7 بهترین قیمت (2023): توتو، کوهلر، توشی

صندلی های قیمتی هستند یکی از آن چیزهای تجملی که می توانید بدون آن به خوشی زندگی کنید تا زمانی که متوجه شوید چه چیزی را از دست داده اید. اولین برخورد من در یک رستوران رامن در سواحل غربی ایالات متحده بود که یک واشر گران قیمت توتو را از ژاپن وارد کرده بود، جایی که آنها برای دهه ها بخشی از زندگی روزمره بوده اند. من ممکن است اولین پذیرنده بوده باشم، اما بیدها در ایالات متحده بیشتر و بیشتر رایج می شوند. فروش توتو در ایالات متحده در سه ماهه اول سال 2020 دو برابر شد و از آن زمان به افزایش خود ادامه داده است. (همه‌گیری و کمبود بدنام دستمال توالت مطمئناً نقش داشتند.) اما شاید بیشتر و بیشتر مردم شروع به درک این موضوع کرده‌اند که عادات دستشویی آمریکا… نفرت‌انگیز است. در مورد آن فکر کنید: وقتی چیزی را حمل می کنید که بوی بد می دهد و پر از میکروب است، آیا می خواهید آن را بشویید یا آن را با یک تکه کاغذ آغشته کنید؟

باشه متقاعدت کردم پس چی باید بخری؟ هرگز نترسید. تیم WIRED بسیاری از صندلی های توالت را در جستجوی بهترین قیمت ها جایگزین کرده است. ما حداقل یک هفته را صرف آزمایش هر مدل کردیم، برخی از آنها برای مدت طولانی تری، و نصب را خودمان بدون کمک یک لوله کش حرفه ای انجام دادیم. ما بیدهای مقرون به صرفه، بیدهایی با صندلی های گرم شونده، و بیدهایی که به طور خودکار باز می شوند و با خوشحالی شما را به تخلیه روده دعوت می کنند، ارائه می دهیم. ما از ، شما مراقبت می کنیم

  تصویر روز ناسا: JADES-GS-z14-0، دورترین شی در جهان

به‌روزرسانی در نوامبر 2023: محصول پرچم‌دار جدید توتو را اضافه کرده‌ایم، مدل SmartBidet را با گرمایش فوری اضافه کرده‌ایم، و لوازم جانبی ضروری را برای هرکسی که قیمتش را در فضای تنگ نصب می‌کند، اضافه کرده‌ایم. ما همچنین Brondell را به عنوان انتخاب حذف کردیم و توضیح دادیم که چرا.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک یک ساله به کابل برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به کابل.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

چه نوع بیدی را باید بخرید؟

به شکل فکر کنید. اکثر توالت های خانگی آمریکایی در یکی از دو اندازه استاندارد وجود دارند: گرد یا کشیده. طول یک کاسه توالت گرد 16.5 اینچ و یک کاسه دراز تقریباً 18.5 اینچ است. بیدهای موجود در این لیست معمولاً برای یکی یا دیگری ساخته می شوند. دو بار اندازه گیری کنید، یک بار بخرید. تمام بیدی‌هایی که بررسی کردیم، لوازم جانبی هستند که جایگزین صندلی‌های توالت موجود می‌شوند، اما توالت‌هایی با صندلی‌های بیدی توکار نیز وجود دارند.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-bidets/