Microsoft Project 2021 Pro یا Visio 2021 را تنها با 30 دلار با این معامله دریافت کنید

pile-visio-pro

Microsoft Project 2021 Pro یا Visio 2021 را با قیمت 30 دلار در فروش دریافت کنید.

StackSocial

مدیریت پروژه بخش اصلی هر کسب و کار موفقی است. در حالی که به نفع شماست که اطمینان حاصل کنید که بهترین کارکنان ممکن را برای نظارت بر عملیات دارید، به نفع شماست که نرم افزار تایید شده و با کارایی بالا را نیز به دست آورید که بتواند تا حد امکان عملیات را برای به حداکثر رساندن بهره وری، کارایی و بهره وری ساده کند. .

نمونه ای از این نرم افزارها Microsoft Visio 2021 Pro یا Microsoft Project 2021 Pro است. این مجموعه‌های افزایش بهره‌وری می‌توانند برای هر حرفه‌ای با رایانه شخصی یا دستگاه ویندوزی ارزشمند باشند و اکنون با قیمت 30 دلار به فروش می‌رسند.

مایکروسافت ویزیو یک ابزار مدیریت پروژه با ابزارهای نمودارسازی عالی از جمله فلوچارت ها، نمودارهای سازمانی، طوفان فکری و نمودارهای شبکه است. اکوسیستم محتوای آنلاین Visio بیش از 250000 شکل را برای انتخاب هنگام ایجاد نمودار ارائه می دهد و می تواند فلوچارت هایی را از Excel، Microsoft Entra ID و Exchange ایجاد کند.

در همین حال، پروژه مایکروسافت با انواع ویژگی ها و قابلیت های مفید ارائه می شود. الگوهای از پیش ساخته شده آن به مدیریت پروژه شما از شروع کمپین کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که به خوبی سازماندهی شده است و از هر حوزه ای که نیاز به توجه دارد مراقبت می کند. این می تواند با Project Online و Project Server برای همکاری و اشتراک گذاری آسان با اعضای تیم همگام شود.

  چگونه یک دانشمند و طراح قصد دارد در ماه و مریخ زندگی کند

یکی از جذاب ترین ویژگی های Project Professional پشتیبانی از ارسال و پیگیری جدول زمانی برای کارهای پروژه ای و غیر پروژه ای است. همچنین می تواند سناریوهای what-if را اجرا کند تا به تعیین اینکه آیا تکالیف به طور ایده آل ساخته شده اند یا خیر.

حتی می‌تواند نمایش‌های بصری برنامه‌های پیچیده را با تقویم‌های داخلی مختلف ایجاد کند، که می‌تواند به تیم شما کمک کند تا دیدی جامع از عملیات و جهت کلی خود داشته باشد. همچنین از کانال های خدمات طولانی مدت یا LTSC پشتیبانی می کند و با Office LTSC و Office 2021 سازگار است.

هر دو مجوز مادام العمر ابزارهای جامع مدیریت پروژه مایکروسافت، دانلودهای تکی مناسب برای یک دستگاه ویندوزی واحد هستند. پس از خرید، کاربران از دسترسی فوری و پشتیبانی رایگان مشتری برخوردار خواهند شد.

پروژه های حرفه ای را با کمک مجموعه های دارای رتبه برتر مایکروسافت، کارآمدتر کامل کنید.

Microsoft Project 2021 Professional برای رایانه شخصی یا Microsoft Visio 2021 Professional برای ویندوز را تنها با قیمت 30 دلار و فقط برای مدت زمان محدود در فروش دریافت کنید. بدون نیاز به کوپن

منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/get-microsoft-project-2021-pro-or-visio-2021-for-just-30-with-this-deal/#ftag=RSSbaffb68