One UI 6.1 احتمالا دارای قابلیت های هوش مصنوعی خواهد بود

سامسونگ همین چند روز پیش به طور رسمی از رابط کاربری One UI 6.0 رونمایی کرد و حالا شاهد اولین شایعات در مورد نسخه جدید آن، One UI 6.1 هستیم. به گفته منبعی در دنیای فناوری، این رابط کاربری دارای ویژگی های بسیاری مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود.

سامسونگ علاوه بر رابط کاربری جدید، از تراشه Exynos 2400 نیز رونمایی کرد و مدعی شد که این تراشه عملکرد بسیار سریع تری نسبت به نسل قبلی خود در انجام وظایف مبتنی بر هوش مصنوعی دارد. اکنون، ظاهراً همین مسئله می‌تواند منجر به افزایش قابل توجه قابلیت‌های هوش مصنوعی رابط کاربری بعدی سامسونگ شود.

رابط کاربری One UI 6.1 با ویژگی های هوش مصنوعی

یکی از منابع معتبر در دنیای فناوری، Ice Universe نام دارد کار X در این شبکه اجتماعی ادعا کرد که One UI 6.1 بزرگترین بروزرسانی هوش مصنوعی سامسونگ خواهد بود. بدیهی است که این رابط کاربری دارای ویژگی های عالی مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود.

رابط کاربری One UI 6.0 سامسونگ

این منبع همچنین می گوید که سامسونگ در حال کار بر روی دستیار صوتی دیجیتال جدید مبتنی بر هوش مصنوعی است که عملکرد بهتری از بیکسبی خواهد داشت. این منبع همچنین ادعا می کند که گلکسی اس 24 بر ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی تمرکز خواهد کرد و سامسونگ گلکسی اس 24 را به عنوان یک گوشی مجهز به هوش مصنوعی معرفی خواهد کرد.

از آنجایی که سامسونگ توجه ویژه ای به هوش مصنوعی مولد Exynos 2400 داشت، احتمالاً شاهد بسیاری از ویژگی های هوش مصنوعی در سری گلکسی S24 خواهیم بود.

  گالیله برای اولین بار ماه را از طریق تلسکوپ خود رصد کرد

سامسونگ اوایل سال آینده از سری گلکسی اس 24 رونمایی خواهد کرد و این احتمال وجود دارد که رابط کاربری One UI 6.1 هم زمان با این گوشی های هوشمند وارد بازار شود. بنابراین، تا آن زمان، نقشه راه هوش مصنوعی سامسونگ مشخص خواهد شد.

منبع: https://digiato.com/app/one-ui-6-1-ai-features-voice-assistant-bixby