آیا دستگاه شما از Apple Intelligence پشتیبانی می کند؟

اپل روز دوشنبه در WWDC یک اعلامیه مورد انتظار هوش مصنوعی منتشر کرد و هوش اپل را به نمایش گذاشت. تلاش‌های مولد هوش مصنوعی غول فناوری بر حفظ حریم خصوصی تأکید می‌کند و بر روی «رایانش ابری خصوصی» اجرا می‌شود تا داده‌های کاربر ذخیره یا عمومی برای اپل نباشد.

Apple Intelligence تاریخ انتشار رسمی ندارد، اما به صورت بتا با iOS 18 و به‌روزرسانی‌های macOS Sequoia پاییز امسال برای دستگاه‌های منتخب در دسترس خواهد بود.

دستگاه هایی که از Apple Intelligence پشتیبانی می کنند عبارتند از:

سرعت خرد شدنی نور

صفحه نمایش iPad با ایجاد تصویر هوش مصنوعی

با Apple Intelligence قادر خواهید بود تصاویر و ایموجی های هوش مصنوعی ایجاد کنید.
اعتبار: اسکرین شات: اپل

ویژگی های جدید هوش مصنوعی سیری و ابزارهای موجود اپل را در تمامی محصولات بهبود می بخشد. Apple Intelligence قادر خواهد بود “زمینه شخصی” یک کاربر را درک کند. بنابراین می‌توانید از سیری بپرسید که آیا برای ناهار برنامه‌ریزی کرده‌اید یا خیر، پیام‌های شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و زبان مورد استفاده را برای تعیین اینکه مثلاً با کسی برنامه‌ریزی کرده‌اید یا خیر، درک می‌کند. این در مورد زبان، تصاویر و کنش ها صدق می کند. همچنین می‌توانید اعلان‌های مبتنی بر زمینه را دریافت کنید، که ممکن است پیام‌هایی را که هنگام انفجار گروهی از دست داده‌اید، خلاصه کنند.

علاوه بر یادگیری زمینه شما، Apple Intelligence شامل ویژگی هایی مانند ابزارهای نوشتن و پیشرفت ها، تولید تصویر با “Genmoji”، به روز رسانی قابلیت های هوش مصنوعی سیری و ادغام ChatGPT خواهد بود.

منبع: https://mashable.com/article/apple-intelligence-supported-devices-wwdc-2024

  Xbox Game Pass Ultimate را به مدت 1 ماه فقط با 8 دلار با این تخفیف امتحان کنید