8 بهترین دستگاه پخش تلویزیون برای 4K، HD (2024): Roku، Chromecast، Fire TV

احتمالا در حال پخش جریانی هستید بیشتر، اگر نه همه، محتوای شما. یک دستگاه پخش خوب این فرآیند را آسان تر می کند. اگر اخیراً تلویزیون جدیدی خریداری کرده اید، احتمالاً رابط پخش خود را دارد. برخی از این موارد خوب هستند، اما یک دستگاه پخش مستقل ممکن است تجربه بهتری را ارائه دهد. ما همه آنها را امتحان کرده ایم – از Roku، اپل، گوگل، آمازون و حتی یک مارک ارزان متعلق به Walmart – بنابراین شما مجبور نیستید، و ما هر یک از موارد دلخواه خود را بر اساس کاری که آنها انجام می دهند از هم جدا کرده ایم. .

فراموش نکنید که همه راهنماهای ما را بررسی کنید، به خصوص برای انتخاب بهترین سرویس های Roku و پخش جریانی، و همچنین بهترین تلویزیون ها، بهترین نوارهای صوتی و بهترین بلندگوهای هوشمند.

به روز شده در مارس 2024: ما دستگاه Onn 4K را از Walmart اضافه کردیم و Roku Streaming Stick را با آخرین نسخه جایگزین کردیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: گرفتن کابل فقط با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به کابل.com، پوشش جامع Gear و خبرنامه های فقط برای مشترکین. اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

منبع: https://www.wired.com/gallery/best-4k-streaming-devices/

  ردیت لوگوی خود را در حالیکه گمانه زنی های عرضه اولیه سهام در حال چرخش است، تازه می کند