Discord به پیوندهای در حال انقضای فایل های به اشتراک گذاشته شده خارج از پلتفرم منتقل می شود

Discord در تلاش برای مبارزه با بدافزارها، رویکرد خود را به میزبانی فایل تغییر می دهد. این پلتفرم شروع به استفاده از پیوندهای فایل موقتی می کند که پس از 24 ساعت منقضی می شوند، برای محتوای کاربر که خارج از Discord به اشتراک گذاشته شده است. گزارش شده است. انتظار می رود این تغییر تا پایان سال اجرایی شود.

در حالی که هدف اعلام شده از این حرکت مبارزه با بدافزارها است، استفاده گسترده‌تر از Discord به عنوان یک سرویس میزبانی فایل غیررسمی را نیز محدود می‌کند. برای کاربران غیرمعمول نیست که تصاویر و سایر مطالب را در سرورهای خود آپلود کنند و سپس آن پیوندها را در جای دیگری ارسال کنند. هنگامی که پیوندهای فایل دائمی را رها کنید، نمی توانید این کار را به راحتی انجام دهید، زیرا پیوندها پس از یک روز ناپدید می شوند. هیچ چیز برای محتوای پست شده و به اشتراک گذاشته شده در خود Discord تغییر نخواهد کرد.

یکی از سخنگویان Discord گفت که انتقال به پیوندهای فایل موقت “به تیم امنیتی ما کمک می کند دسترسی به محتوای پرچم گذاری شده را محدود کند و به طور کلی میزان بدافزار توزیع شده از طریق CDN (شبکه تحویل محتوا) ما را کاهش دهد. بیپ کامپیوتر. Discord همچنین خاطرنشان کرد: «اگر کاربران از Discord برای میزبانی فایل‌ها استفاده می‌کنند، توصیه می‌کنیم سرویس مناسب‌تری پیدا کنید. »

منبع: https://www.engadget.com/discord-is-switching-to-expiring-links-for-files-shared-off-platform-202533531.html?src=rss

  همه مودیان مالیاتی باید صورتحساب الکترونیکی صادر کنند