Kindle Paperwhite با 20 دلار تخفیف در آمازون به فروش می رسد

آمازون یک کتابخوان الکترونیکی است که به لطف صفحه نمایش ضد تابش و ساختار مقاوم در برابر آب، می توانید آن را در هر جایی با خود ببرید و در حال حاضر با بهترین قیمتی که امسال دیده ایم، است. Kindle Paperwhite 16 گیگابایتی با تبلیغات صفحه قفل که معمولاً 150 دلار قیمت دارد، در معامله آمازون به 130 دلار کاهش یافته است. این یک سطح رکورد نیست، اما ارزان‌ترین کتابخوان الکترونیکی از جمعه سیاه است. اگر ترجیح می‌دهید تبلیغات را روی صفحه قفل نبینید، نسخه بدون آگهی نیز 20 دلار تخفیف دارد که 150 دلار کمتر از قیمت معمولی آن 170 دلار است.

آمازون

این تخفیف برای جدیدترین نسخه Kindle Paperwhite است و برای سه رنگ مشکی، سبز آگاو و جین اعمال می شود. Paperwhite برای خوانایی و جابجایی راحت اندازه خوبی دارد و صفحه نمایش 6.8 اینچی دارد. نور پس زمینه قابل تنظیم است و می تواند از نور سفید روشن به نور گرم و کهربایی که برای چشم راحت تر است تغییر کند. با صفحه نمایش ضد تابش 300ppi، کلمات باید واضح و واضح روی صفحه نمایش باشند و حتی اگر زیر نور خورشید نشسته اید به راحتی قابل خواندن باشند.

آمازون ادعا می کند که این مدل Kindle Paperwhite می تواند تا 10 هفته با شارژ دوام بیاورد، اگرچه این مطمئناً به میزان استفاده شما از دستگاه بستگی دارد. دارای پورت شارژ USB-C است. Paperwhite همچنین برای کنار استخر مناسب است و دارای درجه مقاومت IPX8 در برابر آب است. این نه تنها ضد پاشش است، بلکه باید بتواند در حد منطقی در برابر غوطه ور شدن در آب شیرین نیز مقاومت کند. آمازون ادعا می کند که تا یک ساعت در آب شیرین تا عمق 2 متر محافظت می شود. با این حال، برای آب دریا کمی متفاوت است و فقط برای مقاومت در برابر غوطه ور شدن به مدت 3 دقیقه در 0.25 متر طراحی شده است.

  سند راهنمایی مرکز ملی سایبری برای حفاظت از داده ها منتشر شد

اگر کتاب‌های صوتی حال و هوای شما را بیشتر می‌کنند، Kindle Paperwhite از آن فرمت نیز پشتیبانی می‌کند و با هدفون یا بلندگوهای بلوتوث جفت می‌شود. بلندگوی داخلی یا جک صدا ندارد، بنابراین برای گوش دادن به یک دستگاه خارجی نیاز دارید.

دنبال ، @EngadgetDeals در توییتر و در خبرنامه Engadget Deals مشترک شوید برای آخرین معاملات فنی و مشاوره خرید.

منبع: https://www.engadget.com/the-kindle-paperwhite-is-on-sale-for-20-off-at-amazon-164057689.html?src=rss