13 بهترین مبل که می توانید آنلاین بخرید (2024): بخش ها، مبل ها، تخت خواب ها و موارد دیگر

شاید داشته باشی یک مبل دست دوم یا یک شیرینی گلدار دست دوم که کافی نیست. یا شاید کوسن های صندلی شما فرو رفته و کمتر فرسوده شده اند. اگر به یک مبل جدید نیاز دارید، به جای درستی آمده اید. چند نفر از ما در تیم WIRED Gear چندین ماه را صرف آزمایش دسته‌ای از محبوب‌ترین مبل‌هایی کردیم که می‌توانید به صورت آنلاین سفارش دهید، بدون نیاز به ، خانه. اینها مورد علاقه ما هستند.

درست مانند تشک های تخت در جعبه، سفارش آنلاین مبل آسان تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. شما به سادگی آنچه را که می خواهید انتخاب می کنید، سفارش می دهید و voilà: چندین جعبه به ایوان شما می رسد. قطعات را جمع کنید و آماده حرکت هستید. اما مهم این است که تحقیقات خود را انجام دهید. بسیاری از تولیدکنندگان مبل نمونه های پارچه ای را ارائه می دهند که باید از آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید رنگ و حس دقیقا همان چیزی است که می خواهید. حتماً منطقه ای که مبل شما در آن قرار دارد و همچنین چارچوب درها و راه پله ها را برای تحویل اندازه گیری کنید.

به روز شده در ژوئن 2024: ما یک مبل جدید و قیمت های به روز اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: WIRED را فقط با 5 دلار (25 دلار تخفیف) دریافت کنید. این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com، پوشش جامع Gear و خبرنامه‌های مختص مشترکین است. اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-couches/

  ممکن است اعتصاب نویسندگان هالیوود به پایان رسیده باشد، اما نبرد برای هوش مصنوعی هنوز به پایان نرسیده است