Apple Vision Pro: بله، می توانید آن را به صورت رایگان امتحان کنید. در اینجا چگونه است.

Vision Pro اپل بالاخره وارد ایالات متحده شد، پیش‌سفارش‌ها از 19 ژانویه و در دسترس بودن در فروشگاه دو هفته بعد در 2 فوریه آغاز شد.

هدست واقعیت افزوده (یا کامپیوتر فضایی، همانطور که اپل دوست دارد آن را بخواند) بسیار گران است. با قیمت 3499 دلار، به طور قابل توجهی گرانتر از اکثر هدست های VR موجود در بازار است. اما راهی وجود دارد که قبل از خرید یا حتی پیش خرید اپل ویژن پرو، آن را امتحان کنید.

همچنین ببینید:

چند محصول اپل را می توانید برای هدست ویژن پرو بخرید؟

اپل در ایمیلی برای مشتریانی که در لیست پستی حاوی اطلاعاتی در مورد ویژن پرو مشترک هستند، ارسال شد، از در دسترس بودن دموهای اپل ویژن پرو در فروشگاه‌های اپل خبر داد.

“از ساعت 8 صبح روز جمعه، 2 فوریه، از شما دعوت می کنیم تا برای نسخه ی نمایشی Apple Vision Pro در فروشگاه محلی Apple خود ثبت نام کنید. زمان های نمایشی از جمعه تا آخر هفته بر اساس اولویت اول در دسترس خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در آنجا هستیم.» در این ایمیل آمده است.

خیلی چیزها است که ما اینجا نمی دانیم. ما فقط می‌توانیم فرض کنیم که نسخه‌های نمایشی بر اساس اولویت در دسترس خواهند بود، و به نظر می‌رسد که برای ثبت‌نام باید به طور فیزیکی به یک فروشگاه اپل مراجعه کنید، اگرچه امکان ثبت‌نام آنلاین برای یک نسخه نمایشی وجود دارد. همچنین. زمان “8:00” احتمالا به زمان محلی اشاره دارد. در نهایت، ما واقعا نمی دانیم که این دموها چه شکلی خواهند بود و نه اینکه چقدر دوام خواهند داشت.

با این حال، این خبر خوبی برای افرادی است که علاقه مند به نسخه ی نمایشی در Vision Pro هستند. این دستگاه گران قیمتی است و امتحان ، آن قبل از خرج ، سه و نیم هزار دلار احتمالا ایده خوبی است.

منبع: https://mashable.com/article/apple-vision-pro-try-free