Corsair’s Scimitar RGB Elite، یکی از ماوس های بازی مورد علاقه ما، با قیمت 60 دلار به فروش می رسد.

هفته خوبی برای معاملات لوازم جانبی بازی بود. نه تنها کنترلر بی سیم رسمی Xbox تنها با قیمت 44 دلار (16 دلار تخفیف) به فروش می رسد، بلکه همچنان می توانید Nintendo Switch Joy-Con خود را با Hori Split Pad Compact با قیمت 32.49 دلار (18 دلار تخفیف) جایگزین کنید. ). و گیمرهای رایانه شخصی هم اکنون می توانند در پول خود صرفه جویی کنند Corsair Scimitar RGB Elite در آمازون و Best Buy به 59.99 دلار (20 دلار تخفیف) کاهش یافته است. این کمترین قیمتی است که ما از جمعه سیاه روی ماوس گیمینگ سیمی دیده‌ایم و فقط 10 دلار کمتر از پایین‌ترین قیمت آن تا کنون.

مانند تلویزیون‌های سامسونگ، Fire TV Omni QLED آمازون می‌تواند زمانی را که در اتاق هستید تشخیص دهد و زمانی که تماشا نمی‌کنید (یا خاموش می‌شوید) آثار هنری را نمایش می‌دهد. همچنین به عنوان یک نمایشگر هوشمند با قابلیت الکسا عمل می کند و به شما امکان می دهد آب و هوا، تقویم خود و سایر ابزارک های الکسا را ​​به جای آثار هنری روی صفحه نمایش دهید. حتی می‌توانید وقتی تلویزیون خاموش است موسیقی پخش کنید و از طریق میکروفون‌های داخلی تلویزیون فرمان‌های صوتی الکسا را ​​به‌صورت هندزفری صادر کنید.

تلویزیون قاب سامسونگ با توجه به اینکه نرخ تازه‌سازی سریع‌تر 120 هرتز و صفحه‌نمایش مات ضد تابش چشمگیر را ارائه می‌کند – که به آثار هنری کیفیتی شبیه بوم می‌دهد – مطمئنا عملکرد بهتری دارد، اما QLED آمازون همچنان تلویزیون خوبی است که کیفیت تصویر بهتری نسبت به خود ارائه می‌دهد. سلف، اسبق، جد. . این شامل کم نور کامل محلی برای کنتراست بهتر و همچنین پشتیبانی از Dolby Vision IQ و HDR10 Plus Adaptive است. همچنین دارای چند ویژگی مناسب برای گیمر است، از جمله نرخ تجدید متغیر، تاخیر ورودی کم، و پشتیبانی از HDMI 2.1 برای آخرین کنسول‌ها.

  جارو شارژی Dyson V11 Plus اکنون در آمازون 250 دلار تخفیف دارد

منبع: https://www.theverge.com/2024/2/23/24080021/corsair-scimitar-rgb-elite-gaming-mouse-amazon-fire-tv-omni-qled-tv-deal-sale