Google I/O برای 14 تا 15 مه برنامه ریزی شده است

خورشید پشت ابرها می تابد و پرندگان آواز می خوانند. این فقط می تواند یک چیز داشته باشد: فصل توسعه دهندگان دقیقاً در گوشه و کنار است. در حالی که بقیه شما به چمن ضرب المثل و تحت اللفظی برخورد می کنید، توسعه دهندگان در سراسر جهان اتاق های کنفرانس را شلوغ می کنند تا دریابند که سال آینده چه چیزی برای هوش مصنوعی و سیستم عامل ها در نظر گرفته است. کارها هفته آینده با GTC NVIDIA آغاز می شود و چند ماه آینده میزبان Microsoft Build، WWDC اپل و البته Google I/O خواهد بود.

دعوت‌نامه‌ها به‌تازگی برای دومی، که برای 14 تا 15 می در آمفی‌تئاتر Shoreline در Mountain View، کالیفرنیا – محل معمول برنامه‌ریزی شده است، منتشر شده است. وقتی این را می نویسم، بیرون هستم، یک هواپیما با یک بنر در بالای سرم پرواز می کند و یک پرنده تازه محتویات حوضچه اش را روی من ریخته است (کاش شوخی می کردم)، بنابراین برای این رویداد بزرگ احساس آمادگی می کنم. . . ما هنوز دو ماه فرصت داریم تا سفر را رزرو کنیم، اما ما آنجا خواهیم بود (این بار ممکن است یک کلاه بیاورم).

اگرچه این نمایش به طور خاص توسعه دهندگان سیستم عامل های مختلف گوگل را هدف قرار می دهد، اما کارها معمولاً با یک سخنرانی کلیدی به رهبری ساندار آغاز می شود. منتظر به‌روزرسانی‌های Android، Wear OS، Gmail و موارد دیگر، و همچنین سخت‌افزار مصرف‌کننده (Pixel 8a، هر کسی؟) و موارد جدید بسیار در Gemini و سایر پیشنهادات هوش مصنوعی باشید. چتربازها اختیاری هستند. متأسفانه مدفوع پرندگان زیاد نیست. اینها خطرات شغل است، گمان می کنم.

  برندگان مسابقه Nobitex “DeFi Hackathon” معرفی شدند.

منبع: https://techcrunch.com/2024/03/14/google-i-o-set-for-may-14-15/