HP اکنون وارد تجارت اجاره چاپگر می شود

HP پیشنهاد جدیدی در زمانی دارد که (شرکت‌هایی مانند آن مطمئن شده‌اند) به هر حال شما واقعاً کنترل زیادی روی رایانه خود ندارید: چرا فقط به HP اجازه نمی‌دهید که یکی را به شما اجاره دهد؟ این شرکت امروز یک سرویس اشتراک را راه‌اندازی کرد – درست همانطور که انریکه لورس، مدیرعامل شرکت ماه گذشته اعلام کرد – به نام HP All-In Plan. این اساساً یک برنامه افزودنی از جوهر فوری HP است و مانند آن طرح، هنگامی که به خالی شدن نزدیک می‌شوید، جوهر برای شما ارسال می‌شود، اما بر خلاف آن، هزینه ماهانه شما شامل خود چاپگر نیز می‌شود.

چاپگری که دریافت می کنید به طرحی که انتخاب می کنید بستگی دارد. آنها از 6.99 دلار در ماه برای 20 صفحه چاپ و بدون توجه به مدل فعلی HP Envy شروع می شوند و تا 35.99 دلار در ماه افزایش می یابند که به شما یک OfficeJet Pro و 700 صفحه می دهد. اگر از تخصیص صفحه خود فراتر بروید، HP به ازای هر بلوک 10 تا 15 صفحه یک دلار بیشتر اضافه می کند.

اما هر طرح مربوط به اجاره دو ساله است و نه اجاره با گزینه خرید. بنابراین اگر تصمیم گرفتید که HP All-In در نهایت برای شما مناسب نیست، باید چاپگر را برگردانید و هر بار که نیاز به چاپ پیدا می‌کنید، با همه در FedEx کنار بیایید. و اگر بعد از یک دوره آزمایشی اولیه 30 روزه یا قبل از دو سال لغو کنید، بسته به طرح و زمان لغو، تا 270 دلار هزینه پرداخت خواهید کرد.

  Discord برای برخی از کاربران کاهش یافته است

اشتراک، مانند کمپین تبلیغاتی اخیر HP که چاپگرهای خود را به عنوان “ساخته شده برای منفور شدن کمتر” تبلیغ می کند، بر اساس این ایده است که چاپگرها محصولاتی خسته کننده هستند. برای مثال، در صفحه پیکربندی شرکت، پاداش هایی مانند “پوشش مداوم چاپگر” و “تعویض چاپگر در روز کاری آینده” ذکر شده است. به این ترتیب، اگر ارتقای سیستم عامل باعث شود چاپگر شما به صفحه آبی تبدیل شود، حداقل یک راه حل دارید که شامل رفتن به فروشگاه برای خرید یک چاپگر جدید نیست.

افرادی هستند که بدون شک این طرح را دوست خواهند داشت. همه واقعاً به احساس مالکیت چاپگر خود اهمیت نمی دهند. و گرفتن جوهر قبل از تمام شدن چیز خوبی است اگر شما نیز مانند من از آن دسته افرادی هستید که هشدار “کم جوهر” را نادیده می‌گیرید تا زمانی که من کاملاً خسته نشده‌ام و مجبور به چاپ چیز مهمی نباشم، به جای صفحات رنگی برای شما. استفاده شخصی بچه برای یک بار

اما این عمدتاً به این دلیل است که من واقعاً اغلب چاپ نمی‌کنم و به ندرت مشکلاتی را که با داشتن چاپگر پیش می‌آید تجربه می‌کنم. برای کسانی که این کار را انجام می دهند، کسب و کارها می توانند دو مسیر را طی کنند. یکی از آنها طرح HP است، که به ناامیدی از تجربیات خصمانه کاربر، مانند اسکنرهایی که به دلیل خرید جوهر شخص ثالث کار نمی کنند و چاپگرهایی که بدون تلاش جدی غیرقابل استفاده می شوند، به دلیل نقل مکان به خارج از کشور، جذاب می شود. روش دیگر این است که چاپگرهایی بسازید که در درجه اول همان کاری را که شما می خواهید انجام دهند.

  کدام گوشی ها به سیستم عامل HyperOS جدید شیائومی مجهز خواهند شد؟

منبع: https://www.theverge.com/2024/3/2/24088867/hp-all-in-plan-printer-rental-instant-ink