AirPods 4 و AirPods Max 2 احتمالاً در اواخر سال 2024 وارد بازار خواهند شد

اپل در حال برنامه ریزی برای عرضه جدیدترین و پیشرفته ترین AirPods است. بنابراین، خانواده کوپرتینویی قصد دارند ایرپاد 4 و ایرپاد مکس جدید را در دسترس مشتریان قرار دهند. به نظر می رسد این دو دستگاه دارای آپدیت های سخت افزاری و نرم افزاری مهمی نسبت به نسل فعلی خواهند بود.

طبق گفته MacRumors، اپل در حال برنامه ریزی برای توسعه این دو دستگاه جدید است. نسل بعدی AirPods احتمالا در سه ماهه آخر سال 2024 وارد بازار خواهد شد.

چه ویژگی های مهمی در Airpod 4 و Airpod Max 2 در دسترس خواهند بود؟

نسل چهارم ایرپادها احتمالاً طراحی جدیدتری برای قرارگیری بهتر در گوش، بهبود کیفیت صدا و محفظه شارژ با درگاه USB-C خواهند داشت. علاوه بر این، سطوح بهتری از حذف نویز و یک بلندگو در محفظه شارژ وجود خواهد داشت که در حین پیگیری یافتن مکان من، صدای واضحی را پخش می‌کند.

AirPods 4

این احتمال وجود دارد که اپل با عرضه ایرپاد 4 و ایرپاد مکس 2 خط تولید نسل دوم و سوم هدفون ایرپادز را متوقف کند.

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که این هدفون احتمالاً در رنگ‌های مختلف عرضه خواهد شد. گزینه های رنگ فعلی AirPods شامل سبز، صورتی، نقره ای، آبی آسمانی و خاکستری است.

جدا از دو مدل ذکر شده، اپل ممکن است تا پایان سال 2025 ایرپاد پرو جدید را با تغییرات مختلف و «پردازنده H3» عرضه کند که در بهبود کیفیت صدا موثر باشد.

اپل AirPods 3 را در رویداد اکتبر 2021 معرفی کرد، اما AirPods Max را در دسامبر 2020 رونمایی کرد. باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا شرکت کوپرتینویی AirPods جدید را در این تاریخ معرفی خواهد کرد یا خیر.

  DeWanda Wise و Pyper Braun از Imaginary اسلش یا پاس را بازی می کنند

منبع: https://digiato.com/gadgets/airpods4-airpodspro-will-have-different-changes