Threads در نهایت به شما امکان می دهد حساب خود را به طور جداگانه از اینستاگرام حذف کنید

متا در حال ارائه راهی است که به شما امکان می دهد پروفایل Threads خود را بدون نیاز به حذف اکانت اینستاگرام خود حذف کنید. طبق پستی که آدام موسری، رئیس اینستاگرام منتشر کرده است، می‌توانید از منوی تنظیمات در بخش جدید «حذف یا غیرفعال ، پروفایل» به ویژگی جدید دسترسی پیدا کنید. من خودم هنوز این ویژگی را ندارم، اما فکر می کنم متا به زودی آن را در دسترس همه قرار دهد.

این امکان جدید حذف فقط نمایه Threads شما به یک شکایت اولیه در مورد برنامه پاسخ می دهد، که در حال حاضر شما را ملزم به ثبت نام با یک حساب اینستاگرام می کند. با این حال، مدت کوتاهی پس از راه اندازی این برنامه، موسری گفت که این شرکت در حال “بررسی” راهی برای حذف یک حساب کاربری Threads است. (و اگر نمی خواهید برای همیشه نمایه Threads خود را حذف کنید، همیشه می توانید آن را غیرفعال کنید.)

موسری همچنین گفت که این پلتفرم روشی را برای انصراف از نمایش پست های Threads شما در فیس بوک و اینستاگرام اجرا می کند. موسری می‌گوید این ویژگی برای اولین بار در آخر هفته ظاهر شد و متا آن را پس از «شنیدن بازخوردهایی مبنی بر اینکه می‌خواهید کنترل بیشتری روی تجربه داشته باشید» آن را معرفی کرد.

منبع: https://www.theverge.com/2023/11/13/23959709/threads-delete-account-instagram-keep-meta

  نسل بعدی درایورهای گوشی اولتراسونیک حالت جامد MEMS صدای بیس را ارائه خواهند داد