بهترین پیشنهاد Beduced: 66٪ تخفیف برای اشتراک مادام العمر

TL;DR: اشتراک مادام العمر Beducated با قیمت 79.34 پوند به فروش می رسد که 66 درصد از قیمت لیست صرفه جویی می کند.


روابط ثابت نیستند. همانطور که رشد می کنید و تغییر می کنید، نیازهای فیزیکی شما نیز افزایش می یابد و هر شریکی که با آنها هستید نیز تغییر می کند. به همین دلیل است که داشتن یک زندگی شخصی سالم و رضایت بخش می تواند به تحقیقات زیادی نیاز داشته باشد.

شرکت در یک کلاس حضوری که در مورد رابطه ، و صمیمیت صحبت می‌کند ممکن است کمی ناخوشایند باشد، اما در مورد کلاس‌های آنلاینی که از قبل ضبط شده‌اند و دارای هوش مصنوعی پیشرفته هستند و می‌توانید سؤال کنید چطور؟ این دقیقاً همان چیزی است که شما از Beducated دریافت می کنید، و هزینه اشتراک مادام العمر فقط 79.34 پوند است.

Beduced با ارائه کتابخانه ای از دوره های صمیمیت تحت رهبری متخصص به شما کمک می کند. کلاس‌ها شامل تکنیک‌های جدید، راه‌هایی برای ایجاد اعتماد به نفس، و نکاتی برای برقراری ارتباط مؤثرتر می‌شوند، چه از کلمات خود استفاده کنید و چه به اعمالتان اجازه دهید صحبت کنند. و البته، کلاس هایی وجود دارد که در مورد افزایش لذت شما با کارهای جدید و جالبی که می توانید انجام دهید تا به همان فعالیت های اتاق خواب قدیمی خود چاشنی اضافه کنید، صحبت می کنند.

برای پیوستن به Beducated نیازی به داشتن شریک ندارید. این یک فضای امن برای همه است، صرف نظر از وضعیت رابطه، جهت گیری یا جنسیت. حتی منابعی برای تمام سطوح تجربه وجود دارد. کلاس ها از سطح مبتدی شروع می شوند و به محتوای پیشرفته تر می رسند، اما سرعت به عهده شماست.

  تیم های مایکروسافت بیش از هشت ساعت در سرتاسر جهان از کار افتاده بود – اکنون بهتر است

اشتراک مادام العمر Beducated را فقط با 79.34 پوند دریافت کنید.

موضوعات
برنامه های ، و روابط

منبع: https://mashable.com/uk/deals/beducated-lifetime-subscription-deal