17 بهترین تخفیف تشک روز اول اکتبر (2023)

اگر احتیاج داری یک تشک جدید، هر رویداد فروش زمان خوبی برای جستجوی آن است. بیشتر تشک ها در اکثر اوقات سال با “تخفیف” به بازار عرضه می شوند، اما معاملات تشک پرایم آمازون معمولاً به طور قابل توجهی بهتر از تخفیف های میانگین سه شنبه است. ما قیمت ها را دنبال می کنیم تا مشخص کنیم که یک تراکنش واقعاً یک تراکنش است. این روز پرایم آمازون، که از لحاظ فنی به آن روزهای معاملات بزرگ می‌گویند، چه در آمازون تخت بخرید چه نخرید، قیمت‌های خوبی دارد. همچنین معاملاتی روی ملحفه ها و سایر لوازم جانبی خواب وجود دارد. قیمت های زیر برای سایز ملکه است.

به روز شده در 10 اکتبر: ما چندین پیشنهاد جدید اضافه کرده ایم و پیشنهادهایی را که در حال حاضر غیر فعال هستند خط زده ایم.

پوشش روزهای معاملات بزرگ WIRED

ما محصولات را در تمام طول سال آزمایش می کنیم و این پیشنهادات را با دقت انتخاب می کنیم. محصولاتی که در انبار موجود نیستند یا در زمان انتشار دیگر در فروش نیستند، خواهند بود خط کشیده شده است. ما این راهنما را به صورت دوره ای در طول فروش به روز خواهیم کرد.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای بهترین تشک‌ها و بهترین تشک‌های ارگانیک ما را بخوانید.

تشک هیبریدی لوکس هلیکس Midnight

عکس: Helix Sleep

کد را وارد کن BUSINESSJOUR25 در پرداخت برای دریافت این معامله، که شامل دو بالش است. این با بهترین قیمتی که تشک مورد علاقه ما را دیده ایم مطابقت دارد. Midnight Luxe دارای شش لایه فوم و فنرهای داخلی بسته بندی جداگانه است. تقریباً برای هر موقعیتی که می خوابید، محکم و راحت است. سطوح سفتی دیگری در مجموعه Luxe وجود دارد که ما هنوز آنها را آزمایش نکرده ایم.

کد را وارد کن BUSINESSJOUR25 در پرداخت برای بهره مندی از این پیشنهاد. همچنین شامل دو بالش می باشد. ما سال‌هاست که طرفدار هلیکس بالا بوده‌ایم، اما این مورد جدید به راهنمای ما اضافه شده است. این ارزان‌ترین قیمتی نیست که ما ردیابی کرده‌ایم: در روز پرایم در ماه جولای به ۲۵۷۷ دلار کاهش یافت. همانند Luxe، مجموعه Elite شامل شش تشک است که به شما امکان می دهد استحکام ایده آل خود را انتخاب کنید. ویرایشگر WIRED Reviews مارتین سیزمار روی مدل غروب آفتاب نرم خوابید. اینها 16 اینچ ضخامت دارند و در دو جعبه سنگین عرضه می شوند. یک جعبه حاوی لایه پایینی است و دیگری سطح نرمی را تعیین می کند. آنها به یک سیستم پشتیبانی بزرگتر می لغزند تا یک تخت را تشکیل دهند که امیدواریم کامل باشد.

  در کلیپ Rebel Moon Tarak Beastmaster Staz Nair حضور دارد

Leesa Sapira نایب قهرمان ما است و در حالی که قیمت کامل را مستقیماً از برند دریافت می کند، به طور مرتب در آمازون 1699 دلار قیمت دارد. این ارزان‌ترین چیزی نیست که تا به حال دیده‌ایم، اما همچنان روی تشکی که خنک، راحت و نرم است و در عین حال به اندازه‌ای سفت است که فشار را کاهش دهد، قیمت خوبی دارد.

تشک نعناعی و سوزنی

عکاسی: تافت و سوزن

ما این تشک را ارزان‌تر دیدیم و به 1117 دلار در جریان فروش پرایم روز تابستان کاهش یافت. با این حال، اگر به کاهش فشار نیاز دارید، این یکی ارائه می دهد. لایه فوم بالایی در حالی که هنوز فوق العاده نرم است پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید بدون گیر ، کمی در آن فرو بروید.

قیمت تخت هیبریدی کاسپر 1495 دلار است اما اغلب در آمازون 1196 دلار قیمت دارد. با این حال، این قیمت یکی از بهترین معاملاتی است که ما بر روی تختی از برندی که تشک های تخت در جعبه را روی نقشه قرار داده است، ردیابی کرده ایم. این هیبرید یک گزینه خنثی عالی است. راهنمای ما را بخوانید و نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید؟ این یکی را بگیر تعادل خوبی از نرمی و پشتیبانی دارد، با جهش کافی.

در حالی که 999 دلار قیمت غیر معمولی برای این تشک در لیست بهترین تشک های ارگانیک ما نیست، اما مشخص شده است که قیمت کامل آن را دریافت می کند. از فوم لاتکس، پشم ارگانیک و فنرهای بسته بندی جداگانه ساخته شده است. نسبت به سایر گزینه های ارگانیک ما مقرون به صرفه تر است، و در حالی که پشتیبانی و جهش خوبی را ارائه می دهد، به اندازه برخی راحت نیست. ممکن است چشمه ها را کمی بیشتر از حد معمول احساس کنید. اما نه خیلی گرم است و نه خیلی سرد و ما انتقال حرکت زیادی را احساس نکردیم.

تشک سبز من تشک هیبریدی ارگانیک کیوی

عکس: تشک سبز من

کد را وارد کن كشف كردن در تسویه حساب برای دیدن این تخفیف. ما در گذشته شاهد کاهش بیشتر این قیمت بودیم، اما قیمت پایه از آن زمان افزایش یافته است و این قیمت نسبت به فروش های اخیر کمتر است. این بهترین تشک ارگانیک ما نیست، اما ما سایز دوقلو را برای بچه ها دوست داریم. از پنبه، پشم و لاتکس ارگانیک تایید شده ساخته شده است.

کد را وارد کن كشف كردن در پرداخت برای اعمال این تخفیف. اگر برای یک تشک کاملاً جدید آماده نیستید، تشک موجود خود را با رویه تشک تزئین کنید. این انتخاب لاتکس ارگانیک از تشک سبز من، رویه تشک سفت مورد علاقه ما است: ارتفاع آن 2 اینچ است، در صورت نیاز به برداشتن پوشش پنبه ای ارگانیک از پد، دارای زیپ است و بدون نیاز به بند در جای خود باقی می ماند.

  برنامه تلویزیونی Fallout توسط طرفداران ساخته شده است، اما نه فقط برای طرفداران

تشک لاتکس طبیعی Saatva Zenhaven

عکاسی: ساعتوا

قیمت خرده فروشی از نظر فنی 3295 دلار است، اما از زمانی که ما شروع به پیگیری آن کردیم، قیمت آن در 2945 دلار ثابت مانده است. این یکی از موارد مورد علاقه ما است و فکر می کنیم به دلیل کیفیت ساخت آن سال ها دوام خواهد آورد. اگرچه بسیار سنگین است، پس آماده باشید. این محصول از لاتکس آلی ساخته شده است که با روکش پشم ارگانیک و پوشش پنبه ای ارگانیک محافظت می شود. اگر نمی‌دانید تختی نرم یا سفت می‌خواهید، این تخت دو طرفه است تا بتوانید پس از دریافت آن متوجه شوید یا در صورت نیاز آن را تغییر دهید. از لبه ها پشتیبانی می کند و نه گرم و نه خنک می خوابد.

معاملات ورق و بالش

برای اطلاعات بیشتر درباره گزینه‌ها و مواد، راهنمای ما را در مورد بهترین برگه‌ها بخوانید.

ست ملحفه شسته شده بروکلین

عکاسی: بروکلین

ملحفه های کتانی تفرقه افکن هستند: مردم تمایل دارند آنها را دوست داشته باشند یا از آنها متنفر باشند. فکر می‌کردم در کمپ دوم باشم تا زمانی که روی آن بخوابم. ممکن است در ابتدا احساس خارش داشته باشند، اما با هر بار شستشو نرم تر می شوند و در تابستان های گرم تگزاس حتی یک قطره هم عرق نمی کنم. اینها در روز کارگر ارزانتر بودند، 191 دلار برای یک ست ملکه، بنابراین اگر بتوانید صبر کنید، ممکن است آنها را ارزانتر بیابید.

ما چندین ورق بروکلین را دوست داریم و این یکی ست ارگانیک مورد علاقه ماست. آنها نرم هستند اما خیلی ابریشمی نیستند و خیلی گرم در آنها نمی خوابید. آنها از پنبه ارگانیک دارای گواهی استاندارد جهانی نساجی ارگانیک (GOTS) ساخته شده اند و دارای گواهی Oeko-Tex هستند، به این معنی که آزمایش شده اند و حاوی هیچ ماده شیمیایی سمی شناخته شده ای نیستند. مانند ست کتانی بالا، شاهد کاهش ورقه های پنبه ای ارگانیک به 183 دلار در طول فروش روز کارگر بودیم.

ما قبلاً پارچه ابریشم مصنوعی Bedsure از ورق های بامبو را به دلیل مقرون به صرفه بودن دوست داریم. این ورق ها هنوز با قیمت 60 دلار در دسترس هستند، بنابراین حتی بهتر است آنها را کمی ارزان تر تهیه کنید. آنها ابریشمی و تازه هستند، به خصوص نسبت به قیمت.

  بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای بازاریابی دیجیتال تک ناک اخبار دنیای تکنولوژی

ست ورق فلانل مخمل هتل Legends شرکت فروشگاه

عکاسی: فروشگاه شرکت

کد را وارد کن دوستان 23 در پرداخت برای دریافت این تخفیف بر روی ورق فلانل مورد علاقه ما. این با قیمتی که در طول فروش روز کارگر روی صفحات فلانل مورد علاقه‌مان دیدیم مطابقت دارد، و اگر دوست دارید هر دو رنگ در حال حاضر به عنوان فروش نهایی علامت‌گذاری شده‌اند، می‌توانید حتی بیشتر صرفه‌جویی کنید (اگرچه موجودی آن‌ها محدودتر است).

ورق های بافی از Tencel Lyocell ساخته می شوند که از منابع چوبی پایدار، در این مورد، اکالیپتوس می آید. من و شوهرم موافقیم که آنها سبک و مطبوع هستند، اما همچنان گرم و دنج هستند، نه آنقدر که عرق از خواب بیدار شوید، بلکه به اندازه ای است که احساس کنید در آغوش گرفته اید. با این حال، در تشک 13 اینچی من، آنها تمایل دارند در طول شب سوار شوند و نیاز به تنظیم مجدد دارند. بالش ویگل این برند که در اصل یک بالش بدن بزرگ است نیز در سایت بافی تخفیف دارد.

حتما کد را وارد کنید غول هنگام تسویه حساب برای دریافت 21 دلار تخفیف اضافی. حتی با قیمت معمولی 90 دلاری، این ملحفه‌ها جزو ارزان‌ترین ورق‌هایی هستند که ما امتحان کرده‌ایم، و در ساتن بهترین هستند. آنها نرم، خنک و ابریشمی هستند و با ست ساتن بروکلین تقریباً یکسان هستند.

پیشنهادات کلی وزن شده

عکاسی: بروکلین

این قیمت فقط برای رنگ سفالی است. وزن پتوی بروکلینن 12 پوند است، اما در حالی که من در شب در آغوش می گیرم، به اندازه کافی سنگین به نظر می رسد. در بسیاری از شستشوها به خوبی مقاومت می کند. همچنین از برخی گزینه های دیگر زیباتر است و یک طرف آن الگوی بامزه ای دارد.

جاذبه، پتوهای وزنی عالی را می سازد، از جمله این نسخه 15 پوندی مقرون به صرفه. این ارزانتر از بسیاری از گزینه های موجود است، اما فاقد کیفیت است. اگر نمی‌خواهید همه چیز را بشویید، می‌توانید روکش (همچنین با قیمت تخفیف) اضافه کنید. اگر مطمئن نیستید که پتوهای وزن دار برای شما مناسب هستند، این یک راه خوب برای امتحان ، آنها بدون صرف هزینه زیاد است.

این قیمت برای پتو سایز ملکه 15 پوندی است، اما چندین مورد دیگر برای انتخاب وجود دارد. اکثر پتوهای وزن دار دارای دو یا سه گزینه وزنی هستند، اما لونا چندین وزن و اندازه دارد: از 5، 7، یا 10 پوند که برای کودکان تا 20 پوند در نظر گرفته شده است. اگر برای یک کودک خرید می‌کنید یا مطمئن نیستید که می‌خواهید به اندازه آنچه برندهای دیگر ارائه می‌دهند، خرید کنید، پتوی پنبه‌ای ترد لونا را در نظر بگیرید. اگر دقیقاً مورد نظر خود را در آمازون نمی بینید، می توانید آن را مستقیماً در وب سایت لونا پیدا کنید.صفحات خرده فروشی

منبع: https://www.wired.com/story/best-amazon-prime-day-mattress-deals-october-2023-1/