پاسخ Wordle برای سه شنبه: اگر اسپویل نمی خواهید اینجا را کلیک نکنید

اخطار: اگر به خواندن ادامه دهید، پاسخ وردل را از روز سه شنبه 2 آوریل خواهید دید. این می تواند یک اسپویلر ویرانگر برای برخی از بازیکنان باشد. اما اگر فقط به پاسخ نیاز دارید – شاید به آخرین حدس خود رسیده اید و نمی خواهید یک 800 بازی پایانی را ببینید – به خواندن ادامه دهید.

ما با ارائه چند توصیه کلی به شما و سپس چند نکته در صورتی که فکر می کنید دریافت پاسخ به خودی خود تقلب است، شروع می کنیم. اگر فقط جواب می خواهید، به زیرنویس آخر بروید. ما هر روز با جدیدترین پاسخ به روز خواهیم شد.

نکات، استراتژی ها و موارد دیگر

من در مورد Wordle مطالب زیادی نوشته ام – از پوشش هزارمین کلمه آن گرفته تا لیست کلمات آغازین برتر تا یک استراتژی مفید دو مرحله ای برای تغییرات بحث برانگیز کلمات. من حتی چیزهایی را که از بازی ، پرفروش‌ترین پازل آنلاین برای یک سال کامل یاد گرفتم جمع‌آوری کردم. بنابراین اگر در مورد نیاز خود برای یک پاسخ واقعی تجدید نظر می کنید، می توانید توصیه های یکی از این داستان ها را امتحان کنید.

هنوز به یک کلمه جدایی نیاز دارید؟ یک نفر به من گفت که به سادگی به اطراف نگاه می کند و یک شی پنج حرفی را که می بیند برای استفاده به عنوان کلمه انتخاب می کند، مانند COUCH یا CHAIR. من تمایل دارم به کلمات بذری بچسبم که حاوی محبوب ترین حروف مورد استفاده در کلمات انگلیسی هستند. من TRAIN را برای شروع دوست دارم، اگرچه دوستی دارم که از TRAIL استفاده می کند. من خوانده‌ام که مردم از اصطلاح مالی ROATE استفاده می‌کنند، اما من دوست دارم از کلماتی استفاده کنم که واقعاً می‌دانم.

  Epic v. Google, explained: why we’re going back to Fortnite court again

آیا کلمه Wordle تمام شده است؟

تریسی بنت، سردبیر Wordle، در 28 مارس یک TikTok ساخت که در آن احتمال تمام شدن کلمات پنج حرفی بازی را مطرح کرد. او اعتراف کرد: «بله، تنها حدود 2300 کلمه در پایگاه داده باقی مانده است. اما او خاطرنشان می کند که حدود 30 کلمه اضافه کرده است و می تواند بیشتر اضافه کند. بنت همچنین می‌گوید که ممکن است بعداً کلمات را بازیافت کند، یا احتمالاً به جمع‌ها یا زمان‌های گذشته اجازه دهد که بخشی از بازی نیستند. (یکی از نظر دهندگان TikTok پیشنهاد می‌کند که وقتی پایگاه داده تمام شد، بازی به شش کلمه گسترش می‌یابد.)

خواهر و برادر Wordle، ارتباطات و رشته ها

بازی‌های سرگرم‌کننده دیگری نیز در استیبل Times Games وجود دارد. آخرین اعتیاد من Connections است که فکر می کنم پیچیده تر از Wordle است. این بازی است که در آن به شبکه ای از 16 کلمه نگاه می کنید و سعی می کنید آنها را به چهار گروه از کلمات مرتبط گروه بندی کنید. گاهی اوقات روابط بین کلمات کاملا مبهم است – مانند زمانی که تنها چهار کلمه وجود داشت که با گروه های راک شروع می شد، مانند RUSHMORE و JOURNEYMAN. (ارتباطات در روز اول آوریل با پازلی که تماماً از شکلک ساخته شده بود کمی بدتر شد.)

Spelling Bee نیز یک بازی محبوب Times است. و یک بازی جدید وجود دارد که هنوز در مرحله بتا است، Strands، که من سعی می کنم به آن مسلط شوم.

نکات و پاسخ های Wordle

بیایید در مورد پاسخ امروز صحبت کنیم. آخرین فرصت برای تعظیم و توقف خواندن اگر اسپویلر نمی خواهید. من با چند سرنخ شروع می‌کنم که آن را از بین نمی‌برند، تا به شما فرصتی بدهم که همچنان برای خودتان برنده شوید.

  ایرباس در حال آزمایش بال جدیدی برای کاهش مصرف سوخت هواپیما است

نکته 1 Wordle: بدون حروف تکراری

مطلقاً هیچ حرف تکراری در این پاسخ وجود ندارد.

سرنخ کلمه شماره 2: حروف صدادار

در این پاسخ فقط دو مصوت وجود دارد. به گزارش ریدرز دایجست، یکی از این حروف پرکاربردترین حرف در زبان انگلیسی است. مصوت دیگر کم محبوب ترین مصوت است.

نکته 3 Wordle: خروج نامه

Wordle جمع تکی را مجاز نمی‌داند، بنابراین هیچ کلمه‌ای چهار حرفی وجود ندارد که با S در انتهای آن به صورت جمع تبدیل شود. با این حال، این پاسخ با S شروع می شود.

وردل سرنخ شماره 4: دکتر اینجاست

پاسخ یک اصطلاح پزشکی است.

نکته 5 وردل: حس دوم

پاسخ معنای دومی دارد. همچنین برای برخی از محصولات پوست یا مو استفاده می شود. سپس پاسخ را می دهیم. آخرین فرصت برای نگاه ،، پاسخ زیر عکس است.

wordler-image-jpg

برای اسپویلر آماده شوید.

اسکرین شات توسط Gael Fashingbauer Cooper/CNET

پاسخ Wordle نازل شد

پاسخ وردل در 2 آوریل سرم است که مریام وبستر آن را به عنوان “بخش شفاف و آبکی مایع ،” تعریف می کند. آره معنای ثانویه عبارت است از “یک آماده سازی آرایشی به طور کلی سبک، به ویژه برای استفاده در صورت”. خوب، اما با توجه به رمان های جاسوسی، من همیشه به “سرم حقیقت” فکر خواهم کرد.

امیدوارم این به شما کمک کرده باشد که به مسیر خود ادامه دهید! اگر هنوز گیج هستید فردا برگرد.

منبع: https://www.cnet.com/news/wordle-answer-for-tuesday-dont-click-here-if-you-dont-want-spoilers/#ftag=CAD590a51e