The Acolyte از شخصیت خود در کتاب High Republic استفاده می کند تا به سقوط جدی از چشمان بلندمدت نگاه کند.

تصویری از مقاله با عنوان The Acolyte از شخصیت خود در کتاب High Republic استفاده می کند تا به سقوط جدی از چشمان بلندمدت نگاه کند.

اسکرین شات: لوکاس فیلم

اولین نگاه بزرگ ما به آکولیت ماه گذشته ما این را یاد گرفتیم فقط یک شخصیت دوران ترانس مدیا جمهوری High Republic از کتاب به سمت لایو اکشن حرکت کرد و ربکا هندرسون نقش قهرمان رمان Vernestra Rwoh. اما اکنون ما ایده بهتری درباره نحوه استفاده نمایش از آن داریم… و بیایید نگاهی به تاریکی تجاوزگر بیندازیم.

با اينكه آکولیت تقریباً 100 سال قبل از حوادث رخ می دهد تهدید فانتومما ورنسترا را به عنوان یکی از آنها ملاقات کردیم جوانترین شوالیه جدی نظماو که در 15 سالگی به این رتبه رسیده است، در رمان های High Republic که در حدود 100 سال قبل اتفاق می افتد، به این معنی است که او در زمان خود چیزهای زیادی دیده است تا زمانی که ما به آن برسیم. آکولیت. و در طول این مدت، به گفته لسلی هدلند، مجری برنامه، ورنسترا “چند چیزهایی را پشت سر گذاشته است.”

هدلند گفت: «از آنجایی که او مدت زیادی آنجا بوده است، تقریباً با همه کسانی که از معبد عبور کرده اند ملاقات کرده است. اخیراً به Empire گفته است از دیدگاه ورنسترا در آکولیت، قبل از اضافه ، یک پیچ نسبتا تاریک به این دیدگاه. مجری برنامه ادامه داد: “(او) همه آنها را دیده است که اگر یک زندگی طبیعی انسانی داشته باشند، به مرگ طبیعی خود می میرند. او سول (استاد جدی لی جونگ جائه) را از کودکی می شناسد.

البته چند جدی دیگر هم هستند که به اندازه کافی عمر کردند تا دوران جمهوری عالی – و همراه با آن، اوج جدی – را ببینند. سرکشی که می بینیم در زمان سه گانه پیش درآمد، مانند یودا و یارائل پوف، که هر دو عضو شورای جدی بودند، حتی در دوره 200 ساله قبل از جایی که ما با آنها ملاقات کردیم. تهدید فانتوم. ما نمی دانیم که ورنسترا تا چه زمانی بیشتر زندگی خواهد کرد آکولیت (یا اگر خودش فصل اول زنده می ماند)-جنگ ستارگان همیشه مبهم بوده است که میریالان چقدر دوام خواهد آورد – اما همیشه جالب است که او را به خوبی فراتر از روزهایی که او را اعجوبه بهترین و باهوش ترین ها می دانستند، برای هر کسی که تغییرات زیادی دیده است، نه فقط در آمدن و رفتن جدی، بلکه در جهان جدی. به روش‌های بی‌شماری که بین اوج‌های جوانی‌اش و پایین‌ترین زمان‌های دوران پیش درآمد شروع به تغییر می‌کند.

  سیستم عامل HyperOS شیائومی رسما راه اندازی شد. سبکتر از iOS، سریعتر از اندروید

آکولیت پخش جریانی در دیزنی + در 4 ژوئن آغاز می شود.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/star-wars-acolyte-vernestra-rwoh-lifespan-high-republic-1851395187