Marvel’s Echo همزمان به دیزنی پلاس و هولو می آید

مایا لوپز از Alaqua Cox بلافاصله با حضور در Disney Plus برجسته شد. چشم شاهین در سال 2021. در میان گروهی از ، ها و قاتل های کاریزماتیک با قلب های طلایی، مایا یک فویل وحشتناک مرگبار بود که مدام به مخاطب و شخصیت ها یادآوری می کرد که چه چیزی در خطر است. دیزنی آنقدر با بازی کاکس از قهرمان بومی آمریکایی ناشنوا جذب شد که یک اسپین آف را روشن کرد و روز جمعه برای اولین بار آن را دیدیم. ما همچنین اعلامیه غافلگیر کننده ای دریافت کردیم که نمایش، اکو، به طور همزمان در دیزنی پلاس و هولو می رسد.

این خبر تنها چند روز پس از آن منتشر شد که دیزنی متعهد به خرید سهام Comcast در Hulu شد و همه ما شروع به تعجب کردیم که این چه معنایی برای آینده سرویس استریم کوچکتر دارد. Hulu تقریباً همان پایه اشتراک دیزنی پلاس را ندارد، اما چیزی که ارائه می دهد تلویزیون زنده و تمایل به پخش محتوای خشن تر و “بزرگسالان” نسبت به دیزنی پلاس است که برای کودکان مناسب است.

من تریلر را تماشا می کنم اکو، که شامل ضرب و شتم افراد تا حد مرگ و شلیک گلوله به سر می شود، کاملاً واضح است که چرا این کار به Hulu می رسد. این جایی است که چیزهایی مانند Y: آخرین مرددر مورد مرگ گرافیکی همه موجودات دارای کروموزوم Y و سرگذشت ندیمه، در مورد انقیاد تصویری خشونت آمیز زنان در یک حکومت دینی پدرسالار، جریان. هنگامی که دیزنی برای اولین بار دیزنی پلاس را راه اندازی کرد، این دو سرویس را به یک شکل متمایز کرد. دیزنی پلاس جایی بود که با تمام خانواده برای تماشای چیزها می رفتید. Hulu همان چیزی است که بعد از خواب بچه ها تماشا کردید.

  تماشای خورشید گرفتگی با دوربین گوشی به سنسور آن آسیب می رساند

اما از آنجایی که دیزنی با برنامه نویسی در دیزنی پلاس ماجراجوتر شده است، خطوط با کرایه بیشتر بزرگسالان تار شده است. لوکی و اندور. اولین اکو، که شخصیتی را بازی می کند که برای اولین بار در دیزنی پلاس ظاهر شد، در Hulu در این زمینه منطقی است. اکو برای دیزنی پلاس خیلی خشن به نظر می رسد – حتی اگر فصل های قبلی آن دردویل و جسیکا جونز (هر دو در اصل برای نتفلیکس تولید شده اند) در این سرویس هستند.

اما این سریال نمی‌توانست در Hulu و نه Disney Plus ظاهر شود، با توجه به اینکه Disney Plus جایی است که قانون مارول در آن قرار دارد – از این رو انتشار همزمان. من مطمئنم این واقعیت است اکوتهیه کننده اجرایی، سیدنی فریلند، قبلاً روی آن کار کرده بود سگ های رزرو شده در Hulu نیز کمک کرد.

این برنامه در تاریخ 10 ژانویه و در هر دو سرویس پخش خواهد شد تنوع امروز در مقاله‌ای اشاره شد، این فیلم دارای یک بازیگر عمدتا بومی است و میراث Choctaw مایا را به بخش مهمی از داستان تبدیل می‌کند. قابل ذکر است که ویلسون فیسک از وینسنت دونوفریو نیز نقش مهمی در این سریال ایفا می کند. فیسک در ابتدا در تاریخ معرفی شد دردویل و غافلگیرکننده ای به داخل بازگشت چشم شاهین. احتمالاً او برای فصل بعد نیز بازخواهد گشت دردویلاما این سریال پس از اینکه مارول از کارگردانی سریال و تمرکز آن بر درام های دادگاهی به جای سکانس های اکشن خشونت آمیز که به پخش سریال اصلی در نتفلیکس کمک کرد، متنفر بود، با یک بازسازی اساسی در تولید روبرو است.

  چت مخفی تلگرام در کجا قرار دارد؟ | چگونه چت تلگرام را مخفی کنیم؟

اگر دردویل قصد دارد به همان اندازه خشن باشد اکو به نظر می رسد، احتمالاً در هر دو استریمر نیز ظاهر می شود. بنابراین اکو به یک معنا، یک بالون آزمایشی برای دیزنی است، زیرا می‌خواهد این دو استریمر را با هم کار کند، از جمله بالون جدیدی که قرار است مالک آن شود.

منبع: https://www.theverge.com/2023/11/3/23945203/marvel-echo-disney-plus-hulu-dual-release-date