10 بهترین آداپتور مسافرتی (2024): دوشاخه و آداپتور جهانی

این آداپتور با طراحی پین کشویی آشنا، بیش از 200 کشور را نیز پوشش می دهد. بزرگ‌تر و سنگین‌تر از انتخاب برتر ما، این قدرتمندترین نسخه OneAdaptr است که تاکنون وجود دارد و از فناوری نیترید گالیوم برای ارائه حداکثر 100 وات استفاده می‌کند. علاوه بر پریز برق جهانی، دو درگاه USB-C و دو درگاه USB-A در پایین خواهید یافت. دو درگاه USB-C 100 وات شارژ را ارائه می دهند و دو درگاه USB-A 18 وات هستند، اما 100 وات حداکثر کل است، بنابراین وقتی چندین دستگاه را وصل می کنید، بین آنها تقسیم می شود.

تقریباً هر استاندارد شارژی که فکرش را بکنید پشتیبانی می‌شود، از جمله PD 3.0، QC 4+، FCP، SCP، AFC، PPS، و غیره، بنابراین شانس خوبی برای شما وجود دارد که بتوانید گوشی خود را با سریع‌ترین نرخ شارژ کنید. در سریع ترین زمان ممکن هیچ زمینی وجود ندارد، بنابراین هیچ ابزاری را که دارای شاخه فلزی سوم است وصل نکنید. اما یک فیوز 10 آمپری همراه با فیوز یدکی وجود دارد و این آداپتور مطابق با استانداردهای IEC 60884، CE و FCC است. اگر می‌خواهید قدرت بیشتری داشته باشید یا احساس می‌کنید که می‌توانید با کمتری از پس آن برآیید، ما OneWorld135 (109 دلار) و OneWorld30 (39 دلار) را نیز آزمایش کردیم و دوست داشتیم.

توجه داشته باشید: ما خط OneAdaptr را به طور گسترده آزمایش کرده‌ایم و متوجه شدیم که به خوبی کار می‌کند، اما این شرکت در انجام سفارشات با مشکل مواجه شده است و ما از حجم بررسی‌های منفی آنلاین نگران هستیم. این شرکت به ما اطمینان داد که اخیراً اقداماتی را برای بهبود انجام سفارش و خدمات مشتریان انجام داده است و ما به نظارت بر وضعیت ادامه خواهیم داد.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-travel-adapters/

  نقد فیلم The Holdovers: پل جیاماتی و الکساندر پین برای کمدی ترسناک با هم متحد می شوند