5 بهترین چراغ هوشمند نانولیف (2023): شکل ها، کیت 4 بعدی و نکات نصب

در اینجا نکات و ترفندهایی وجود دارد که از آزمایش محصولات نانولیف در طول سال ها آموخته ایم.

قبل از نصب آماده کنید. از قبل تصمیم بگیرید و برنامه ریزی کنید که چه کاری می خواهید انجام دهید. چراغ‌های نانولیف با چسب به دیوار می‌چسبند، بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون پاک ، رنگ از بین برد، اما طرح‌ریزی و تعریف طرح‌تان آسان‌تر است. حتماً از یک سطح برای اطمینان از صاف بودن آنها استفاده کنید، زیرا اشکال هندسی در غیر این صورت آشکار می شوند.

برای قدرت برنامه ریزی کنید فقط طراحی خود را برنامه ریزی نکنید، بلکه مطمئن شوید که پانل های شما به اندازه کافی به یک پریز نزدیک می شوند. همچنین می‌توانید چراغ‌های خود را طوری طراحی کنید که سیم برق را در پشت چیزی پنهان کنید، مانند قفسه یا گیاه نزدیک.

ظرفیت برنامه ریزی ممکن است متفاوت باشد. اگر از لامپ‌های Essentials استفاده می‌کنید، فقط می‌توانید با Apple HomeKit یا Google Assistant برنامه‌ریزی کنید.

شما به مهارت الکسا نیاز دارید. اگر کاربر الکسا هستید، برخی از دستگاه های هوشمند می توانند به راحتی به بلندگوهای الکسا شما متصل شوند، اما برای شروع استفاده از چراغ های نانولیف خود باید مهارت نانولیف را اضافه کنید. (حتی پس از اضافه ، آن، متوجه شدم که 100٪ مواقع کار نمی کند.)

مراقب باشید کجای برنامه کلیک می کنید. در برنامه، محصولات Nanoleaf شما بر اساس قسمت فهرست می شوند و به صورت مربع های کوچک با نماد و نام محصول ظاهر می شوند. برای دسترسی به دستگاه و مرور رنگ‌ها، صحنه‌ها و گزینه‌های دیگر (مثل 4D در صورتی که از کیت 4 بعدی استفاده می‌کنید) برای محصول خاص، باید روی نام نوشته شده کلیک کنید. اگر در جای دیگری روی جعبه محصول کلیک کنید، فقط باید دستگاه را بارها و بارها روشن و خاموش کنید.

  25 تکنولوژی جدید که آینده جهان را متحول می‌کنند

گزینه های رنگ بیشتری را پیدا کنید. این برنامه شامل صحنه‌های مختلفی است که می‌توانید از آنها استفاده کنید، اما می‌توانید روی برگه Discover (یک نماد ابر و فلش رو به پایین) کلیک کنید تا طرح‌های روشنایی بیشتری را پیدا کنید و آنها را در برنامه خود آپلود کنید.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-nanoleaf-lights/