WowMouse ساعت هوشمند شما را به یک ماوس بلوتوث مبتنی بر حرکت تبدیل می کند

شرکتی به نام Doublepoint برنامه جدیدی به نام WowMouse را در نمایشگاه CES این هفته معرفی کرد که ساعت های هوشمند اندرویدی مانند Samsung Galaxy Watch را به یک ماوس حرکتی برای رایانه شما تبدیل می کند. این به معنای تکان دادن بازوی خود برای حرکت ماوس و فشار دادن انگشتان برای کلیک ، است (شبیه به ویژگی Double Tap اپل واچ سری 9). این برنامه اکنون در فروشگاه Google Play در دسترس است.

WowMouse با پخش جریانی ساعت به عنوان یک موس بلوتوثی (HID) کار می کند و به آن اجازه می دهد با انواع سیستم عامل ها کار کند و به سادگی آن را مانند هر ماوس بلوتوث دیگری جفت می کند. به گفته سایت Doublepoint، این شامل ویندوز، لینوکس، macOS و iPadOS می شود. تأیید شده است که این مورد روی برخی از ساعت‌های Wear OS مانند Samsung Galaxy Watch 4، 5 و 6 کار می‌کند، اما این شرکت می‌گوید تشخیص لمسی در ساعت پیکسل ناسازگار است. اپل واچ ها از بلوتوث HID پشتیبانی نمی کنند، بنابراین Doublepoint می نویسد که نمی تواند برنامه ای برای watchOS ایجاد کند.

به راحتی می توانید ببینید که خوب کار می کند: کنترلرهای بازی های ویدیویی سال ها است که با کنترل حرکتی مانند این کار عالی انجام می دهند. و مطمئناً در ویدیوی مختصر Snazzy Labs از پنجشنبه به نظر می رسد.

با این حال، این شرکت جاه‌طلبی‌های بزرگ‌تری دارد: این اعلامیه از تولیدکنندگان و توسعه‌دهندگان می‌خواهد تا مجوز نرم‌افزار خود را برای انجام کارهایی مانند کم‌نور ، نور هوشمند با چرخاندن مچ دست، مانند این مورد، انجام دهند. CNET ویدئو:

  Roku خط تلویزیون حرفه ای جدید خود را در بهار امسال اعلام کرد

این یک ترفند فوق العاده سرگرم کننده و آینده نگر است و من کاملا موافقم! اما تصور اینکه کسی منابعی را برای پشتیبانی از برنامه‌ای که فقط در بخشی از بازار ساعت‌های هوشمند کار می‌کند، سرمایه‌گذاری کند، سخت است.

منبع: https://www.theverge.com/2024/1/13/24037132/wowmouse-wear-os-samsung-galaxy-watch-bluetooth-mouse-gesture-control-doublepoint