YouTube اکنون شما را به ویدیوهای صحیح کمک های اولیه در مواقع اضطراری هدایت می کند

اگر در یوتیوب جستجو کنید که اگر فردی دچار حمله قلبی شد چه کاری انجام دهید، این پلتفرم اکنون ویدیوهای معتبر نحوه کمک های اولیه را در بالای نتایج جستجو نمایش می دهد.

ویدئوهای مختصر گام به گام که با مشارکت Mass General Brigham و صلیب سرخ مکزیک تهیه شده است، مجموعه ای از اورژانس های بهداشتی اولیه و روش های کمک های اولیه را پوشش می دهد که برای ارائه فوری توصیه های به موقع اولویت بندی شده است. آموزش نحوه انجام مانور Heimlich، انجام CPR، شناسایی اولین نشانه های حمله قلبی و سایر موضوعات مراقبت های بهداشتی اورژانسی را توضیح می دهد.

قبل از اجرا هر یک از آنها کمک های اولیه، صلیب سرخ آمریکا از شما می خواهد که با 911 تماس بگیرید و فورا به خدمات اضطراری هشدار دهید – بسیاری از شرایط بهداشتی به زمان حساس هستند. پس از آن، می‌توانید برای دستورالعمل‌های نحوه انجام کمک‌های اولیه قبل از رسیدن کمک پزشکی به YouTube مراجعه کنید. این کمک های اولیه اولیه، اگر به درستی انجام شود، اغلب می تواند از آسیب بیشتر جلوگیری کند یا به تثبیت بیمار قبل از رسیدن آمبولانس کمک کند.

نتایج جستجوی یوتیوب برای “نخستین نشانه های حمله قلبی” منابع معتبری را نشان می دهد.
یوتیوب

ویدئوهای توضیحی در مورد موارد اضطراری بهداشتی مانند مصرف بیش از حد مواد افیونی، تشنج، حمله قلبی، روان پریشی، CPR، خفگی/Heimlich، خونریزی، سکته مغزی، مارگزیدگی، نحوه استفاده از تورنیکه، اقدام به خودکشی و مسمومیت/مصرف بیش از حد وجود دارد. YouTube همچنین دارای یک دوره CPR دستی است که با مشارکت انجمن قلب آمریکا ساخته شده است و برای تماشای آن لازم نیست منتظر شرایط اضطراری باشید.

  اپل دموی Vision Pro را در فروشگاه های خرده فروشی خود ارائه می دهد

قفسه های اطلاعات کمک های اولیه به زبان های انگلیسی و اسپانیایی در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و زبان ها و کشورهای بیشتری در ماه های آینده دنبال خواهند شد.

منبع: https://www.theverge.com/2024/1/10/24032134/youtube-first-aid-explainer-mass-general-mexican-red-cross