Realme در حال تولید گوشی های جدید سری P است

Realme سری جدید P را به طور انحصاری برای بازار هند معرفی کرده است. این مجموعه به طور انحصاری از طریق پلتفرم Flipkart به فروش می رسد. این سری ضمن ارائه ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری مناسب، قیمت های مناسبی خواهد داشت.

این خبر توسط Chase Chu، معاون ریلمی گزارش شده است شبکه اجتماعی X اعلام. چو تاکید کرد که هدف Realme ارائه دستگاه های با کیفیت بالا و نسبتا ارزان قیمت در بازار گوشی های میان رده از طریق سری P است.

سری Realme P، که در آن P مخفف Power است، ویژگی های مناسبی را با قیمت های مقرون به صرفه به کاربران، به ویژه نسل جوان ارائه می دهد.

سری Realme P

محدوده قیمت و طراحی سری Realme P

طبق گزارش ET Telecom، سری P بین 15000 تا 25000 روپیه (180 تا 300 دلار) قیمت خواهد داشت که کمی بالاتر از سری C است. طبق گزارش ها، این شرکت قصد دارد 50 میلیون گوشی هوشمند سری P را در سال جاری بفروشد.

در حالی که مشخصات دقیق سخت افزاری و نرم افزاری سری P هنوز فاش نشده است، Realme با هنرمند بصری محبوب هندی .PS برای ساخت این سری همکاری کرده است. بنابراین احتمالا این گوشی ها از طراحی و ظاهر زیبایی برخوردار خواهند بود.

حرکت جاه طلبانه Realme در مواجهه با رقابت سخت در بازار گوشی های هوشمند هند صورت می گیرد. برای رقابت با برندهای دیگر در هند، ریلمی تنها به عرضه سری P در سال 2024 بسنده نخواهد کرد.

این شرکت قصد دارد پرچمدار سری GT خود را در هند به فروش برساند. ریلمی در حال حاضر گوشی های سری C را در بازار هند می فروشد. با عرضه سری P و GT در کنار سری C، احتمالاً سهم بازار این برند در کشور پهناور هند افزایش خواهد یافت. این شرکت پس از 5 سال توانست بیش از 200 میلیون گوشی در سراسر جهان به فروش برساند.

  امکان ایجاد یک حساب تجاری وجود داشت

گفته می شود که Realme سری P را به طور انحصاری در هند تولید می کند. این شرکت از امکانات Noida Oppo و مشارکت با چندین سازنده تجهیزات اصلی (OEM) برای تولید تلفن های P استفاده می کند.

در حال حاضر هیچ تصویر یا اطلاعاتی از گوشی های سری P در دسترس نیست، احتمالا در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از گوشی های این سری منتشر خواهد شد.

منبع: https://digiato.com/mobile/realme-is-making-p-series-phones