19 بهترین هدیه برای پدر (2024): تجهیزات کباب ،، قهوه، دستکش

پدرت احتمالا قرار نیست از هدیه ای که به او می دهید شکایت کند. خوب یا بد، بیشتر پدران مدرن به هدایا نمی چسبند. آیا میم پیراهن ریشو با لبخندی احمقانه را می شناسید که پیراهنی شبیه پیراهنی که پوشیده است باز می کند؟ حقیقت زیادی در این وجود دارد. در واقع، WIRED چندین سال بدون اینکه حتی یک راهنمای هدیه برای پدر داشته باشد، گذشت. کسی شکایت نکرد؛ ممکن است کسی متوجه نشده باشد

با این حال، من فقط یک منتقد پدر و تجهیزات نیستم، بلکه کسی هستم که فلسفه خاصی در مورد اینکه چه چیزی برای مردان میانسالی مانند من یک هدیه خوب است، دارم. متوجه خواهید شد که چند رشته در این مورد در حال اجرا هستند آشکار راهنمای مفید: بهترین هدایا برای پدر چیزهایی هستند که نه تنها با علایق او مطابقت دارند، بلکه می توانند به درستی به عنوان “بیش از حد” توصیف شوند. پدرها واقعاً چیزهایی را دوست دارند که بیش از حد ساخته شده اما مفید هستند. مطمئنم بعضی از باباها دوست دارند “نازخورده” شوند، اما این من یا پدرانی که می شناسم نیستم که وقتی این جمله را می خوانند از نظر بدنی به هم می ریزند.

اگر از ایده‌ای خودداری می‌کنید، امیدوارم وقتی نوبت به یک هدیه برای پدر می‌رسد، به ندرت ممکن است با دادن یک نسخه گران قیمت اما عالی از کالایی که ما استفاده می‌کنیم اشتباه کنید. ما مخصوصاً چیزهایی را دوست داریم که تحسین همسالانمان را برانگیزد – هیچ چیز پدری را خوشحال نمی کند به اندازه این باید بگویم که هنوز هم عالی کار می کند.

  معرفی تکنولوژی 4K و لیست بهترین تلویزیون‌های 4k حمزه ای

بقیه راهنماهای هدیه ما را بررسی کنید، از جمله هدایایی برای مادران، هدایای فناوری برای بچه ها، و هدایایی برای علاقه مندان به فضای باز.

یادداشت پچ TK

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک یک ساله به کابل برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به کابل.com اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

منبع: https://www.wired.com/gallery/gifts-for-dads/