11 تخفیف Cyber ​​Monday Roku که هنوز هم می توانید از آنها استفاده کنید

برای یکی از بهترین سیستم عامل های تلویزیون هوشمند و چندین دستگاه از بهترین دستگاه های پخش، Roku یک انتخاب عالی است. و اگر فرصتی برای جستجوی معاملات Cyber ​​Monday نداشته اید، نگران نباشید. چه در بازار ارتقاء تلویزیون باشید یا یک دستگاه پخش جدید بخواهید، همچنان که در هفته سایبری ادامه می دهیم، معاملات زیادی وجود دارد.

به جای جستجو در وب برای یافتن معاملات، تیم کارشناسان خرید ما کاری را برای شما انجام داده اند تا بهترین معاملات Cyber ​​Monday Roku در انتظار محصولات Roku بررسی شده را پیدا کنید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. همچنین می‌توانید برای چند گزینه دیگر، خلاصه بهترین معاملات تلویزیون سایبر دوشنبه را بررسی کنید.

معاملات Roku سایبری مطلق ما در روز دوشنبه 2023

به گفته کارشناسان معاملات ما، اینها بهترین تبلیغات Roku هستند که در حال حاضر موجود است، با تخفیف های عمیق روی محصولاتی که کارکنان CNET پس از بررسی عملی، رتبه بالایی را به آنها داده اند.

roku-express-4k-plus

Roku Express 4K Plus دستگاه پخش مورد علاقه ما در سال 2023 است، و شما در حال حاضر می توانید آن را با تنها 25 دلار خریداری کنید، یعنی فقط 1 دلار بیشتر از کمترین قیمتی که تا کنون داشته است. از محتوای 4K پشتیبانی می کند و با کنترل از راه دور صوتی Roku برای کنترل آسان هندزفری ارائه می شود.

  چگونه پمپ حرارتی قدرتمند به مشکل هوای سرد وسایل نقلیه الکتریکی کمک می کند (اما حل نمی کند)

جزئیات

roku-streaming-stick-4k

انتخاب دوم ما برای بهترین دستگاه پخش در سال 2023، Roku Streaming Stick 4K یک گام جزئی نسبت به Express 4K Plus است. با 5 دلار اضافی، از پشتیبانی Dolby Vision و همچنین اتصال Wi-Fi بهبود یافته برخوردار می شوید.

جزئیات

تلویزیون هوشمند 55 اینچی Roku Plus QLED 4K روی پس‌زمینه آبی نمایش داده می‌شود.

با وضوح واضح 4K و صفحه نمایش QLED پالت رنگی گسترش یافته، اگر به دنبال یک تلویزیون بزرگ برای لذت بردن از صدها نمایش مورد علاقه خود از طریق کنترل از راه دور Roku هستید، حتی می توانید با دوربین های Roku و زنگ درها همگام سازی کنید تا بتوانید پخش جریانی را مستقیماً مشاهده کنید. صفحه تلویزیون شما

جزئیات

سری tcl-50-inch-class-s4

اگر می خواهید کمی بیشتر هزینه کنید، سری S4 TCL ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به صفحه نمایش 50 اینچی، وضوح 4K و HDR ارائه می دهد. برای مثال، HDR10 و HLG پیشرفته‌تری دریافت می‌کنید، که مورد آخر استاندارد HDR است که توسط برخی از پخش‌کننده‌ها، به‌ویژه در ورزش استفاده می‌شود. همچنین دارای یک حالت بازی است که تأخیر و تاخیر ورودی را کاهش می دهد و برای بازی روی رایانه شخصی، سری X یا پلی استیشن 5 ایده آل است.

جزئیات

معاملات دستگاه پخش سایبر دوشنبه Roku

roku-express-4k-plus

Roku/CNET

تخفیف های تلویزیون سایبر دوشنبه Roku

سری tcl-50-inch-class-s4

TCL
roku-tv-سیاه-جمعه-فروش

Roku/CNET

آیا سایبر دوشنبه بهترین زمان برای خرید دستگاه روکو است؟

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری بهترین زمان‌های سال برای خرید لوازم الکترونیکی هستند و این شامل مواردی مانند دستگاه‌های پخش جریانی Roku و تلویزیون‌های Roku نیز می‌شود. و با نزدیک شدن به Cyber ​​Monday، اکنون زمان خرید است.

  بنیانگذاران اینستاگرام برنامه Artifact خود را خاموش می کنند

معاملات Cyber ​​Monday Roku چه زمانی شروع می شود؟

معاملات Cyber ​​Monday Roku پس از پایان بلک فرایدی شروع شد و با وجود اینکه Cyber ​​Monday به پایان رسید، همچنان شاهد معاملات در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هستیم.

بهترین مکان برای خرید دستگاه روکو در طول دوشنبه سایبر کجاست؟

بزرگ‌ترین خرده‌فروش‌ها معمولاً بهترین معاملات و گسترده‌ترین انتخاب دستگاه‌های Roku را در این دوشنبه Cyber ​​دارند، بنابراین حتماً معاملات Cyber ​​Monday آمازون، Cyber ​​Sale Best Buy Monday و Walmart Cyber ​​Monday را بررسی کنید. Roku نیز معاملات دارد مستقیما در وب سایت خودشپس حتما قبل از تصمیم گیری نهایی به آن هم نگاهی بیندازید.

آیا معاملات Cyber ​​Monday Roku در فروشگاه و همچنین آنلاین در دسترس خواهد بود؟

بله، معاملات Cyber ​​Monday که به صورت آنلاین در Best Buy، Walmart و موارد دیگر مشاهده می‌کنید نیز برای خرید در فروشگاه در دسترس هستند. فقط توجه داشته باشید که لوازم محلی ممکن است متفاوت باشد و احتمالاً عاقلانه است که برای جلوگیری از سفر غیر ضروری، از قبل برای تحویل در فروشگاه سفارش دهید.

معاملات Cyber ​​Monday بیشتر از CNET

منبع: https://www.cnet.com/deals/best-black-friday-cyber-monday-roku-deals/#ftag=CAD590a51e