KeyBank: بررسی سهام خانگی 2024

بانک کلید

نقاط قوت

محصولات ارائه شده

وام سهام خانه، HELOC، قفل نرخ HELOC

شرایط بازپرداخت

وام مسکن: پنج تا 30 سال؛ HELOC: دوره قرعه کشی 15 ساله، دوره بازپرداخت 15 ساله

آوریل

از 10.29٪ برای وام مسکن؛ از 11.70٪ برای HELOC

اطلاعات تماس

0018-539-888

KeyBank، یک مؤسسه مالی مستقر در کلیولند، هم وام های سهام خانه و هم خطوط اعتباری سهام خانه (HELOC) را به صاحبان خانه واجد شرایط ارائه می دهد. در حالی که وام های سهام خانه آن به 15 ایالت محدود است، HELOC های آن در 44 ایالت موجود است. مهم نیست که کدام محصول را انتخاب می کنید، می توانید تا سقف 500,000 دلار از طریق KeyBank وام بگیرید.

KeyBank با ارائه محصولات گسترده و فرآیند درخواست کارآمد خود، لیست ما را از بهترین وام دهندگان برای وام های سهام خانه و HELOC قرار می دهد.

KeyBank: در یک نگاه

انواع وام های ارائه شده وام سهام خانه، HELOC، قفل نرخ HELOC
آوریل وام مسکن: از 10.29٪
HELOC: 11.70%
مبلغ وام وام مسکن: 25000 تا 500000 دلار
HELOC: 10000 تا 500000 دلار
حداقل امتیاز اعتباری N / A
شرایط بازپرداخت وام مسکن: پنج تا 30 سال
HELOC: دوره قرعه کشی 15 ساله، دوره بازپرداخت 15 ساله
میانگین زمان تایید N / A
از 21 مارس 2024.

KeyBank بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال بازپرداخت طولانی تر هستند، زیرا به وام گیرندگان گزینه بازپرداخت 30 ساله وام مسکن خود را ارائه می دهد. همچنین حداقل مبلغ وام 10000 دلاری را برای HELOC خود ارائه می دهد، که اگر فقط به مقدار کمی پول دسترسی داشته باشید و نمی خواهید در هنگام برداشت وجوه اضافی که استفاده نمی کنند، بهره بپردازید، ایده آل است.

  سونی تایید کرد که حمله سایبری روی سرورهایش رخ داده است. سرقت اطلاعات کارکنان

فواید

  • کاهش نرخ بهره: اگر وام گیرنده یا یکی از اعضای خانواده که در خانه زندگی می کند، یک حساب چک و پس انداز KeyBank افتتاح کند، بانک نرخ بهره آنها را 0.25٪ کاهش می دهد.

  • گزینه نرخ ثابت: اگرچه HELOC های KeyBank دارای نرخ های بهره متغیری هستند، اما بانک به شما اجازه می دهد سود کل یا بخشی از مبلغ وام خود را قفل کنید.

  • حداقل مبلغ وام برای HELOC ها: حداقل مبلغ وام برای HELOC 10000 دلار است که اگر برای پروژه های کوچکی مانند بازسازی دفتر خانه به پول زیادی نیاز ندارید مفید است. هنگامی که یک HELOC حداقل بالاتری داشته باشد، یک صاحب خانه می تواند پول بیشتری از آنچه نیاز دارد برداشت کند، که باید به آن سود نیز پرداخت کند.

ناخوشایند

  • در دسترس بودن محدود: این بانک تنها در 15 ایالت وام مسکن ارائه می دهد: آلاسکا، کلرادو، کانکتیکات، آیداهو، ایندیانا، مین، ماساچوست، میشیگان، نیویورک، اوهایو، اورگان، پنسیلوانیا، یوتا، ورمونت و واشنگتن. HELOC در همه ایالت ها به جز آلاباما، آریزونا، کالیفرنیا، نوادا، تگزاس و ناحیه کلمبیا موجود است.

  • حداقل مبلغ وام بالا برای وام مسکن: اگر شما صاحب خانه هستید و به کمتر از 25000 دلار نیاز دارید، نمی توانید وام سهام عدالت خانه KeyBank دریافت کنید.

  • هزینه های فسخ زودهنگام: اگر وام مسکن یا HELOC خود را به طور کامل بازپرداخت کنید و حساب خود را ظرف 36 ماه پس از باز ، آن ببندید، باید هر گونه کارمزد شخص ثالثی را که KeyBank از طرف شما پرداخت کرده است، بازپرداخت کنید.

  "Quordle" امروز: هر پاسخ "Quordle" و نکات مربوط به 17 اکتبر 2023 را ببینید

گزینه های وام مسکن

وام مسکن: صاحبان خانه می توانند بین 25000 تا 500000 دلار با نرخ ثابت با وام سهام KeyBank وام بگیرند. مدت بازپرداخت از پنج تا 30 سال متغیر است. KeyBank حداکثر نسبت وام به ارزش یا LTV 80% را برای وام های دارایی مسکن مجاز می کند.

HELOC: HELOC از KeyBank دارای دوره قرعه کشی 15 ساله و دوره بازپرداخت 15 ساله است. شما می توانید بین 10000 تا 500000 دلار با نرخ بهره متغیر وام بگیرید. KeyBank به وام گیرندگان HELOC اجازه می دهد حداکثر LTV 90٪ داشته باشند.

نرخ قفل HELOC: علاوه بر استاندارد HELOC با نرخ قابل تنظیم، KeyBank یک HELOC با نرخ ثابت نیز ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد در طول دوره قرعه‌کشی، نرخ ثابتی را برای بخشی یا کل موجودی وام خود قفل کنید. بانک همچنین امکان پرداخت سود را فقط در این مدت به شما ارائه می دهد.

این بانک همچنین یک وام ساخت و ساز برای بازسازی خانه ارائه می دهد که همه بانک ها به عنوان یک گزینه ارائه نمی دهند.

هزینه ها

KeyBank 295 دلار کارمزد مبدأ را برای وام‌های سهام مسکن دریافت می‌کند، و بسته به مبلغ وام شما، ممکن است مجبور شوید حق بیمه‌های بیمه را نیز بپردازید.

شما می توانید انتظار داشته باشید که برای باز نگه داشتن HELOC خود 50 دلار هزینه سالانه بپردازید، اما در غیر این صورت نیازی به نگرانی در مورد هزینه های بسته شدن نخواهید بود، مگر اینکه با یک عامل بسته کار کنید. اگر نماینده بسته شدن را انتخاب کنید، ممکن است تا 400 دلار هزینه بسته شدن از شما دریافت شود.

  قدرتمندترین موشک های بالستیک قاره پیمای جهان

اگر وام مسکن یا HELOC خود را ظرف 36 ماه پس از افتتاح آن ببندید، KeyBank از شما کارمزدی دریافت می کند، اگرچه مبلغ آن را فاش نمی کند.

نحوه احراز صلاحیت

اگرچه KeyBank حداقل الزامات امتیاز اعتباری خود را فاش نمی کند، بسیاری از وام دهندگان امتیازهایی را که از محدوده 600 شروع می شود در نظر می گیرند، مشروط بر اینکه سهام کافی (معمولاً حداقل 15٪ تا 20٪) و درآمد کافی و پایدار داشته باشید. تا زمانی که در یکی از ایالت های واجد شرایط آن زندگی می کنید و دارای بیمه خطر در اموال خود هستید، می توانید از KeyBank برای وام مسکن یا HELOC درخواست دهید.

نحوه درخواست وام مسکن یا HELOC با KeyBank

می توانید به صورت آنلاین یا حضوری در یکی از 1000 شعبه کی بانک اقدام کنید. شما به مدارک مورد نیاز برای تایید وام مسکن، مانند فرم اخیر W-2، برگه های پرداخت و اظهارنامه مالیاتی برای تأیید درآمد و اشتغال خود و همچنین هر گونه اسناد مربوط به وام مسکن فعلی خود نیاز دارید.

اگر در حین فرآیند یک حساب پس انداز و چک بانک KeyBank باز کنید، می توانید 0.25٪ تخفیف در نرخ بهره خود دریافت کنید.

خدمات مشتری

  • تماس: 0018-539-888; 800-422-2442 برای مشتریان فعلی
  • از شعبه بانک وقت بگیرید

منبع: https://www.cnet.com/personal-finance/mortgages/keybank-2/#ftag=CAD590a51e