24 بهترین لوازم جانبی Nintendo Switch (2024): داک، کیف، هدست و موارد دیگر

نینتندو سوییچ قدرت ماندگاری باورنکردنی برای کنسولی دارد که اکنون هفت سال از عمرش می گذرد و بعد از این همه مدت فقط به روز رسانی متوسطی برای صفحه نمایش و پایه خود داشته است. برخلاف PlayStation 5 و Xbox Series X در خانه، سوییچ قابل حمل، شخصی و مملو از عناوین انحصاری و مستقل است. از آنجایی که می‌توانید سوئیچ را در خانه یا در حال حرکت بازی کنید، ممکن است به باتری‌ها، کیف‌های محافظ و سایر لوازم جانبی نیاز داشته باشید که معمولاً برای کنسول نمی‌خرید.

Switch OLED پیشرفت خوبی نسبت به نسخه اصلی است، و لوازم جانبی موجود در این لیست باید با نسخه OLED کار کنند، مگر اینکه در متن یا لینک های خرید غیر از این ذکر شده باشد، اگرچه ما همه آنها را در بالا آزمایش نکرده ایم. برخی از آنها با نینتندو Switch Lite، خواهر و برادر Switch که فقط تلفن همراه دارد و نمی تواند به تلویزیون وصل شود، مناسب است. فراموش نکنید که مجموعه ما از بهترین بازی های سوئیچ و نکات و ترفندهای سوئیچ ما را بررسی کنید تا از سیستم خود نهایت استفاده را ببرید.

مارس 2024 به‌روزرسانی شد: ما HyperX ChargePlay Quad 2، بانک باتری قابل‌حمل Monoprice، بسته Joy-Con، و قاب جایگزین eXtremeRate DIY را اضافه کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: گرفتن کابل فقط با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com، پوشش جامع Gear و خبرنامه های فقط برای مشترکین. اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-nintendo-switch-accessories/

  Want to restore a forest? Give it back to Indigenous peoples who call it home