5 محصول CES که شما را وادار می کند بپرسید … “اما چرا؟”

صنعت فناوری دوست دارد که جدیدترین، بهترین، بهترین ایده جدید خود را بدون نفس به شما بفروشد. ارائه ها باید سریع و تهاجمی باشند، زیرا اگر بیش از یک ثانیه در مورد آنچه می فروشند فکر کنید، ممکن است کیف پول خود را از دست بدهید. محصولات ارائه شده در CES 2024 در ، وگاس ممکن است پر زرق و برق باشند، اما اغلب دارای یک ضعف مهلک هستند. یعنی نداشتن پاسخی برای مهمترین سوال: «پس چی؟»

ال جی OLED T

عکس بیلی استیل/Engadget

ال جی به نمایشگاه CES آمد تا یک تلویزیون OLED 77 اینچی بی سیم 4K را به نمایش بگذارد که بنا به دلایلی شفاف است. شما می توانید تصاویر یک خواننده، یک آکواریوم یا سایر عناصر محافظ صفحه نمایش را به عنوان یک قطعه صحبت در خانه خود پخش کنید. اما به نظر می رسد که شفاف بودن برای تماشای تلویزیون ایده آل نیست، به همین دلیل است که با یک پس زمینه سیاه کشویی همراه است تا تلویزیون شفاف شما شفاف تر به نظر برسد. می توانم تصور کنم که از آن به عنوان یک صفحه تبلیغاتی یا نصب در یک موزه یا دفتر شرکت استفاده شود. اما چرا باید این همه پول خرج تلویزیونی کنید که ویژگی اصلی آن مانعی برای عملکرد صحیح آن است؟

یک توالت سفید (با یک صندلی بیدی شیک) که در یک حمام مجلل نصب شده است (دیوارهای سبز و گلدار بیرون اتاق تخت).

کوهلر

مهم است که دستگاه‌ها به‌جای اینکه در پایان به آن توجه کنند، با دسترسی به عنوان دغدغه اصلی طراحی شوند. هیچ ، از توالتی با صدای فعال که بتواند به افرادی که نیاز به دسترسی دارند کمک کند تا روز خود را ادامه دهند متنفر نیست. اما صندلی بیده کوهلر عمیقاً با الکسا یا گوگل هوم ادغام شده است. چرا باید بیش از دو هزار دلار هزینه کنید تا به آمازون یا گوگل اطلاعات دقیقی در مورد عادات دستشویی خود بدهید؟

  ارتش اسرائیل در غزه از سیستم تشخیص چهره استفاده می کند
صورت یک فرد توسط سوراخ کلید اسکن می شود.

تعطیلی

قفل هوشمند Lockly Face از تشخیص چهره برای دسترسی به خانه شما استفاده می کند و اگر شما را دید درب را باز می کند. جدای از پیامدهای وحشتناک حریم خصوصی و امنیتی قفل های هوشمند، چیزی که هرگز نباید به اینترنت وصل شوید یک ایده دیوانه کننده است. چرا چیزی به مهمی دسترسی به خانه خود را به هوی و هوس یک حسگر یا ابزار اثبات نشده واگذار می کنید؟

یک دوچرخه برقی خاکستری، سفید و مشکی Urtopia Fusion بر روی پایه خود روی فرش آبی نمایشگاه CES 2024 قرار گرفته است.

ارتوپیا

Urtopia Fusion یک دوچرخه الکتریکی است که به باتری 540 وات ساعتی مجهز است که مسافت 75 مایلی، موتور قدرتمند وسط محرک و شاخک های تعلیق بادی را می دهد. همچنین به دلایلی مجهز به ChatGPT است که شرکت ادعا می کند به شما امکان می دهد با دوچرخه خود “صحبت کنید”. دستیار شخصی‌شده آن به شما کمک می‌کند، در صورت درخواست، «کاوش مسیرهای جدید»، «دریافت اطلاعات هم‌زمان» و حتی «شروع مکالمه‌های سرگرم‌کننده» داشته باشید. چرا می خواهید با دوچرخه خود صحبت کنید در حالی که باید روی چیز دیگری تمرکز کنید.

یک هواپیما خاکستری و آبی.

هیوندای

هیوندای مفهوم جدید تاکسی هوایی VTOL را معرفی کرده است که امیدوار است مردم را به سفرهای کوتاه تا 40 مایل ببرد. می تواند به حداکثر سرعت 120 مایل در ساعت برسد و احتمالا هرگز به دنیای واقعی نخواهد آمد. به هر حال، چرا به خود زحمت می دهیم تا کل جهان را دوباره سازماندهی کنیم تا با این فاجعه ای که در انتظار وقوع است، مقابله کنیم؟

ما در حال گزارش زنده از نمایشگاه CES 2024 در ، وگاس از 6 تا 12 ژانویه هستیم. تمام اخبار برنامه را دنبال کنید اینجا.

منبع: https://www.engadget.com/five-ces-products-that-make-you-ask-but-why-150010098.html?src=rss

  گزارش جدید جزئیات سه تراشه M3 را که اپل می تواند عصر دوشنبه عرضه کند، فاش می کند