Barbarian اقتباسی از بازی ویدیویی دریافت می کند

جاستین لانگ و جورجینا کمپبل در نقش ای جی و تس در فیلم Barbarian.

تصویر: کارگاه های قرن بیستم

همانطور که بازی های ویدیویی به فیلم تبدیل می شوند (یا برنامه های تلویزیونی!) امروزه برعکس است. این اتفاق اغلب رخ نمی‌دهد، اما تعدادی از فیلم‌ها در برخی ظرفیت‌ها به بازی تبدیل شده‌اند و معمولاً فرنچایزهای بسیار معروف یا طولانی مدتی هستند. جنگ ستارگان بارزترین مثال است، اما تعدادی بازی نیز برای آن وجود دارد ترون، نابود کننده، و Robocop. حتی یک جفت وجود داشت اره بازی های ویدیویی در ابتدای این فرنچایز.

فیلم بعدی که وارد بازی ها می شود سال 2022 خواهد بود وحشیانه. جمعه، منزجر کننده خونین فاش کرد که عنوان آینده به عنوان بخشی از مشارکت New Regency Pictures و Diversion3 Entertainment برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد. Diversion3 قبلاً روی اقتباس‌های درون بازی هر دو کار کرده است جمعه 13 و مرگ شیطانی (از جمله دومی حمایت او را داشت در سپتامبر به پایان رسید)، و تیم هسه، تهیه کننده اجرایی، اشتیاق خود را برای «(توسعه) تنظیمات، شخصیت ها و موجودات وحشیانه. این فیلم نه تنها با چرخش‌های غیرمنتظره و وحشتناکش مخاطب را بترساند، بلکه کاراکترهای قوی را در موقعیت‌های وحشتناک خلق کرد.

وحشیانه اولین کارگردانی کمدین/نویسنده زک کرگر بود و یکی از آن فیلم‌هایی بود که مردم به شما می‌گفتند درباره چند هفته اول اکرانش چیزی ندانید. به طور کلی، این فیلم با بازی جورجینا کمپبل در نقش تس، زنی که به طور تصادفی یک AirBnB را با مردی به نام کیث (بیل اسکارسگارد) در نیمه های شب دوبار رزرو کرد، که به همین دلیل است که اوضاع برای هر دوی آنها بد می شود… . و در نهایت AJ توسط جاستین لانگ. با باکس آفیس 45.4 میلیون دلاری و اکثراً نقدهای مثبت، مشخص است که فیلم کاملاً خوب عمل کرده و تأثیرگذار بوده است. سال گذشته متوجه شدیم که این فیلم دو تا از بهترین نتایج را داشته است. بهترین لحظات فیلم 2022 – اما این یکی از آن فیلم‌های ترسناکی نبود که به‌گونه‌ای تمام شد که جای بیشتری را باقی بگذارد. خود کرگر حتی اعتراف کرد که واقعاً علاقه ای به انجام هیچ نوع پیگیری نداشت.

  کانادا 1.8 میلیارد دلار در هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کند

بدیهی است که یک پیش درآمد همیشه یک گزینه است، اما زمانی که بدانید The Thing در یک داستان ترسناک چیست، نمی توانید آن را به طور کامل نادیده بگیرید. آن را ادامه می دهد وحشیانه بازی – و اینکه چگونه در نهایت به بازار عرضه می شود – در یک مکان جالب هر زمان که روشنایی روز را ببیند.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/barbarian-horror-movie-video-game-adaptation-1850968816