انقلابی جدید در دنیای عکاسی با زوم اپتیکال 10 برابری Oppo

سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن تبلیغاتی را نمایش می دهد و ویرایشگر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

عکاسی با موبایل یکی از ویژگی های مهمی است که کاربران در هنگام خرید به آن توجه ویژه ای دارند. اما سوال اصلی اینجاست که چه مشخصاتی باعث می شود متوجه شویم که دوربین گوشی از کیفیت بالایی برخوردار است؟ آیا تعداد پیکسل های زیاد سنسور دوربین (مگاپیکسل) به تنهایی کافی است؟

اوپو یکی از برندهای مطرح گوشی های هوشمند در جهان است که تمرکز زیادی روی تولید گوشی های هوشمند با دوربین های پیشرفته داشته است.

OPPO، با الهام از آینده; پنجره جدیدی را برای کاربرانی که خواهان گوشی با دوربین باکیفیت هستند باز کرده است. این مقاله به معرفی قابلیت زوم اپتیکال 10 برابر در گوشی های اوپو اختصاص دارد.

مفهوم بزرگنمایی نوری را مطالعه کنید

زوم اپتیکال یا زوم اپتیکال یک فناوری نوظهور در گوشی های هوشمند است که تجربه کاربری متفاوتی نسبت به زوم دیجیتال و لنزهای تله فوتو ثابت ارائه می دهد.

شاید متوجه شده باشید که وقتی روی یک تصویر زوم می کنید، حاشیه ها و جزئیات اطراف آن را از دست می دهید. در واقع زوم دیجیتال با برش دور تصویر باعث می شود نقطه مورد نظر را با دقت بیشتری ببینید.

اما زوم اپتیکال به شما این امکان را می دهد که سطح زوم را از دوربین گوشی هوشمند خود بدون برش دیجیتالی تصویر تنظیم کنید. این باعث کاهش کیفیت تصویر ثبت شده نمی شود!

  مقاله هابل در مورد کهکشان های فراتر از راه شیری در نیویورک تایمز منتشر شد

اگر هنوز برای شما مشخص نیست که فناوری زوم اپتیکال چگونه کار می کند، باید بگوییم که لنزهای اپتیکال به طور فیزیکی عناصر داخلی لنز را حرکت می دهند تا به شما امکان بزرگنمایی بیشتر یا کمتر را بدهند. بدون از دست دادن کیفیت مناسب.

دوربین گوشی اوپو با زوم اپتیکال 10 برابر

OPPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گوشی های هوشمند در جهان، همواره تعهد خود را به پیشرفت و رهبری در دنیای فناوری با ارائه جدیدترین ویژگی ها ثابت کرده است.

با افزایش رقابت بین تولیدکنندگان گوشی و صنعت فناوری، اوپو با تمرکز بر بهبود جنبه های مختلف دوربین گوشی های هوشمند خود در کنار سایر ویژگی ها، حرکتی هوشمندانه انجام داده و به یکی از بازیگران اصلی این حوزه تبدیل شده است.

در حالی که برندهای معتبر گوشی هایی با زوم اپتیکال 2 یا 4 برابر تولید می کنند، Oppo در این زمینه پیشتاز است. زوم اپتیکال 10 برابر گوشی های هوشمند آن رقابت را برای دیگر سازندگان سخت کرده است.

علاوه بر استفاده از لنزهای تلسکوپی با زوم اپتیکال 10 برابری سنسورهای با کیفیت ساخت سونی، گوشی های اوپو را به یکی از بی نظیرترین گوشی های بازار جهانی تلفن همراه تبدیل کرده است.

گوشی های اوپو را از نمایندگی معتبر در ایران خریداری کنید

حضور محصولات برند اوپو در ایران سر و صدای زیادی به پا کرده است. علاقه مندان به فناوری همیشه به دنبال کشف جنبه های مختلف گوشی های هوشمند هستند که قابلیت های جدیدی برای ارائه و رقابت با برندهای دیگر دارند.

  چرا V-22 Osprey یک تله مرگ است؟

اوپو یکی از برندهایی است که درباره آن زیاد خواهید شنید و در این مقاله تنها به یکی از ویژگی ها و ویژگی های آن پرداختیم.

اگر قصد خرید گوشی اوپو را دارید و یا می خواهید مشخصات سری های مختلف گوشی های هوشمند این برند را بررسی کنید، توصیه می کنیم از وب سایت دیجی لند، واردکننده اصلی گوشی های اوپو در ایران دیدن کنید.

خلاصه: خلاقیت دیگر محدود به فاصله نیست!

دوربین همیشه یکی از سنگ بنای گوشی های هوشمند در نظر گرفته شده است و امروزه با افزایش رقابت بین سازندگان، افزایش قابلیت های دوربین یک مزیت بزرگ محسوب می شود. در این مقاله به مفهوم زوم اپتیکال و استفاده از این فناوری در بالاترین سطح ممکن توسط برند Oppo پرداختیم. OPPO به عنوان یک رهبر فناوری، دوربین های گوشی های هوشمند خود را با کیفیت مطلوب تولید و به بازار عرضه می کند.

منبع: https://digiato.com/promoted/new-revolution-in-world-of-photography-with-10x-optical-zoom-oppo