27 هدیه عالی فناوری زیر 100 دلار

کلیدهای MX لاجیتک یکی از کیبوردهای بلوتوث روزمره مورد علاقه ما است و اکنون در دو نسخه کوچکتر که حاوی صفحه شماره و چند کلید دیگر نیستند عرضه می شود: MX Keys Mini و MX Keys Mini برای مک. قیمت هر دو تقریباً به اندازه آچارهای استاندارد MX است. رنگ ها شامل صورتی، خاکستری کم رنگ و گرافیت است.

اگرچه صفحه کلید کمتری با مبلغ مشابه دریافت می کنید، MX Keys Mini دارای سه کلید جدید است که میانبرهایی برای دیکته (در برخی کشورها برای کاربران ویندوز و MacOS موجود است)، ایموجی ها و عملکردهای فوکوس. قطع و وصل ، صدا بسیار مهم است. از میکروفون خود برای تماس های ویدئو کنفرانس. علاوه بر این، لاجیتک ادعا می‌کند که “فاکتور فرم مینیمالیستی آن، شانه‌های شما را تراز می‌کند و به شما امکان می‌دهد موس خود را نزدیک‌تر به صفحه‌کلید خود قرار دهید تا دست کمتری به دست شما برسد، که منجر به وضعیت بهتر بدن و ارگونومی بهتر می‌شود.” بر اساس تست من، من با این ارزیابی موافقم.

این کیبورد از نظر اندازه شبیه به کیبورد محبوب و ارزان‌تر K380 لاجیتک (30 دلار) است. اما MX Keys Mini، مجهز به Perfect Stroke، “بهترین فناوری تایپ غیرمکانیکی لاجیتک”، ظاهر و احساس برتری دارد. و مانند کلیدهای استاندارد MX، کلیدهای دارای نور پس‌زمینه با نزدیک شدن دستان شما روشن می‌شوند و به طور خودکار با شرایط نوری تنظیم می‌شوند، کم‌نور یا حتی خاموش می‌شوند تا در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند.

منبع: https://www.cnet.com/tech/best-tech-gifts-for-100-or-less/#ftag=CAD590a51e

  ثبات هوش مصنوعی اشتراک پولی را فراهم می کند. هوش مصنوعی سازمانی