Creeping It Real for Halloween: یک خانه خالی از سکنه با فناوری پیشرفته در آخرین لحظه راه اندازی کنید

آیا روی پله های جلویی خود یک کدو تنبل حک نشده دارید و نوار صحنه جنایت “زامبی قرنطینه” روی درتان آویزان است؟ بله، این ممکن است آن را در سال 1999 کاهش دهد، اما شاید زمان آن رسیده است که بازی تزئینات هالووین خود را ارتقا دهید. در حال حاضر گزینه‌های با فناوری پیشرفته (و فناوری متوسط) زیادی وجود دارد که می‌توانند خانه شما را به بهترین عمارت جن زده در بلوک تبدیل کنند، حتی با دو روز فرصت. لازم نیست دکترا داشته باشید. آنها را کنار هم قرار دهید، و هنوز زمان برای سرگرمی وجود دارد.

در اینجا بهترین انتخاب های من برای تزیینات لحظه آخری هالووین است که همه افراد محله شما را تحت تاثیر قرار می دهد، کجا آنها را پیدا کنید و چگونه همه چیز را تنظیم کنید.

پادشاه دکوراسیون هالووین

12 foot skeleton.png

اسکلت 12 فوتی Home Depot دکوراسیون حیاط هالووین را احیا کرد.

سپرده خانه

اگر دستکاری با یک دسته از مکانیسم‌ها و انیماترونیک‌ها حس سادگی شما را به خود جلب نمی‌کند و از پرداخت آن بدتان نمی‌آید، می‌توانید به یک اسکلت غول پیکر اجازه دهید همه کارها را برای شما انجام دهد.

احتمالا داغ‌ترین دکوراسیون هالووین در سال‌های اخیر – و ساده‌ترین آن، زیرا تنها چیزی است که شما نیاز دارید – اسکلت ۱۲ فوتی Home Depot است که در زمان عرضه در سال ۲۰۲۰ سروصدا کرد. آزار دهنده تر

میله های زمینی اسکلت غول پیکر را از سرگردانی جلوگیری می کند و می تواند با باتری کار کند یا به برق متصل شود، با یک تایمر که آن را به مدت 6 ساعت روشن می کند و سپس 18 ساعت خاموش می کند.

ارزان نیست (300 دلار) و پیدا ، آن دشوار است. (وب‌سایت فروشگاه به من می‌گوید که فروشگاه‌های نزدیک من آن را دارند، اما این موجودی محدود است.) اگر نمی‌توانید اسکلت را پیدا کنید یا چیز دیگری می‌خواهید، Home Depot اکنون مجموعه کاملی از موجودات ترسناک را حمل می‌کند که به آن محدوده Grave & Bones می‌گویند. . .

آخرین رقیب Home Depot امسال جک اسکلینگتون با قد 13 فوتی سخنگو و آوازخوان است که 400 دلار قیمت دارد. سرش جدا می شود و می توانید بین چهره عصبانی یا شاد یکی را انتخاب کنید. و بهترین؟ این کاملا با دکوراسیون چمن برای تعطیلات مطابقت دارد. فقط یک کلاه بابانوئل روی او بچسبانید.

  اولین کهکشان مارپیچی کشف شد

لوئیس، رقیب تارگت در برابر اسکلت غول پیکر

lewis-target-crop.png

تارگت یک غول هشت فوتی به نام لوئیس ایجاد کرد که رقیب اسکلت غول پیکر Home Depot بود.

هدف

Target نمی‌توانست به Home Depot اجازه دهد همه سرگرمی‌ها را بگذراند – یا وحشت ایجاد کند. فروشگاه تخفیفان چالش اقتصادی تری برای اسکلت هوم دیپو ایجاد کرده است.

لوئیس یک خزنده با صورت جک و فانوس است که 8 فوت قد می ایستد و در واقع صحبت می کند و شش عبارت مختلف را بیان می کند، از جمله کلاسیک “من یک جک و فانوس نیستم! نام من لوئیس است!” این دستگاه کوچکتر از نمونه موجود در Home Depot و بسیار ارزانتر است (126 دلار)، اما متاسفانه در حال حاضر موجود نیست.

Target هنوز تعداد زیادی تزئینات هالووین دیگر را در انبار دارد – ما عاشق این سنگ قبرهای حیاط جلویی، یک دروگر متحرک با چشمان درخشان، و این دکوراتور گورستان، با نام مستعار دسته ای از استخوان ها هستیم که به نظر می رسد در حال خزیدن از حیاط شما هستند.

آنها را با روح بترسان

5 فوت Regan Animatronic - The Exorcist

ریگان از جن گیر را به یاد دارید؟ این انیمیشن هالووین روح می تواند سر خود را کاملاً بچرخاند، درست مانند فیلم.

روح هالووین

هالووین روح هر پاییز در ویترین‌های بزرگ و خالی ظاهر می‌شود و همه چیز از لباس‌های چاکی گرفته تا جوراب‌های تخته Ouija به فروش می‌رسد. اما این انیمیشن های خزنده است که باعث می شود سفر به فروشگاه احساس سفر به عمارت جن زده را داشته باشد. آنها از لوئیس یا اسکلت Home Depot وحشتناک تر و ترسناک تر هستند و اغلب در حالت ترسناک ظاهر می شوند.

روح همه چیز را می فروشد از عنکبوت های پرش متحرک گرفته تا دلقک های خزنده، اما ریگان 5 فوتی را از دست ندهید، کودک تسخیر شده لیندا بلر در The Exorcist بازی کرد. او خطوط فیلم را به صدا در می آورد و سرش به اطراف می چرخد، با صداهای دلخراش. باید به برق وصل باشد و می‌توان آن را با یک استپ پد فعال کرد، مانند فروشگاه‌های Spirit.

برای ارتقای واقعی بازی دکوراسیون باغ خود، Spirit تمام ریموت‌ها و مکانیسم‌هایی را که می‌توانید به آن نیاز داشته باشید، از جمله فعال‌کننده‌های پله، ریموت‌های چند جانبه، تایمرهای دستگاه مه‌پاش، مکانیسم‌های سقوط و مکانیک‌های چرخشی را به فروش می‌رساند تا تمام آن ترس‌های وحشتناک پرش را زنده کند.

  به نظر می رسد تیلور سوئیفت دو جت خصوصی برای پرواز سوپر بول خود داشته است

اگر نمی‌دانید نزدیک‌ترین فروشگاه Spirit کجاست، از مکان یاب آنلاین استفاده کنید و ببینید چه چیزی هنوز در انبار موجود است. این یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای موجودات شبح‌آمیز لحظه آخری در چمنزار، درست قبل از هالووین است – و برخی از آنها در حال حاضر تخفیف‌های زیادی دارند. اگر ترجیح می دهید به صورت آنلاین خرید کنید، هزینه ارسال دو روزه Spirit 10 دلار و تحویل روز بعد 20 دلار است.

زنگ خانه ترسناک

اگر واقعا آخرین لحظه قبل از هالووین است، یک راه هوشمندانه برای راه اندازی آسان خانه جن زده خود برای هالووین این است که از چیزی که از قبل دارید استفاده کنید. اگر زنگ ویدیویی مانند حلقه یا آشیانه دارید، می‌توانید با صداها و حتی طراحی آن بازی کنید.

بسته به سیستم خود، ممکن است بتوانید پاسخ های سریع با مضمون هالووین را تنظیم کنید که پس از به صدا درآمدن زنگ در به مهمان تحویل داده می شود.

در اینجا سه ​​راه برای تنظیم زنگ در خانه حلقه برای هالووین وجود دارد:

  • شما نمی توانید صدای واقعی زنگ در هوشمند خود را تغییر دهید، اما می توانید پاسخ ها را طوری تنظیم کنید که بلافاصله پس از به صدا درآمدن زنگ درب پخش شوند، بنابراین مهمان شما زنگ استاندارد در و سپس صدایی مضمون مانند فریاد گرگینه، دیگ در حال جوشیدن یا صداهای کودکان در حال ترفند
  • اگر Ring Chime دارید، یک دستگاه اعلان بی‌سیم که به دستگاه‌های Ring شما متصل می‌شود و هنگام دسترسی به آن‌ها برای شما اعلان‌ها ارسال می‌کند، می‌توانید صدای زنگ فصلی مانند صدای در، زوزه یا ارگ بازی را انتخاب کنید.
  • اگر Ring Chime سازگار ندارید، می‌توان بلندگوی Amazon Echo را طوری تنظیم کرد که وقتی زنگ در را فشار می‌دهید، صدایی ترسناک ایجاد کند. این صداها از خود زنگ در نمی آیند، بلکه از صدای زنگ سازگار یا دستگاه مجهز به الکسا می آیند.

آیا زنگ در Nest دارید؟ طبق وبلاگ Google، می‌توانید آهنگ‌های زنگ هالووین را که شامل صداهایی مانند خنده شیطانی، رقص اسکلت، کلاغ ترسناک، شبح بوو، گرگ زوزه‌کش و جادوگر قهقهه می‌شود، در تنظیمات زنگ در Google Nest (باتری) فعال کنید. Home App یا در تنظیمات Nest Doorbell (سیمی) در برنامه Nest. این آهنگ های زنگ تا 1 نوامبر در سراسر جهان در دسترس هستند و زنگ درب شما به طور خودکار پس از پایان هالووین به آهنگ پیش فرض خود باز می گردد.

  سامسونگ می گوید بیکسبی هنوز نمرده است

مانند Ring Chime، وقتی فردی به درب منزل شما می‌آید، Nest Doorbell یک آهنگ زنگ هالووین را روی بلندگوهای Nest شما پخش می‌کند و دستگاه‌هایتان را برای اعلام ورودش نمایش می‌دهد.

همچنین ممکن است بتوانید روکشی با تم هالووین متناسب با زنگ خانه خود برای فصل خود خریداری کنید – و آمازون می تواند آن را ظرف یک یا دو روز تحویل دهد.

زنگ در هوشمند ندارید؟ شما می توانید یک یک غیر باهوش با کره چشم سبز رنگکه صداهای ترسناکی تولید می کند و غذاهای شما را سرگرم می کند.

ارواح در خانه شما می رقصند

ارواح

نورافکن های ارزان قیمت زیادی وجود دارد که شب ها ارواح یا اشکال دیگر را به خانه تاریک شما می تاباند.

آمازون

برای اجرای یک نمایش ترسناک در خانه، لازم نیست کارگردان هالیوود باشید. این تک نورافکن Whirl-A-Motion ارواح شبح وار می درخشد که به نظر می رسد در سراسر خانه شما می رقصند. (در واقع تا بعد از تاریک شدن هوا ظاهر نمی شوند، فقط FYI.)

این فناوری روشنایی به ویژه در فضاهای بزرگ و مسطح مانند درهای گاراژ به خوبی کار می کند، اما ما گاراژ نداریم و به نظر می رسد که آنها مالک خانه ما هستند.

پاداش: اگر در نهایت آنها را به سمت پنجره پرتاب کنید، می توانید ببینید که آنها در داخل خانه شما می چرخند. اگر پروژکتور متصل فروخته شده باشد، انواع مختلفی وجود دارد و برخی از آنها شما را از کریسمس یا تعطیلات دیگر عبور می دهند.

نمایش نور هوشمند برای هالووین

روشن ، شب هالووین نه تنها کمی طعم فصلی شبح آور می دهد، بلکه به خوراکی ها کمک می کند تا ببینند به کجا می روند. کیت شروع Philips Hue راهی آسان برای تغییر نورپردازی شما به رنگ های هالووین است. این یک سیستم قابل اعتماد با سه لامپ تغییر رنگ است. کیت شروع شامل سه چراغ سفید و رنگی، یک پل است که سیستم را به روتر Wi-Fi شما متصل می‌کند و یک دکمه Hue که می‌تواند در صحنه‌های مختلف نورپردازی برنامه‌ریزی‌شده بچرخد، به این معنی که می‌توانید ظاهر خود را انتخاب کنید.

یا برای رنگ واضح‌تر هالووین، شکل آشنای کلاه جادوگر دکوراسیونی وهم‌آور می‌سازد. این بسته از هشت کلاه جادوگر روشن و رنگارنگ با یک پریز برق استاندارد تغذیه می شوند، در الگوهای متنوعی عرضه می شوند و دارای هشت حالت نورپردازی مختلف مانند چشمک زدن، امواج، محو شدن آهسته و غیره هستند.

کلاه جادوگر

کلاه های جادوگر رنگارنگ و روشن شب هالووین را روشن می کند.

آمازون

راه دیگر برای روشن ، باغ خود به شیوه ای عجیب و هالووین این است دکوراسیون باغ تار عنکبوت درخشان و واقعی. این بوم دارای 250 چراغ LED بنفش، یک سیم برق به طول 26 فوت و پنج پایه زمین برای نگه داشتن آن است. شما می توانید بین هشت حالت مختلف نور را تغییر دهید و یک عملکرد تایمر نیز وجود دارد.

منبع: https://www.cnet.com/news/creeping-it-real-for-halloween-set-up-a-last-minute-high-tech-haunted-house/#ftag=CAD590a51e