بهترین VPN ارزان در فوریه 2024 (بریتانیا)

بهترین VPN ها لزوما گران ترین نیستند. برخی از VPN های برتر در واقع بسیار مقرون به صرفه هستند، که برای هر کسی که به دنبال امنیت ارزان آنلاین، حفاظت از داده ها و افزایش گزینه های پخش است، خبر خوبی است.

اگر به دنبال یک VPN ممتاز با ویژگی های پیشرفته، بدون برچسب قیمت بالا هستید، به جای درستی آمده اید. ما گزینه‌های بسیار ارزشمندی را برای همه افراد ارائه کرده‌ایم، و نیازی به مصالحه در مورد امنیت، سرعت اتصال، پشتیبانی مشتری یا هر چیز دیگری نیست.

اما ابتدا باید به چند نکته توجه کنیم.

VPN چیست؟

شبکه های خصوصی مجازی (VPN) هنگام حرکت در دنیای آنلاین محافظت ارزشمندی را برای داده ها و هویت شما ارائه می دهد. آنها چگونه انجامش میدهند؟ VPN ها با ایجاد یک شبکه خصوصی که آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند و تمام اطلاعات شما را غیرقابل خواندن می کند، حریم خصوصی و ناشناس بودن آنلاین را فراهم می کند.

تمام فعالیت های شما غیرقابل ردیابی و ایمن است زیرا ترافیک آنلاین شما از طریق یک تونل رمزگذاری شده می گذرد. همه چیز در داخل تونل در برابر تهدیدات آنلاین مانند ویروس ها، هکرها و بدافزارها محافظت می شود. VPN ها در اصل برای ارائه امنیت آنلاین طراحی شده اند، اما دلیل دیگری وجود دارد که میلیون ها نفر از این خدمات استفاده می کنند.

همچنین ببینید:

بهترین VPN ها برای آیفون شما

VPN ها همچنین می توانند برای پخش فیلم ها و نمایش ها از سراسر جهان استفاده شوند و این روند در واقع بسیار ساده است. قبلاً اشاره کرده‌ایم که چگونه VPN ها با پنهان ، آدرس IP واقعی شما ناشناس می‌دهند. خوب، از این تکنیک می توان برای دستکاری بازار استریم نیز استفاده کرد. با مخفی ، آدرس IP واقعی خود و اتصال به سرور در مکانی دیگر، می توانید سایت های پخش مورد علاقه خود را فریب دهید تا فکر کنند در کشور دیگری مستقر هستید. این امکان دسترسی به تمام محتوای اضافی را فراهم می کند که معمولاً در مکان شما محدود می شود.

  ناتاشا لیو بوردیزو از آهسوکا خوشحال است که اکنون جدی است

آیا باید از VPN های رایگان استفاده کنید؟

سوالی که همه می خواهند به آن پاسخ دهند این است که آیا واقعاً باید برای VPN پرداخت کنید یا خیر. VPN های رایگان زیادی در آنجا وجود دارد، اما آیا آنها ویژگی هایی را که برای مرور، خرید و پخش ایمن نیاز دارید را ارائه می دهند؟ متأسفانه، نسخه‌های رایگان اغلب دارای اشکال هستند (معمولاً به شکل کاهش مصرف داده یا سرعت اتصال شما).

کاربران معمولی احتمالاً به یک VPN رایگان رضایت خواهند داد، اما اگر قصد دارید به طور مرتب استریم یا بارگیری کنید، باید جای دیگری را جستجو کنید. تنها استثنای این قانون یک آزمایش رایگان است. اینها نامحدود هستند، اما بدیهی است که دوام زیادی ندارند.

نتیجه این است که بهترین گزینه برای ایمن سازی داده های خود و پخش محتوای بیشتر از سراسر جهان، انتخاب اشتراک پولی است. واقعیت غم انگیز این است که برای دسترسی به ویژگی های امنیتی پیشرفته بدون محدودیت استفاده باید هزینه پرداخت کنید. این همه خبر بد نیست، زیرا برنامه های ارزان زیادی وجود دارد، به خصوص اگر مایل به یک قرارداد طولانی مدت هستید.

قبل از اشتراک در VPN چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟

فرآیند انتخاب VPN می تواند بسیار مشکل باشد، به خصوص اگر نمی دانید چه چیزی را در نظر بگیرید. اکثر بهترین VPN ها بسیاری از ویژگی های مشابه را با برنامه های مشابه ارائه می دهند، بنابراین مهم است که بدانید چه چیزی اهمیت دارد.

برای اینکه زندگی شما کمی آسان‌تر شود، چند نکته را انتخاب کرده‌ایم که قبل از هر تصمیمی باید در نظر بگیرید:

  • اندازه و مکان شبکه – بهترین VPN ها شبکه بزرگی از سرورهای متنوع جغرافیایی را ارائه می دهند. هر چه یک VPN سرورهای بیشتری (و مکان های سرور) ارائه دهد، احتمال بیشتری وجود دارد که یک اتصال قابل اعتماد و سریع پیدا کنید. این همچنین برای پخش جریانی بسیار مهم است، زیرا هنوز باید بتوانید به سروری در کشور متصل شوید که حاوی محتوایی است که می‌خواهید تماشا کنید.

  • قابلیت اطمینان – توصیه می کنیم یک ارائه دهنده با تجربه با سابقه قوی و یک خط مشی رازداری واضح پیدا کنید. مهم است که VPN انتخابی شما تضمین کند که داده های شما ثبت یا جمع آوری نمی شود. اگر مشخص نیست چه اتفاقی برای داده‌های شما می‌افتد، دوری کنید.

  • صلاحیت قضایی – ایده خوبی است که به دنبال VPN های مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا، پاناما، سوئیس و سایر کشورهای دوستدار حریم خصوصی بگردید. از VPN مستقر در کشورهای تحت صلاحیت اتحادهای به اشتراک گذاری اطلاعات باید اجتناب شود: ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، دانمارک، فرانسه، نروژ، هلند، بلژیک، آلمان، ایتالیا، سوئد و اسپانیا. . VPN ها در این کشورها ممکن است توسط مقامات مجبور به جمع آوری و انتقال داده های کاربران شوند.

  • خدمات مشتری — اگر کاربر باتجربه ای نباشید، درک VPN ها ممکن است دشوار باشد و حتی اگر هستید، ممکن است مشکلاتی پیش بیاید. چه مبتدی باشید چه نباشید، پشتیبانی مشتری برای حل مشکلات احتمالی که ممکن است ایجاد شود ضروری است. همچنین باید در نظر بگیرید که آیا پشتیبانی مشتری از طریق تلفن، ایمیل یا چت آنلاین ارائه می شود.

  دانشمندان سیاره ای را با دمی ۱۵۰ برابر بلندتر از می سی سی پی کشف کردند

قبل از انتخاب VPN مناسب برای شما و سبک زندگی، حتما این ویژگی ها را به دقت در نظر بگیرید. هنگامی که گزینه های خود را محدود کردید، می توانید روند یافتن بهترین معاملات را آغاز کنید.

بهترین VPN چیست؟

متأسفیم که حباب شما را ترکاند، اما یک VPN وجود ندارد که بالاتر از بقیه باشد. بهترین VPN برای شما واقعاً به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. هنگامی که چند گزینه را پیدا کردید که جعبه های خود را علامت می زنند، باید بهترین معاملات را در نظر بگیرید.

ما با شرکای خود تماس گرفته‌ایم تا با در نظر گرفتن عملکرد و امنیت، بهترین قیمت‌های موجود در بازار را برای اشتراک VPN به شما ارائه دهیم. همه این خدمات VPN نه تنها به دلیل قیمت ها و پیشنهادات ارائه شده انتخاب شده اند، بلکه به این دلیل که همه آنها مهمترین ویژگی ها را برای محافظت از داده های شما و هویت آنلاین شما ارائه می دهند.

اگر اولویت شما رفع انسداد سایت‌های پخش جریانی مانند Netflix، Prime Video و Disney+ باشد، خدمات زیادی نیز در این لیست وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ایمنی آنلاین همیشه باید در اولویت باشد، اما می دانیم که بسیاری از مشترکین از این خدمات برای رفع انسداد محتوای بیشتر از سراسر جهان استفاده می کنند. ما درک می کنیم و اینجا هستیم تا کمک کنیم.

اینها بهترین معاملات VPN ارزان در سال 2024 هستند.

منبع: https://mashable.com/uk/roundup/cheapest-best-vpn-deals