24 هدیه روز مادر که ما امتحان کردیم و دوست داشتیم (2023)

مثل یکی صحبت کن خود مامان، میدونم بهترین هدیه ای که میتونی به مادرت بدی اینه شما. چه هیبریدی خود را وصل کنید و چه سوار یک دوچرخه الکترونیکی ارزان قیمت شوید، در صورت امکان باید آن را ببینید (هر چند فکر می کنید سفر هوایی ترسناک است، متوجه می شویم). اگر می خواهید به او هدیه بدهید، اکنون وقت آن است که در مورد آن فکر کنید، زیرا روز مادر در 12 می نزدیک است. تمام ایده ها؟ ما در زیر مجموعه ای از توصیه های هدیه داریم.

مادر شما ممکن است کسی باشد که شما را در دنیا بیشتر دوست دارد، اما احتمالاً کارهای دیگری برای انجام دادن دارد، مانند مسافرت برای کار، کار ،، یا معاشرت با دوستان. من با سایر والدین WIRED برای انتخاب های مورد علاقه آنها تماس گرفتم. اینها بهترین ایده‌های هدیه ما هستند تا به مادران کمک کنیم در خانه کار کنند، کتاب‌هایشان را علامت‌گذاری کنند یا در اوقات فراغت خود به دنیای بازی بپردازند. وقتی آنجا هستید، بسیاری دیگر از راهنماهای خرید ما را بررسی کنید، مانند بهترین ایده‌های هدیه برای والدین جدید، بهترین پادکست‌ها برای بچه‌ها یا بهترین تبلت‌ها برای بچه‌ها.

به‌روزرسانی آوریل 2024: ما این راهنما را به‌طور قابل توجهی اصلاح کرده‌ایم، انتخاب‌های قدیمی‌تر را حذف کرده و با موارد جدیدتر، از جمله Creative Aurvana 2، Tom Bihn Nomad Tote، و موارد دیگر جایگزین کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک یک ساله به کابل برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به کابل.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-mothers-day-gifts-2024/

  مارینر 4 از کنار مریخ گذشت