eBay برای اخراج 1000 کارمند یا 9 درصد از شرکت

تیم،

ما در مسیر ساخت یک eBay قوی‌تر برای آینده هستیم، یک eBay که در برابر همه چالش‌ها در حال رشد و انعطاف‌پذیر باشد. در طول سه سال گذشته، ما تغییرات اساسی در تجربیات خود در همه دسته‌ها ایجاد کرده‌ایم و سرعت نوآوری در eBay را تسریع کرده‌ایم. در زمینه هایی که در آنها سرمایه گذاری می کنیم، شاهد افزایش مستمر رضایت مشتری و بهبود قابل توجهی در رشد خود نسبت به بازار هستیم.

استراتژی ما راهبرد درستی است، اما می‌توانیم کارهای بیشتری برای تضمین موفقیت خود انجام دهیم. ما باید تیم‌هایمان را برای سرعت سازماندهی بهتری داشته باشیم، که به ما امکان می‌دهد چابک‌تر باشیم، افرادی را که با هم کار می‌کنند گرد هم بیاوریم و به ما کمک کند سریع‌تر تصمیم‌گیری کنیم. امروز من اطلاعاتی را در مورد تغییراتی که در حال پیاده سازی برای موقعیت بهتر eBay برای رشد پایدار بلند مدت هستیم به اشتراک می گذارم.

بزرگ‌ترین و دشوارترین این تصمیم‌ها کاهش نیروی کار فعلی ما به میزان تقریباً 1000 موقعیت یا تقریباً 9٪ از کارکنان تمام وقت است. علاوه بر این، ما قصد داریم تعداد قراردادهایی را که با نیروی کار جایگزین خود داریم در ماه های آینده کاهش دهیم. اینها اقداماتی نیستند که ما به سادگی انجام می دهیم و تأثیر آنها را بر همه eBayerها می شناسیم. ما باید با افرادی که کمک های مهم زیادی به جامعه و فرهنگ eBay کرده اند خداحافظی کنیم و این کار آسانی نیست.

نیاز به تغییر

علیرغم فشارهای خارجی، مانند محیط چالش برانگیز اقتصاد کلان، می دانیم که به لطف عواملی که کنترل می کنیم می توانیم بهتر باشیم. اگرچه ما در اجرای استراتژی خود پیشرفت می کنیم، اما تعداد کل کارمندان و هزینه های ما از رشد کسب و کار ما پیشی گرفته است. برای رسیدگی به این موضوع، ما در حال اجرای تغییرات سازمانی هستیم که تیم‌های خاصی را برای بهبود تجربه انتها به انتها و پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان خود در سراسر جهان، همسو و یکپارچه می‌کند.

  لیست قیمت لاستیک بیابانی به قیمت دولتی + جدول زمانی اسفند ماه 1402 منتشر شد

مراحل بعدی

به زودی، ما شروع به اطلاع رسانی به کارمندانی خواهیم کرد که نقش آنها حذف شده است و فرآیند مشاوره را در مناطقی که این امر ضروری است آغاز خواهیم کرد. رهبران اخبار را مستقیماً از طریق زوم در میان می‌گذارند و معاون یا عضو eLT شما پس از تکمیل اعلان‌های گروهشان، ایمیلی ارسال می‌کنند.

ما از همه کارمندان ایالات متحده می‌خواهیم که در ۲۴ ژانویه از خانه کار کنند تا از فضا و حریم خصوصی برای این مکالمات اطمینان حاصل کنند. ما متعهد هستیم که در طول این انتقال با همه با احترام و همدلی رفتار کنیم و برای کارکنان آسیب دیده پشتیبانی و منابع ارائه کنیم.

مشتاقانه منتظر است

این تغییرات دشوار است، اما من مطمئن هستم که با همکاری یکدیگر، قوی تر از همیشه خواهیم شد. در ماه‌های آینده، یک شرکت eBay متمرکزتر، چابک‌تر و پاسخگوتر را خواهید دید که موقعیت بهتری برای پیشبرد هدف ما برای ایجاد فرصت اقتصادی برای همه دارد.

با تشکر،

جیمی

منبع: https://www.theverge.com/24048636/ebay-layoffs-1000-employees-january-2024