نیکلاس کیج لانگگز را به نقشی «عمقاً شخصی» تبدیل کرد

در مورد نیکلاس کیج هر چه می خواهید بگویید، او همیشه بدون توجه به فیلمی که بازی می کند، تمام تلاش خود را می کند. فیلمی که به تازگی منتشر شده است لنگ دراز این بازیگر از بازاریابی فیلم دور نگه داشته شد، اما تکه هایی از فیلم و هیاهو در مورد ظاهر به ظاهر عجیب او توجه بسیاری را به خود جلب کرد. کیج در ایفای نقش قاتل زنجیره‌ای که خانواده‌ها را هدف قرار می‌دهد، از عناصری از تاریخچه خانوادگی خود برای اطلاع از عملکرد خود استفاده کرد.

کیج در مصاحبه ای با اینترتینمنت ویکلی لحظه ای از دوران کودکی خود را به یاد آورد که مادرش جوی ووگلسانگ را در حال زدن ، سرد Noxzema دید. در آن زمان، او به یاد می آورد که او را دیده بود: «بعد از زدن ، سرد خیلی سریع صورتش را برگرداند و به من خیره شد. سفیدی آن واقعاً مرا ترساند.» در این فیلم، لانگگز دارای رنگ سفید وحشتناکی شبیه به مادر کیج است، اما بدون الگوی واضح. این بازیگر دلیل خاصی برای سفید بودن شخصیتش ندارد، اما به “ارتباط عجیب” بین قاتل و رنگین پوست اشاره کرد. کیج می‌گوید: «او می‌گوید این فقط یک نقطه قوتی است که از آن آگاه است و ما زیاد آن را زیر سؤال نمی‌بریم». وقتی می بیند آن را می داند.»

در مورد این اجرا، کیج قبلا این نقش را به دلیل اسکیزوفرنی که مادرش در طول زندگی اش از آن رنج می برد، «عمقاً شخصی» نامید. در ماه ژوئن، او به EW گفت که او با عبارات شاعرانه صحبت می کند، چیزی که او در لانگلگز نیز به آن پرداخت. برای کیج، این شخصیت یک شخصیت تراژیک است زیرا او “در رحمت این صداهایی است که با او صحبت می کنند”. قبل از فیلمبرداری در اوایل سال 2023، او اجرای خود را با تلفن خود ضبط کرد تا “ریتم ها و ملودی های” شخصیت را به تصویر بکشد. (…) وقتی به صحنه فیلمبرداری رسیدم، آنقدر جا افتاده بود که تقریباً شبیه اجرای یک آهنگ یا یک قطعه موسیقی بود. »

مصاحبه کیج نیز شامل لنگ دراز اسپویل، پس اگر هنوز فیلم را ندیده اید، از بنر زیر رد نشوید.

اسپویلر Io9 (1)

در اوج فیلم، هارکر با بازی مایکا مونرو سرانجام با لانگلگز روبرو می‌شود که عروسک‌هایی با انرژی شیطانی را به خانواده‌های دخترانی که در تاریخ‌های خاص متولد شده‌اند هدیه می‌دهد. در نهایت متوجه شدیم که او در کودکی او را هدف قرار داده بود، اما به لطف مداخله مادرش نجات یافت. ملاقاتی که در آن “همدیگر را ملاقات می کنند” و خودکشی لانگگز در مقابل چشمان او دلیل پیوستن کیج به فیلم در وهله اول است. این دو بازیگر پیش از این رفتاری اجتماعی نداشتند – حرکتی که او معتقد است از سوی کارگردان Osgood Perkins عمدی بوده است – و او واقعاً مشتاق ملاقات “انفجاری” بین شخصیت های آنها بود.

به نظر می رسد که صحنه یک لایه متا اضافه شده است. کیج گفت که او از طرفداران مونرو و استعدادهای ترسناک او در فیلم هایی مانند این است آن به شرح زیر است و مشاهده کننده. مانند مخاطبان خاص، آن به شرح زیر است اولین بار بود که آن را می دید و او فیلم را «یکی از ژانرهای مورد علاقه من» نامید. او همچنین با وقاحت شباهتی را بین ستایش شریک زندگی‌اش و وسواس دیرینه لانگلگز نسبت به هارکر ترسیم کرد و او را «نوعی قهرمان» نامید که شخصیت او سرانجام از ملاقات با او لذت برد.

قبل از آن، فیلم تمام تلاش خود را می کند که مستقیماً از Longlegs فیلمبرداری نکند. در عوض، از زوایای مختلف یا بازتاب های مختلف دیده می شود. پرکینز گفت که این نشان می‌دهد که چگونه قاتل در دوران کودکی او چنین تأثیری را روی هارکر گذاشته است، حتی اگر او این حافظه را سرکوب کرده بود. آنجا، به یک معنا، پرکینز گفت، اما “مطلقاً آنجا نیست، بلکه (همچنین) کاملاً آنجاست.”

با توجه به buzz قبل از انتشار، Cage عملکرد نسبتا نگران کننده (رایگان!) را در لنگ دراز کافی است مردم دسته دسته بیایند آن را ببینند. پس از اینکه او را در طول چندین دهه بازی در نقش های زیادی دیدیم، خوب است بدانید که او می تواند راه های جدیدی برای ترساندن مردم پیدا کند.


آیا می خواهید در مورد io9 بیشتر بدانید؟ ببینید چه زمانی می توانید جدیدترین ها را از مارول انتظار داشته باشید، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا نسخه‌های منتشر شده، آینده دنیای DC در سینما و تلویزیون و هر آنچه که باید در مورد آینده آن بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/nicholas-cage-longlegs-performance-childhood-2000471641

فیلم Deadpool و Wolverine را تماشا کنید که تاریخچه سینمایی خود را بازخوانی می کنند

ددپول و ولورین این فیلم تا چند هفته دیگر اکران می شود و انتظار برای بازگشت وید ویلسون به سینماها کمی بیشتر از حد انتظار بوده است. اگر فیلم‌های قبلی را یک دقیقه ندیده‌اید، یا فقط می‌خواهید تجارت رایان رینولدز و هیو جکمن را ببینید، آن‌ها شما را تحت پوشش قرار می‌دهند.

به عنوان بخشی از داستان جلد اینترتینمنت ویکلی در مورد این فیلم، این دو بازیگر به مرور وقایع اصلی دو فیلم اول نشستند. استخر مرده فیلم ها و همچنین خاستگاه مردان ایکس: ولورین. دومی به طور خلاصه خلاصه را باز می کند، و در درجه اول وجود دارد تا این دو بتوانند کمی بر فیلم سایه بیاندازند و اینکه چگونه در نهایت منجر به تکرار نقش کوتاه رینولدز برای شروع شد. جکمن در ابتدا می‌گوید: «ما دوست نداریم در مورد این موضوع زیاد صحبت کنیم، و بعداً رینولدز گفت که فیلم هیچ‌کدام از آنها ایراد نداشته است.) در طول فیلم استخر مرده در بخش‌های مختلف، خنده‌های زیادی در مورد کارهای گریم برای ایفای نقش چهره مخدوش وید، مردان ایکس “بسیار” قابل دسترس در سراسر فرنچایز وجود دارد، و ددپول 2 متا گگ های پس از اعتبار

اگر از زمانی که برای اولین بار فاش کردند که جکمن بخشی از سومین فیلم ددپول خواهد بود، از تماشای پیوند بین این دو لذت بردید، با خواندن خلاصه داستان، خوشحال خواهید شد. از آن زمان این دو در سراسر بازاریابی بوده اند ددپول و ولورین، و دیدن آنها که یکدیگر را اذیت می کنند، با فیلم های قبلی گیج می شوند و همچنین به حرفه خود حمله می کنند، لذت بخش است. (زمانی که ما در مورد خودکشی رینولدز در پایان صحبت می کنیم ددپول 2 جکمن به عنوان یک “خانه دار” با هزینه فاکس تصدیق می کند که ممکن است خودش به یک نظافتچی نیاز داشته باشد.) متأسفانه، هیچ خلاصه ای وجود ندارد. لوگان، که منطقی به نظر می رسد، زیرا این یک نسخه جایگزین است، اما دیدن تلاش آنها برای توضیح جدول زمانی نامطلوب فیلم ها بسیار جالب بود.

ددپول و ولورین 26 جولای وارد سینماها می شود. همه فیلم‌های X-Men را می‌توانید در دیزنی پلاس تماشا کنید، و اگر آن را ندارید، فقط دو هفته صبر کنید تا FX دو فیلم اول را ماراتن کند. استخر مرده فیلم ها (و احتمالا ریشه ها و لوگان همچنین).


آیا می خواهید در مورد io9 بیشتر بدانید؟ ببینید چه زمانی می توانید منتظر دریافت آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگان و پیشتازان فضا خروجی، چه چیزی بعدی برای دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/deadpool-wolverine-recap-ryan-reynolds-hugh-jackman-2000377303

اسپین‌آف تلویزیونی با محوریت بتمن آرکام

قبل از اینکه رابرت پتینسون در سال 2022 ماسک را بگذارد بتمن، مشخص شد که کارگردان مت ریوز و سوپرانوها ترنس وینتر روی یک اسپین آف تلویزیونی با محوریت اداره پلیس شهر گاتهام کار می کرد. با گذشت زمان، به نظر می‌رسد که این سریال روی محل فیلم‌برداری اصلی بتمن یعنی Arkham Asylum متمرکز شده است، اما دو سال است که هیچ اطلاعاتی در مورد آن وجود ندارد. اکنون به نظر می رسد که این سریال به ثمر نمی رسد یا حداقل به شکلی که در ابتدا در معرض دید عموم قرار گرفته بود نیست.

طبق گفته ورایتی، این مجموعه در مکس یا حداقل در مورد طراحی آنتونیو کامپوس ادامه نخواهد داشت. او در سال 2022، چند ماه پس از فاش شدن محور Arkham، برای این سریال قرارداد امضا کرد. این نشریه اذعان کرد که اگرچه این نسخه از سریال رد شد، اما این احتمال وجود دارد که سریال دیگری با محوریت پناهندگی یا بهترین های گاتهام در عواقب آن ظاهر شود. در هر صورت، این یک جاده صخره ای برای این سریال بوده است: در ابتدا برای ساخت یک سال قبل طراحی شده بود. بتمن. ماه ها بعد، وینتر پروژه را ، کرد و پس از آن گیری/حاجی خالق جو بارتون وارد عمل شد.

پس از اینکه جیمز گان و پیتر سافران به عنوان سرپرستان دی سی فیلمز معرفی شدند، گان گفت که سریال آرکام در همان دنیای فیلم‌های آینده اتفاق خواهد افتاد، نه در دنیای فیلم‌های آینده. بتمن. این احتمال وجود دارد که اگر نسخه جدیدی از این سری روشن شود، این موضوع همچنان صادق خواهد بود. انزوای ریوز بتمن-با این حال، این آیه گرسنه تلویزیون نخواهد بود: یک اسپین آف با محوریت پنگوئن دزدی صحنه کالین فارل، تیتر یک سریال همنام خودش خواهد بود که به گفته هالیوود ریپورتر پخش آن از 8 سپتامبر آغاز خواهد شد. آقای باتینسون به صفحه نمایش بزرگ بازخواهد گشت بتمن قسمت 2 (باز هم به کارگردانی ریوز)، که تاریخ اکران فعلی آن 2 اکتبر 2026 است.


آیا می خواهید در مورد io9 بیشتر بدانید؟ ببینید چه زمانی می‌توانید آخرین نسخه‌های منتشر شده از مارول، جنگ ستارگان و پیشتازان فضا، آینده دنیای DC در فیلم و تلویزیون و هر آنچه را که باید درباره آینده Doctor Who بدانید، انتظار داشته باشید.

منبع: https://gizmodo.com/batman-arkham-asylum-max-tv-spinoff-2000377175

اندی سامبرگ می تواند فیلم بعدی رادیو سکوت را کارگردانی کند

اندی سمبرگ در نقش جیک پرالتا در بروکلین ناین-نین.

تصویر: BNC

از سال 2014 شیطان مقتضی است، مت بتینلی-اولپین و تایلر گیلت به عنوان یک دو نفر کارگردانی با هم کار کردند سکوت رادیویی. بین جیغ 5 و 6 و آماده یا نه، آنها توانستند بسیاری از طرفداران ترسناک را به عنوان یک معامله واقعی متقاعد کنند. و با ابیگیل در حالی که یک هفته تا اکرانشان در سینما باقی مانده است، این دو ممکن است پروژه بعدی خود را پیدا کرده باشند، اما جالب است که این کار کمی از کارهای قبلی آنها منحرف خواهد شد.

توسط ضرب الاجلاز رادیو سکوت خواسته شد تا یک فیلم کمدی کامل را برای ساخت بنر تولید پارتی Over Here اثر اندی سامبرگ از روی فیلمنامه ای کارگردانی کند. شانگ چی اندرو لانهام یکی از نویسندگان جزئیات این فیلم در دست نیست – حتی نام آن در حال حاضر مخفی است – اما به عنوان یک “کمدی رباتی” توصیف می شود که با همکاری این فیلم ساخته شده است. بروکلین نه و نه زاج به عنوان مرد پیشرو آن. آیا این توصیفگر به معنای کمدی در مورد روبات‌ها است؟ M3GANیا یک کمدی شامل ربات ها مانند …روبات ها? حدس شما به خوبی حدس ما است، اما با توجه به شجره نامه هر سه مرد، پاسخ … احتمالاً کمی از هر دو است.

حتی اگر صدای سندبرگ را در سال های اخیر به لطف آن شنیده باشید از طریق آیه عنکبوتی و چیپ و دیل فیلم سینما، مدتی بود که در سینما فیلم ساخته بود. به نظر می رسد آخرین مورد این بوده است خرس بریگزبی از سال 2017، که او را به یک تیم جالب با تیم Radio Silence تبدیل می کند. این دو در طول سال‌ها بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای را از بازیگران خود دریافت کرده‌اند و همچنین دارای حس شوخ طبعی هستند. ما را مجذوب این همکاری کنید و امیدواریم در هفته‌های آینده ایده بهتری درباره این فیلم به دست آوریم.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/radio-silence-andy-samberg-robot-comedy-1851408003

جوکر مردمی و ورا درو برای لحظه شرور خود آماده هستند

پس از چند شکست قانونی برادران وارنرجوکر مردم راه خود را باز کرد به تئاترها این آخر هفته در نیویورک این فیلم تقلید آمیز، کارگردان/نویسنده ورا درو را در نقش هارلکین می‌بیند، زنی ترنس که تلاش می‌کند پس از اینکه اخیراً به یک شهر کوچک نقل مکان کرده، آن را در کمدی بسازد. با توجه به اینکه تعدادی دیگر از شرورهای بتمن نیز در فیلم با تقلید رفتار می‌کنند، می‌توانید حدس بزنید که چرا WB سعی در انجام این کار دارد. لهش کن– و چرا مردم یک شانس منصفانه در زندگی می خواستند.

برای درو، فیلم عمیقاً شخصی و عملاً زندگینامه ای است. او به عنوان یک زن ترنس، ارتباطی با واقعیت فعلی احساس می کرد. جوکر فیلم در سال 2019. او با بازی در کنار آرتور فلک جنایتکار و رانده شده به کارگردانی خواکین فینیکس، چیزی قابل ربط در این فیلم در مورد “ساختارهای شهر و سیستم های دولتی (که) به طور کامل در حال شکست هستند، پیدا کرد. سیستم خانواده ام مرا شکست داد.» تنوع. «دولت من مدام مرا شکست می‌دهد و به دلایلی هنوز باید ماه آینده به آنها مالیات بپردازم. من به این عنصر اساسی مربوط می‌شوم که فقط می‌خواهم هنر بسازم و خودم را بیرون بگذارم. چگونه می توانم این کار را در سیستمی انجام دهم که به شدت تحت کنترل است و تا حد زیادی فقط یک ابزار تبلیغاتی است؟

ابرقهرمانان “کهن الگوهای بزرگ، باشکوه، جسور و رنگارنگ” هستند و مردم قبلاً در مورد آنها فکر می کنند. به عنوان یک طرفدار مادام العمر بتمن، جوکر مردم به درو اجازه داد تا داستان ترنس خود را تعریف کند، چیزی که خودش تا سال 2019 واقعاً با آن سر و کار نداشت. با استفاده از کمدی برای کشف برخی “تصورات غلط” در مورد خود، او در نهایت متوجه شد که “نه تنها مجبور است به عنوان یک زن ترنس به عنوان یک جایگزین عمل کند.” کمدی، اما چگونه این موضوع هویت من را نشان داد.

درو به همان اندازه در مورد انتقاداتی که در چند سال گذشته به او وارد شده است، صریح بوده است. انتقاداتی وجود داشت – عمدتاً از طرف «متحدان خوش‌نیت» – که می‌پرسیدند آیا زمان مناسبی است که یک شخصیت شرور عجیب و غریب تیتر یک فیلم باشد. تا آنجا که به او مربوط می شود، او قبلاً یک شرور است، بنابراین ممکن است آن را بپذیرد. او گفت: «من بدجنس و سیاست زده هستم و فقط به خاطر هویتم به یک نماد تبدیل شده ام. «بعضی از مردم فکر می‌کنند که فقط به این دلیل که در بدو تولد جنسیت اشتباهی به من اختصاص داده شده و سپس آن را پذیرفته‌اند، من به نوعی یک فعال سیاسی یا نماد سرکوب آنها هستم. برای من، در این مرحله از زندگی ام فقط می توانستم درباره یک شخصیت شرور دگرباش فیلم بسازم، زیرا من کاملاً شیطان هستم و جامعه من کاملاً شیطانی است. بنابراین انجام این کار برای من مهم بود.

جوکر مردم در حال حاضر در سینماها، با نمایش بیشتر ایالات متحده در هفته های آینده.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/peoples-joker-vera-drew-villain-embrace-1851393390

چنس پردومو بازیگر نسل پنجم و سابرینا در ۲۷ سالگی درگذشت

هالیوود ریپورتر این بازیگر 27 ساله فاش کرد شانس پردومو بر اثر تصادف با موتور سیکلت جان باخت.

پردومو متولد 19 اکتبر 1996 اولین بازیگری خود را در فیلم کوتاه 2016 انجام داد. لانگفیلد واک. سال بعد، او در تلویزیون در نقش هنری گودال در سریال کانادایی ظاهر شد هتی پلوم قبل از انجام قطعات کوچک در سری های دیگر. نقش برجسته او با نقش نتفلیکس همراه شد ماجراهای هیجان انگیز سابرینا به عنوان آمبروز اسپلمن، و به دنبال آن نقشی معمولی در نقش آندره اندرسون برای پسر ها’ اسپین آف نسل V در Prime Video.

نمایندگان او در بیانیه ای گفتند: “علاقه (شانس) به هنر و اشتهای سیری ناپذیر او برای زندگی توسط همه کسانی که او را می شناختند احساس کردند و صمیمیت او در بین کسانی که او را بیشتر دوست داشت ادامه خواهد داشت.” ما از شما می خواهیم که به خواسته خانواده برای حفظ حریم خصوصی احترام بگذارید، زیرا آنها در غم از دست دادن پسر و برادر عزیزشان غمگین هستند.

در خودشان بیانیهTHE نسل V سازندگان پس از اطلاع از مرگ پردومو چشم بسته بودند. آنها نوشتند: “برای ما که او را می شناختیم و با او کار می کردیم، شانس همیشه جذاب و شاد بود.” «(او) نیروی مشتاق طبیعت، هنرمندی فوق العاده با استعداد و بیش از هر چیز دیگری، فردی بسیار مهربان و دوست داشتنی بود. حتی نوشتن در مورد او در زمان گذشته بی معنی است. ما واقعاً برای خانواده شانس متاسفیم و در غم از دست دادن دوست و همکارمان غمگین هستیم. امشب عزیزانتان را در آغوش بگیرید.

توسط ضرب الاجلآمازون قصد داشت تولید خود را در تاریخ آغاز کند نسل V فصل دوم در اواسط آوریل اکنون برای مدت نامعلومی کنار گذاشته شده است، هم بازیگران و گروه می توانند غمگین شوند و هم نویسندگان می توانند تعیین کنند که آیا باید فصل را تجدید نظر کنند و آندره را بنویسند یا او را دوباره بنویسند.

آمازون ام‌جی‌ام و سونی پیکچرز تی‌وی، تهیه‌کننده‌های همکار، نوشتند: «کل خانواده Gen V از درگذشت ناگهانی Chance Perdomo ویران شده‌اند. (ما) افکار صمیمانه و حمایت خود را از خانواده شانس و همه کسانی که او را در این دوران سخت دوست داشتند ابراز می کنیم.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/obituary-chance-perdomo-tv-actor-gen-v-sabrina-1851377044

کاورهای غرور مارول همان چیزی هستند که شما فکر می کنید (و نیستند).

هر سال، مارول و دی سی یاد ژوئن با پتو و داستان ها حول محور شخصیت‌های LGBTQIA+ متمرکز شده است. این سنت امسال نیز ادامه دارد، اما در مورد مارول به دلیل اشتباه بودن پیام‌ها، این سنت از بین رفته است.

در 21 مارس (پنجشنبه)، مارول آن را فاش کرد فهرست کتاب در ژوئن منتشر شد. بیشتر آنها مربوط به بعدی او هستند شکار خون رویداد و چندین کمیک-مردان ایکس شماره 35، مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 52، ثور جاودانه شماره 12، و دیگران – دارای جلدهای مختلف “Pride Allies” هستند. این عنوان نشان می‌دهد که مارول ماه غرور را تنها با تمرکز بر روی متحدان – مستعار “افراد مستقیم” – از بازیگران LGBTQIA+ خود جشن می‌گرفت که همانطور که انتظار می‌رفت در رسانه‌های اجتماعی عملکرد خوبی داشتند.

فلش فوروارد تا 22 مارس (جمعه)، جایی که مارول یک اعلامیه در مورد انواع پراید: به طور خاص، هشت جلد (هر کدام توسط هنرمندان بتسی کولا و دیوی گو کشیده شده اند) یک قهرمان LGBTQIA+ را با یک شخصیت مستقیم برجسته (که اولی مرکز توجه است) جفت می کند تا روح ماه پراید را برجسته کند. و نشان دادن اهمیت یک متحد قوی. می‌توانید یکی از این پوشش‌های Go را در زیر مشاهده کنید که نورث استار را با مرد عنکبوتی در کانون توجه به اشتراک می‌گذارد.

تصویری از مقاله با عنوان کاورهای غرور مارول همان چیزی هستند که شما فکر می کنید (و نیستند).

تصویر: Davi Go/Marvel Comics

روی کاغذ، هیچ ایرادی با آن وجود ندارد: DC همین کار را با آن انجام می دهد بتمن و نایت وینگبه عنوان مثال، اما این پوشش ها به سادگی دارای برچسب استاندارد “غرور” هستند. همچنین به این کمک می کند که دی سی توانسته با فاش ، روایت آن را کنترل کند رهایی پراید قبل از THE درخواست ها به جای برعکس به‌علاوه، این جلدها با گلچین سالانه پراید تقویت شده‌اند که شخصیت‌های LGBTQIA+ خود را جشن می‌گیرد، و همچنین تک‌شات به احترام آن مرحوم گشت عذاب نویسنده راشل پولاککه اولین قهرمان ترنس خود را در Coagula به ناشر داد.

ابرقهرمانان و عجیب و غریب همیشه با هم مرتبط بوده اند – این بخشی از دلیل وجود رابین است. شما می‌توانید (و طرفداران اغلب این کار را انجام می‌دهند!) ستاره‌ها را مانند آن بخوانید مرد عنکبوتی، Daredevil و دیگران به عنوان عجیب و غریب، یا از صحنه های کتاب های مصور یا نسخه های دیگر موجود در فیلم ها و بازی ها الهام می گیرند. برچسب زدن به این قهرمانان به عنوان “متحدان” اوضاع را پیچیده تر می کند. چیزی که احتمالاً تلاشی جدی برای تجلیل از جمعیتی از مخاطبان مارول بود، اکنون فضای عجیبی در آن وجود دارد که با این واقعیت بدتر شده است که مستقیماً از منبع آمده است.

کاورهای Marvel’s Pride Allies از 5 تا 26 ژوئن پخش خواهند شد.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/marvel-pride-variant-covers-june-2024-1851361126

برنامه تلویزیونی Fallout توسط طرفداران ساخته شده است، اما نه فقط برای طرفداران

غول، لوسی و ماکسیموس در Fallout از Prime Video.

تصویر: ویدئوی اصلی

انطباق هر ویژگی شناخته شده همیشه یک شاهکار عالی خواهد بود، به خصوص در مورد بازی های ویدیویی. اقتباس از کتاب کمیک یا نمایش تلویزیونیاین یک چیز دیگری است برای انطباق a سری بازی، که با درجه بیشتری از ابراز وجود همراه هستند. شما می توانید برخی از طرفداران را راضی نگه دارید، اما نمی توانید راضی کنید همه همانطور که تقریباً با همه طرفداران دیده ایم بازی در تلویزیون/اقتباس از فیلم در پنج سال گذشته.

صحبت کنید T3، جهان غرب جاناتان نولان، یکی از خالقان، این را در مورد آینده گفت افتادن نمایش دادن. او هم مثل خیلی ها وارد این سریال شد Fallout 3 همه اینها در سال 2008، که به گفته او حدود یک سال از زندگی او در آن زمان مصرف شد. در آن زمان، طبق گزارش‌ها، او روی پروژه‌های زیادی کار می‌کرد و صراحتاً اظهار داشت که RPG “تقریباً کل حرفه من را از مسیر خارج کرد.” افتادن مدتی است که طرفداران در مورد سریال اختلاف نظر دارند (واکنش های اولیه را ببینید Fallout 76) و نولان به همین ترتیب، برای سریال غیرممکن بود که کل جامعه را راضی کند.

او گفت: «این یک ماموریت دیوانه کننده است. “تو باید خودت را خوشحال کنی.” با افتادن، او ادامه داد، این در مورد همه بود که “در این ماجراجویی تلاش می کنند تا نمایشی را که شما می خواهید بسازید.” با توجه به مصاحبه‌های قبلی، به نظر نمی‌رسد که این سری از آن بازی‌ها منحرف شود، اما آنها هستند قرار است نسخه مخصوص به خود را از قطعات اصلی سری داشته باشد که احتمالاً طرفداران طولانی مدت را عصبانی خواهد کرد. بین آن و کارش روی بتمن، او آن را “یک چیز نادر و باورنکردنی… برداشتن چیزی که دوست داری و فرصت بازی در آن جهان را داشته باشی، تا نسخه خودت را بسازی.”

شکی نیست که او دوست دارد در چندین فصل مانند یک موفقیت بزرگ باشد جهان غرب و شخص مورد علاقه، اما وقتی گفت که از این سریال “بسیار خوشحال” است، صادق به نظر می رسید. ما متوجه خواهیم شد که آیا او باید خوشحال باشد در هشت قسمت افتادن در تاریخ 11 آوریل در Prime Video منتشر خواهد شد.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/fallout-tv-show-prime-video-jonathan-nolan-1851342166

پرچم ما یعنی مرگ واقعاً مرده است

بازیگران فصل اول سریال «پرچم ما به معنای مرگ» شبکه HBO.

تصویر: HBO

ژانویه گذشته، HBO لغو شد پرچم ما یعنی مرگ بعد از نمایش فصل دوم در اکتبر ایجاد شد (و به پایان رسید). مانند بسیاری از برنامه‌های لغو شده، یک کمپین از طرفداران برای تلاش برای وادار ، HBO به تمدید سریال به وجود آمده است، در حالی که سازنده سریال دیوید جنکینز گفته است که تمام تلاش خود را برای خرید سریال انجام خواهد داد. در جای دیگر این می تواند برای یک کمدی در مورد دزدان دریایی همجنس گرا باز باشد.

اما همانطور که جنکینز در این مورد فاش کرد، آن رویاها اکنون به پایان رسیده اند اینستاگرام این برنامه در شبکه یا پخش کننده دیگری پخش نمی شود. او نوشت: «حداقل تا آنجایی که به این تماشای شیرین مربوط می شود، به پایان راه رسیده ایم. پس از جلسات متعدد، مکالمات و غیره، به نظر می رسد خانه دیگری برای خدمه ما وجود ندارد. جنکینز سپس از طرفدارانش به خاطر تلاش‌هایشان تشکر کرد، که «در سراسر صنعت مورد توجه قرار گرفتند»: آنها پول کافی برای بیلبوردهای نیویورک و لندن جمع‌آوری کردند، که به گفته او به بازیگران و گروه کمک زیادی کرد تا «با این مشکل روبرو شوند». ضرر – زیان.”

او در پایان گفت: عشقی مانند عشق ما نمی تواند در یک لحظه ناپدید شود. «وقتی دوباره همدیگر را در میستیک دیدیم، سلام کنید. خداحافظی نمی کنیم، چون نمی رویم. ما فقط در حال استراحت هستیم تا دفعه بعد که بتوانیم چیزی را با هم به اشتراک بگذاریم.

پرچم ما یعنی مرگ تنها آخرین لغو در یک سکانس با اندازه مناسب از HBO بود. در کنار افرادی که دوست دارند رپ لعنتی و مهماندار، شبکه گروه بندی شده جهان غرب پس از چهار فصل، که با توجه به اینکه برنامه آماده بود، بازیگران و عوامل سریال را شگفت زده کرد چیزها را ببند با فصل پنجم شرکت مادر آن، برادران وارنر. دیسکاوری، این هفته اشک می ریزد – شرکت رسانه ای دندان خروس در حال بسته شدن است، زیرا آماده حذف عناوین منتشر شده توسط بازی شنا برای بزرگسالانو ظاهراً از انتقال حقوق انتشار استیم به این افراد خودداری کرده است.


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/our-flag-means-death-hbo-officially-dead-1851322738

گرگینه ها می توانند خود را در شب گرگ اثر جاناتان لیبسمن پاکسازی کنند

اثر هنری گرگینه ای که پیراهنش را پاره می کند.

اگر تا به حال فیلمی در مورد آن می خواستید گرگینه ها این نیز با برخی می آید تفسیر اجتماعی در داخل پیچیده شده است، نیازهای شما احتمالاً در آینده نزدیک با یک فیلم آینده برآورده می شود.

توسط ضرب الاجلفیلمساز جاناتان لیبسمن، که بیشتر به خاطر نبرد: لس آنجلس و لایو اکشن 2014 لاکپشت های نینجا فیلم – با پروژه بعدی خود جلب توجه می کند، شب گرگ. به گفته این رسانه، فیلمنامه آوریل مگوایر و ویل هانلی به صراحت به عنوان “منطقه 9 در حال عبور تطهیر و پاکسازی… اما با گرگینه ها. آیا این به این معنی است که این فیلم یک فیلم پیدا شده است که در شهری پر از لایکان ها اتفاق می افتد؟ آیا گرگینه ها در طول ماه کامل سلطنت آزادانه ای در یک شهر خواهند داشت، در این صورت هرکسی که چنین نیست کاملاً خراب می شود؟ سرنخی نیست، اما جالب به نظر می رسد و به طور بالقوه جالب به نظر می رسد.

شب گرگ توسط شرکت سازنده Platinum Dunes هدایت می شود که رزومه ترسناک آن شامل واقعی است پاکسازی فرنچایز، راه اندازی مجدد فیلم های ترسناک کلاسیک مانند جمعه 13 و کشتار با اره برقی، و پارامونت یه جای ساکت سلسله. ددلاین گزارش می دهد که “چندین استودیو” به این فیلم علاقه مند هستند، اگرچه هیچ یک از آنها به عنوان پیشتازان احتمالی معرفی نشده اند. با چنین فرضی، این می تواند به راحتی در هر استودیو، از یونیورسال گرفته تا پارامونت و یا حتی به پایان برسد برادران وارنر. (امیدوارم آخرین بار نباشد.)

در هر صورت، امیدوارم که مورد توجه قرار گیرد – فراتر از صدای جذابش، خوب است که دیگر فیلم‌های گرگینه گرگینه را در کنار همه فیلم‌های دیگر داشته باشیم. شیاطین و خون آشام ها ما به یک کلیپ قابل اعتماد می رسیم. جدا از راه اندازی مجدد یونیورسال گرگینه، قرار است مال لری فسندن باشد خاموشی، انتظار می رود که هر دو در اواخر سال جاری منتشر شوند.

(از طريق فنگوریا)


اخبار io9 بیشتری می خواهید؟ ببینید چه زمانی باید منتظر آخرین اخبار باشید تعجب، جنگ ستارگانو پیشتازان فضا خروجی، مرحله بعدی چیست دنیای دی سی در سینما و تلویزیونو هر آنچه که باید در مورد آینده بدانید دکتر هو.

منبع: https://gizmodo.com/werewolves-may-get-their-purge-on-in-jonathan-liebesman-1851303203