نکات و پاسخ‌های «اتصالات» NYT برای 3 نوامبر: نکاتی برای حل «اتصالات» شماره 145.

اتصالات آخرین است نیویورک تایمز بازی با کلماتی که توجه عموم را به خود جلب کرد. این بازی شامل یافتن “رشته مشترک بین کلمات” است. و درست مثل کلمه، اتصالات بعد از نیمه شب بازنشانی می شود و هر مجموعه جدید از کلمات پیچیده تر و پیچیده تر می شود. بنابراین ما به شما نکات و ترفندهایی را پیشنهاد می کنیم که به شما در غلبه بر این مانع کمک می کند.

اگر فقط می خواهید معمای امروز را بدانید، می توانید برای معمای 3 نوامبر به انتهای این مقاله بروید. اتصالات راه حل. اما اگر ترجیح می‌دهید خودتان آن را بفهمید، برای یافتن سرنخ‌ها، نکات و استراتژی‌هایی که به شما کمک می‌کنند، به خواندن ادامه دهید.

چیست اتصالات?

THE نیویورک تایمزجدیدترین جناس روزانه او در شبکه های اجتماعی به محبوبیت تبدیل شده است. THE بار با تشکر از ویرایشگر Associate Puzzles Wyna Liu برای کمک به ایجاد بازی کلمات جدید و تبدیل آن به بخش بازی‌ها در پست‌ها. اتصالات را می توان در مرورگرهای وب و دستگاه های تلفن همراه پخش کرد و از بازیکنان می خواهد که چهار کلمه را که دارای یک چیز مشترک هستند، با هم گروه کنند.

هر پازل 16 کلمه دارد و هر گروه از کلمات به چهار دسته تقسیم می شود. این مجموعه ها می توانند شامل هر چیزی از عنوان کتاب، نرم افزار، نام کشور و غیره باشند. حتی اگر به نظر می رسد چند کلمه با هم همخوانی دارند، تنها یک پاسخ صحیح وجود دارد. اگر بازیکنی هر چهار کلمه را از یک مجموعه درست دریافت کند، آن کلمات از صفحه حذف می شوند. اشتباه حدس بزنید و به عنوان یک اشتباه به حساب می آید: بازیکنان تا پایان بازی تا چهار اشتباه مرتکب می شوند.

بازیکنان همچنین می توانند صفحه را دوباره مرتب کرده و به هم بزنند تا اتصالات را راحت تر تشخیص دهند. علاوه بر این، هر گروه دارای کد رنگی است که زرد ساده ترین و پس از آن سبز، آبی و بنفش است. مانند وردل، می توانید نتایج را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

  پیوند سلول های تولید کننده انسولین در چشم می تواند به درمان دیابت کمک کند

در اینجا یک اشاره برای امروز است اتصالات دسته بندی ها

می‌خواهید بدون اینکه دسته‌ها را بگویید، به دسته‌ها ضربه بزنید؟ پس آنها را امتحان کنید:

اینم امروز اتصالات دسته بندی ها

به کمک کمی نیاز دارید؟ ارتباطات امروزی به دسته های زیر تقسیم می شوند:

همچنین ببینید:

Wordle today: در اینجا پاسخ و نکات مربوط به 2 نوامبر است

برای پاسخ ها آماده اید؟ این آخرین فرصت شماست که به عقب برگردید و قبل از اینکه راه حل ها را فاش کنیم، معمای امروز را حل کنید.

درام رول لطفا!

راه حل برای اتصالات شماره 145 …

جوابش چیه اتصالات امروز

  • با این اوصاف: با این حال، هنوز، دوباره فکر می کنم

  • کلمات تکرار شده در عبارات: بشنو، در بزن، آنجا، TUT

  • کلمات کوتاه شده با حروف: آیا، ببینید، چرا، شما

  • رویال__: FAMILY، FLUSH، JELLY، US

اگر این بار آن را حدس نزدید، احساس افسردگی نکنید. چیز جدیدی وجود خواهد داشت اتصالات تا فردا روی مغزتان کار کنید، و ما برای راهنمایی شما با نکات مفیدتر باز خواهیم گشت.

آیا این نیست اتصالات بازی مورد نظر شما در اینجا نکات و پاسخ هایی وجود دارد دیروز اتصالات.

منبع: https://mashable.com/article/nyt-connections-hint-answer-today-november-3-2023