ChatGPT را با این بسته آموزشی هوش مصنوعی ۲۵ دلاری بیاموزید

دوره stack-social-chatgpt

با این دوره 20 دلاری مهارت های هوش مصنوعی خود را بسازید.

StackSocial

مگر اینکه یک سال یا بیشتر کاملاً از شبکه خارج شده باشید، نام ChatGPT را شنیده اید. ChatGPT یک معامله فناوری بزرگ است، با برنامه های کاربردی گسترده که آن را به یک شگفتی چند دامنه ای در تولید محتوا تبدیل می کند، زیرا می تواند هر نوع متنی – از شعر گرفته تا کد کامپیوتری – ایجاد کند و می تواند آن را تنها در چند ثانیه انجام دهد. و فقط با گذشت زمان دقیق تر و ارزشمندتر می شود.

اگر آماده هستید وارد شوید و نحوه استفاده از این فناوری را بیاموزید، این بسته آموزشی کامل OpenAI ChatGPT AI در حال حاضر ۲۵ دلار، بیش از ۵۰ درصد تخفیف دارد.

اولین دوره ChatGPT برای مبتدیان نام دارد که توسط مربی ChatGPT مایک ویلر تدریس می شود. این طراحی شده است تا به شما مهارت استفاده از ChatGPT را برای ایجاد متن با کیفیت بالا بدهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از ChatGPT استفاده کنید و دستورات موثر بنویسید. در طول این 22 سخنرانی، یاد خواهید گرفت که چگونه با طرح ها و ایده های تخیلی، و همچنین نحوه نوشتن یک نسخه موثر با استفاده از این ابزار، از جمله موارد دیگر، آشنا شوید.

دوره دیگری که در بسته ارائه شده است نحوه ایجاد یک ربات هوش مصنوعی chatGPT با Tinker & Python را توضیح می دهد که شما را فراتر از اصول اولیه می برد. این توسط جان الدر، پیشگام در توسعه وب تدریس می شود. این به شما نشان می دهد که چگونه از رابط های کاربری گرافیکی برای پایتون استفاده کنید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه ویجت های مختلف ایجاد کنید، نحوه کار تم ها و سبک های Tinker را مشاهده کنید و تعدادی از پروژه های Tinker را تکمیل کنید.

  میمون هایی با کلیه های خوک اصلاح شده تا دو سال بیشتر عمر می کنند

ChatGPT به این زودی ها به جایی نمی رسد. با دسترسی به بسته آموزشی جامع هوش مصنوعی OpenAI ChatGPT با تنها 25 دلار، نکات و نکات این ابزار فناوری رو به رشد را بیاموزید.

منبع: https://www.zdnet.com/article/learn-chatgpt-with-this-25-ai-training-bundle/#ftag=RSSbaffb68