Two Chairs برای گسترش شبکه درمانگر خود 72 میلیون دلار سرمایه و بدهی سری C جمع آوری کرد

زمانی که الکس کاتز تأسیس کرد دو صندلی در سال 2017او اعتقاد راسخ داشت که درمان حضوری برای سلامت رفتاری مؤثرتر است.

Two Chairs از فناوری – یک الگوریتم تطبیق اختصاصی – برای یافتن بهترین درمانگران ممکن برای مشتریان خود استفاده کرد، اما درمان‌ها عمدتاً در یکی از کلینیک‌های شیک استارت‌آپ در مکان‌های برتر در سراسر منطقه خلیج سانفرانسیسکو انجام شد.

اما زمانی که COVID-19 شیوع پیدا کرد و کل جهان آنلاین شد، این شرکت مجبور شد در رویکرد حضوری خود تجدید نظر کند. در حالی که Two Chairs در حال حاضر حداقل یک مکان فیزیکی را در هر یک از سه ایالت – کالیفرنیا، واشنگتن و فلوریدا – که به آن خدمات ارائه می‌کند، اداره می‌کند، اکثریت بیش از 500 درمانگر این شرکت به صورت مجازی با مشتریان درمان می‌کنند.

انطباق مدل درمان از راه دور احتمالاً به رشد سریع‌تر (و مطمئناً ارزان‌تر) این شرکت کمک کرد تا در صورتی که تاکید خود را بر ملاقات حضوری بیماران ادامه می‌داد. Two Chairs می‌گوید درآمد این شرکت طی سه سال گذشته هشت برابر شده است.

روز سه‌شنبه، این شرکت از سرمایه‌گذاری 72 میلیون دلاری سری C و تامین مالی بدهی به رهبری Amplo و Fifth Down Capital خبر داد که مجموع سرمایه دو صندلی را به 103 میلیون دلار رساند. آمپلو نیز رهبری کرد 22.5 میلیون دلار، سری B در آگوست 2019. بخش بدهی که نشان دهنده اقلیت آخرین سرمایه بود توسط بانک بریج ارائه شد.

Two Chairs یکی از جدیدترین استارت‌آپ‌های درمانی است که دورهای مالی قابل توجهی را جمع‌آوری کرده است. هفته گذشته، Grow Therapy، یک پلتفرم سلامت روان سه جانبه برای درمانگران، پرداخت کنندگان و بیماران، سوالی را مطرح کرد. 88 میلیون دلار، سری C دور به رهبری سکویا.

  آخرین پروژه گوگل می تواند به محافظت در برابر سرقت کوکی ها کمک کند

کاتز می‌گوید تفاوت اصلی بین شرکت او و دیگر پلت‌فرم‌های سلامت رفتاری مجازی، از جمله Talkspace و BetterHelp متعلق به Teladoc، این است که Two Chairs “اکثریت قریب به اتفاق” درمانگران خود را استخدام می‌کند در حالی که اکثر رقبا با پزشکان خود قرارداد می‌بندند. او توضیح داد: “این به ما امکان می دهد درمانگرانی را انتخاب کنیم که فکر می کنیم کیفیت بسیار بالایی دارند و سپس آنها را برای استفاده از مراقبت های مبتنی بر معیارها آموزش دهیم.” پزشکانی که از مراقبت مبتنی بر اندازه گیری (MBC) استفاده می کنند، می توانند با ارزیابی پیشرفت بیماران در مقایسه با معیارهای استاندارد، نتایج را بهبود بخشند و هزینه ها را کاهش دهند، اما به گفته کاتز، تنها بخش کوچکی از درمانگران از MBC در عمل خود استفاده می کنند.

در دسترس بودن درمان‌های از راه دور ارائه‌شده توسط پزشکان مستقل، مؤسسات مستقر و استارت‌آپ‌هایی مانند Two Chairs به ​​رفع کمبود متخصصان سلامت روان در ایالات متحده کمک کرده است، اما کاتز می‌گوید روان‌درمانی آنلاین نوشدارویی نیست.

او گفت: «اگرچه یافتن درمانگر به لطف پلتفرم‌های دیجیتال مختلف آسان‌تر شده است، اما هنوز یافتن درمانگر مناسب و مراقبت با کیفیت بسیار بالا دشوار است و این مشکلی است که ما در تلاش برای حل آن هستیم.» ما هنوز تقاضای بیشتری از آنچه می توانیم برآورده کنیم داریم. »

Two Chairs از سرمایه جدید خود برای استخدام درمانگران بیشتر، گسترش در ایالات جدید و بهبود فناوری خود استفاده خواهد کرد. این شرکت در حال حاضر خدمات خود را برای پرداخت مشترک به دارندگان بیمه درمانی Aetna و Kaiser Permanente ارائه می‌کند و 226 دلار در هر جلسه برای سایرین دریافت می‌کند.

  ایلان ماسک به عنوان بی ارزش ترین مدیرعامل سال 2024 معرفی شد

در مورد اینکه آیا هوش مصنوعی می تواند روزی جایگزین متخصصان سلامت روان شود و بنابراین شرکتی مانند Two Chairs را کارآمدتر کند، کاتز مطمئن نبود که در آینده نزدیک امکان پذیر باشد یا خیر. او گفت: «این یک شغل انسانی و هیجان‌محور است و تنها با یک درمانگر عالی در اتاق می‌توان (به خوبی انجام داد).

منبع: https://techcrunch.com/2024/04/16/two-chairs-raises-72m-series-c-in-equity-and-debt-to-scale-its-therapist-network/