Minecraft بیش از 300 میلیون نسخه فروخته است

ماین کرافت در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین بازی ویدیویی در تمام دوران شناخته شده است. او امروز با اعلام فروش خیره کننده 300 میلیون نسخه، بیشتر به آن پر خاص اضافه می کند.

با نزدیک شدن به پانزدهمین سالگرد، ماین کرافت هلن چیانگ، مدیر استودیو Mojang در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تمام دوران باقی می‌ماند، با بیش از 300 میلیون نسخه فروخته شده، نقطه عطفی که هیچ‌، نمی‌توانست رویای آن را در زمانی که همه ما اولین بلوک‌های خود را قرار می‌دادیم، تصور کند. .

مرحله جدید طی اعلام شد ماین کرافت زنده 2023، یک ماین کرافت رویداد پخش زنده که اخبار و به‌روزرسانی‌های جامعه را به اشتراک می‌گذارد و دارای یک رویداد رای‌گیری جالب است که در آن بازیکنان می‌توانند به کدام موجود جدید باید به بازی اضافه شوند رأی دهند. امسال شما می‌توانید خرچنگ، آرمادیلو و پنگوئن را انتخاب کنید. من شخصاً به پنگوئن رای دادم زیرا او ناز است.

سیصد میلیون نسخه از ماین کرافت چیزی برای عطسه ، نیست. برای در نظر گرفتن همه چیز، دلهره آور، پرفروش ترین آلبوم تمام دوران، تقریباً 70 میلیون نسخه فروخته است. پرفروش‌ترین کنسول، PS2، تقریباً 155 میلیون دستگاه فروخته است. حتی دومین بازی ویدیویی پرفروش تمام دوران، Grand Theft Auto Vحتی نزدیک هم نشو Minecrafts ارقام، رسیدن به 185 میلیون فروش گزارش شده است. ماین کرافت در یک کلاس مخصوص به خود قرار دارد و احتمالاً برای مدت طولانی – یا حداقل تا آن زمان – در آنجا خواهد ماند نیمه عمر 3 هجی ،.

  10 ورزش عجیب که وجودشان را باور نمی کنید

منبع: https://www.theverge.com/2023/10/15/23916349/minecraft-mojang-sold-300-million-copies-live-2023