“GTA 6”: تاریخ انتشار رسمی تریلر به تازگی اعلام شده است

کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و هفته آینده برنامه خود را پاک کنید. Grand Theft Auto VI قرار است اولین حضور بزرگ خود را انجام دهد.

GTA6 راک استار گیمز روز جمعه با انتشار توییتی تایید کرد که قرار است در روز سه‌شنبه، 5 دسامبر، ساعت 9 صبح به وقت شرقی، تریلر منتشر شود.

همچنین ببینید:

GTA 6: تاریخ انتشار، نشت و موارد دیگر

درست است! ده سال بعد GTA 5 منتشر شد و به نوعی محبوبیت خود را در سه نسل کنسول، بازی بزرگ بعدی جهان حفظ کرد. سرقت بزرگ خودرو این سریال تنها چند روز با نمایش چهره خود فاصله دارد.

وقتشه

GTA6 بیش از هر بازی دیگری در تاریخ موضوع گمانه زنی ها و شایعات بوده است. افشای روز سه‌شنبه در نهایت می‌تواند به بسیاری از سوالات در مورد تنظیمات، شخصیت‌ها، جدول زمانی و مکانیک مرکزی بازی پاسخ دهد – یا می‌تواند ما را با سوالاتی حتی بیشتر از قبل مواجه کند.

همچنین ببینید:

GTA 6: تاریخ انتشار، نشت و موارد دیگر

اما اگر منصف باشیم، ما انجام دادن من از قبل می دانم چه انتظاری دارم GTA6 زیرا اولین عناصر بازی حدود یک سال پیش به صورت آنلاین لو رفت. به عنوان مثال، ما تقریباً مطمئن هستیم که این فیلم در تفسیری مدرن از Vice City (نسخه راک استار از میامی) اتفاق می‌افتد، و تقریباً مطمئناً اولین قهرمان زن در این مجموعه نیز در کار است. با این حال، فراتر از آن، هیچ ، نمی داند که Rockstar چگونه سریالی را که استودیو را روی نقشه قرار می دهد، تکامل خواهد داد.

  Wordle Today: پاسخ و نکات مربوط به 8 ژانویه

صبح خود را مسدود کنید و شاید حتی اگر مجبور باشید با بیمار تماس بگیرید. آنچه برای صبح سه شنبه برنامه ریزی کرده بودید، واضح است که چندان مهم نیست.

منبع: https://mashable.com/article/grand-theft-auto-6-trailer-reveal-date