GeForce Now انویدیا از ماه نوامبر در کانادا و اروپا قیمت بیشتری خواهد داشت

ممکن است مجبور شوید برای سرویس بازی ابری NVIDIA از اول نوامبر کمی بیشتر بپردازید. این شرکت قیمت اشتراک GeForce Now را در کانادا و اروپا افزایش داد تا “افزایش هزینه های عملیاتی در این مناطق را در نظر بگیرد.” به طور دقیق، اگر به CAD، GBP، EUR، SEK، NOK، DKK، CZK یا PLN پرداخت می کنید، انتظار می رود در ماه آینده با تعدیل قیمت مواجه شوید. به عنوان مثال، در کانادا، سطح اولویت 10 دلاری 14 دلار در ماه هزینه دارد. در همین حال، سطح Ultimate که به شما امکان دسترسی به سرورهایی با پردازنده‌های گرافیکی RTX 4080، گیم‌پلی 240 فریم در ثانیه و پشتیبانی کامل از ردیابی پرتوهای مبتنی بر سخت‌افزار را می‌دهد، 6 دلار بیشتر با 26 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

اگر در بریتانیا هستید، باید 2 پوند بیشتر برای ردیف UItimate بپردازید. همچنین اگر به یورو پرداخت کنید، 2 یورو اضافی است. همانطور که می بینید، مقداری که باید اضافه کنید بستگی به منطقه شما دارد، اما راهی برای قفل ، قیمت فعلی سرویس برای ترم بعدی وجود دارد: به سادگی یک اشتراک 6 ماهه را قبل از 1 نوامبر پرداخت کنید. هزینه اشتراک ۶ ماهه Ultimate در کانادا ۴۰ دلار بیشتر و در بریتانیا ۲۰ پوند بیشتر خواهد بود که قیمت‌های جدید در ماه آینده اعمال شوند.

همچنین می‌توانید در هفته‌های آینده کارت‌های هدیه عضویت را با قیمت‌های فعلی خریداری کنید. انویدیا می‌گوید قیمت کارت‌های هدیه را بعد از ۱ نوامبر نیز تعدیل می‌کند، اما کارت‌هایی را که قبل از آن تاریخ خریداری شده‌اند، احترام می‌گذارد، حتی اگر در تاریخ بعدی بازخرید شوند. اگر زودتر به این سرویس ملحق شده اید و یکی از اعضای “بنیانگذار” هستید، نگران نباشید: افزایش قیمت برای شما اعمال نمی شود و می توانید به پرداخت نرخ های فعلی خود ادامه دهید.

  رشد تکنولوژی خودروها در آینده
افزایش قیمت NVIDIA GeForce Now در کانادا و اروپا.

Nvidia

منبع: https://www.engadget.com/nvidias-geforce-now-will-cost-more-in-canada-and-europe-starting-in-november-120104655.html?src=rss