WhatsApp پیام های صوتی را که پس از شنیدن گیرنده شما ناپدید می شوند، آزمایش می کند

واتس اپ توانایی ارسال پیام های صوتی را آزمایش می کند که فقط یک بار می تواند توسط گیرنده مورد نظر آنها گوش کند. WABetaInfo گزارش ها.

این ویژگی که در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی از کاربران اندروید و iOS که نسخه بتا برنامه را اجرا می‌کنند در دسترس است، با ضربه زدن روی نماد کوچک «1» که در سمت راست شکل موج یادداشت صوتی هنگام ضبط ظاهر می‌شود، قابل دسترسی است. . «بعد از ارسال یادداشت صوتی با حالت نمایش فعال، دیگر نمی‌توانید به آن گوش دهید و گیرنده پس از رد ، یادداشت صوتی نمی‌تواند آن را گوش کند.» WABetaInfo گزارش ها.

سرویس پیام‌رسانی متعلق به متا قبلاً دارای ویژگی مشابه «Show Once» برای عکس‌ها و ویدیوهایی است که در سال 2021 راه‌اندازی کرد، بنابراین منطقی است که آن را به پیام‌های صوتی نیز تعمیم دهد، زیرا محتوای آنها می‌تواند به همان اندازه حساس باشد. من رسماً طرفدار پیام‌های صوتی هستم، فکر می‌کنم این راه خوبی برای به اشتراک گذاشتن بسیاری از اخبار با شخصی به روشی شخصی‌تر بدون نیاز به تایپ زیاد است، بنابراین افزودن یک روش خصوصی‌تر برای استفاده از این ویژگی عالی به نظر می‌رسد.

مانند همه این ویژگی‌های بتا واتس‌اپ، نمی‌توان گفت که آیا یا حتی چه زمانی این قابلیت به‌طور گسترده‌تر عرضه می‌شود یا خیر. پیش از این گزارش ها حاکی از آن بود که واتس اپ نیز قصد دارد ویژگی «Show Once» را به پیام های متنی اضافه کند، اما تقریباً یک سال بعد، این ویژگی هنوز وارد نشده است. (WhatsApp قبلاً یک ویژگی پیام‌های ناپدید جداگانه ارائه می‌دهد که پیام‌های متنی را پوشش می‌دهد.) ما برای نظر دادن با متا تماس گرفته‌ایم و با هر پاسخی این مقاله را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

  تلگرام از واتس اپ با ویژگی های متمرکز بر کسب و کار استفاده می کند

منبع: https://www.theverge.com/2023/10/19/23923648/whatsapp-view-once-voice-messages-notes-beta-test