Honor گوشی هوشمند Magic 6 را با ردیابی چشم و LLM یکپارچه مزاحم می کند

سازنده گجت‌های چینی آنر به تازگی گوشی هوشمند پرچم‌دار بعدی خود با نام مجیک ۶ را در Snapdragon Summit کوالکام معرفی کرده است. اگرچه بسیاری از جزئیات این تلفن مرموز باقی مانده است، اما این شرکت اعلام کرد که شامل ردیابی چشم داخلی و هوش مصنوعی داخلی با یک مدل زبان بزرگ (LLM) می شود.

یکی از ویژگی های اصلی این گوشی چیزی به نام کپسول جادویی است که یک «تعامل چندوجهی بر اساس ردیابی چشم» است. ردیابی چشم زمانی که صحبت از گوشی‌های هوشمند می‌شود، کاربردهای بالقوه‌ای در دنیای واقعی دارد، زیرا حسگرها و دوربین‌ها می‌توانند بر اساس جایی که به آن نگاه می‌کنید، اقداماتی را انجام دهند. بنابراین می‌توانید یک برنامه را باز کنید یا به سادگی با نگاه ، به مکان مناسب با محتوای گوشی تعامل داشته باشید.

این می تواند یک تغییر بازی برای افراد دارای معلولیت باشد، و اجازه می دهد تقریباً از طریق حرکات ریز چشم به دستگاه دسترسی داشته باشند. با این حال، برخی از افراد ممکن است از این ایده که تلفن های ما هر چیزی را که تماشا می کنیم ردیابی می کند، کمی ناراحت باشند.

اگرچه مشخصات واقعی Magic 6 هنوز در دست نیست، آنر از حضور LLM آنبورد خبر داده است. این چت بات یکپارچه از چیپست موبایل اسنپدراگون 8 نسل 3 پشتیبانی می کند.

توجه به تمایز در اینجا مهم است. این یک در کشتی LLM. به طور معمول، هنگامی که با یک ربات چت یا سرویس هوش مصنوعی در تلفن خود تعامل دارید، یک LLM مبتنی بر ابر را که در جایی در سرور وجود دارد، دستکاری می کنید. با Magic 6، هر قطعه داده ای که چت بات به آن دسترسی خواهد داشت، از قبل روی تلفن است.

  فرودگر بیگل 2 راه اندازی شد

این باید به طور قابل توجهی سرعت و قابلیت اطمینان نتایج را افزایش دهد و به طور بالقوه تلفن را به یک دستیار شخصی جهنمی تبدیل کند، زیرا به همه چیز روی دستگاه، از جمله عکس‌ها، مخاطبین، ویدیوها و موارد دیگر دسترسی خواهد داشت. با وجود این دسترسی نامحدود، Magic 6 در واقع باید خصوصی تر از گوشی های هوشمند رقیب باشد زیرا همه چیز روی دستگاه باقی می ماند و به ابر منتقل نمی شود.

این شرکت ویژگی های جالبی را به نمایش گذاشت که از این فناوری بهره می برد. این دستیار هوشمند که YOYO نام دارد، می تواند ویدیوهای کوتاهی را بر اساس تصاویر ذخیره شده در گوشی از طریق یک پیام چت ساده ایجاد کند. همچنین می توانید قالب ها، تم ها و موسیقی را با اعلان های مشابه تنظیم کنید. این ربات همچنین تصاویر و ویدیوهای ذخیره شده در تلفن شما را که با معیارهای جستجوی خاص مطابقت دارند جمع آوری می کند و سناریوهای استفاده دیگر بعداً فاش می شود.

گوشی هوشمند پرچمدار آنر مجیک 6 به تازگی معرفی شده است و این شرکت تاریخ عرضه یا قیمت آن را ارائه نکرده است. با این حال، کوالکام می‌گوید گوشی‌هایی با چیپست جدیدش در هفته‌های آینده عرضه خواهند شد، بنابراین Magic 6 می‌تواند یکی از آنها باشد. در این بین، آنر در حال تثبیت خود در زمینه گوشی های تاشو است.

منبع: https://www.engadget.com/honor-teases-the-magic-6-smartphone-with-eye-tracking-and-a-built-in-llm-160009149.html?src=rss