Apple Watch Ultra با نمایشگر Micro-LED ممکن است لغو شده باشد

یک مشتری ناشناس، احتمالاً اپل، سفارش نمایشگرهای Micro LED را از Ams Osram لغو کرده است. لغو این سفارش منجر به کاهش 40 درصدی سهام این شرکت اتریشی شد. با این حال، نه Ams Osram و نه اپل تایید نکرده اند که این شرکت نمایشگرهای Micro-LED را برای Apple Watch Ultra آینده عرضه خواهد کرد. با این حال، شواهد و شایعات حاکی از ارتباط این دو شرکت است.

بر اساس اعلام رسمی امس اسرام، مذاکرات با این مشتری ناشناس همچنان ادامه دارد. چه این مشتری اپل بود یا نه، پس از خبر لغو سفارش نمایشگرهای Micro LED، سهام این شرکت 40 درصد سقوط کرد و آن را به مرز سقوط رساند. Ams Osram در سال 2023 اظهار داشت که در سال 2025 با دریافت سفارشات Micro LED شاهد افزایش درآمد خواهد بود. این شرکت حتی یک کارخانه 1.41 میلیارد دلاری در مالزی ساخت.

پیش از این شایعات اعلام کرده بودند که اپل واچ اولترا با نمایشگر Micro LED در سال 2026 عرضه خواهد شد.

اپل واچ با میکرو ال ای دی

Apple Watch Ultra با نمایشگر Micro LED

مشاوران زنجیره تامین در Counterpoint Research معتقدند که پروژه ams Osram مربوط به Apple Watch Ultra با نمایشگر Micro-LED است. به گفته این شرکت تحقیقاتی، راندمان تولید پایین، همراه با هزینه و ریسک بالا، احتمالاً دلایل اصلی لغو پروژه AMS OSRAM هستند. این شرکت گفت که باید دید که آیا اپل به دنبال تامین کننده دیگری خواهد بود یا از نمایشگرهای OLED برای اپل واچ اولترا آینده استفاده خواهد کرد.

مذاکرات AMS OSRAM با این مشتری همچنان ادامه دارد، بنابراین Apple Watch Ultra با نمایشگر Micro-LED به طور کامل منتفی نیست و ممکن است به سادگی به تعویق بیفتد. انتظار می رفت این ساعت هوشمند در سال 2025 یا 2026 عرضه شود، اما بر اساس گزارش های اخیر، عرضه این ساعت هوشمند ممکن است بیشتر طول بکشد و شاید باید تا سال 2027 منتظر بمانیم.

  این ربات قبل از لبخند زدن لبخند شما را تشخیص می دهد + فیلم

منبع: https://digiato.com/gadgets/apple-watch-ultra-with-microled-display-seemingly-canceled-for-now