Pixel 8 Pro احتمالاً اندازه گیری دمای بدن را با استفاده از برنامه Fitbit فعال می کند

ظاهرا گوگل قصد دارد از Fitbit با قابلیت دماسنج داخلی در گوشی ها استفاده کند پیکسل 8 پرو خود ادغام این به احتمال زیاد به کاربران اجازه انجام این کار را می دهد دمای بدن ردیابی خود را.

در حال حاضر Pixel 8 Pro تنها با استفاده از ویژگی دماسنج داخلی خود می تواند دمای سطح اجسام را اندازه گیری کند. با این حال، بر اساس گزارش های منتشر شده، به نظر می رسد این غول موتور جستجو درخواست خود را برای فعال ، ویژگی اندازه گیری دمای بدن به سازمان غذا و داروی ایالات متحده ارائه کرده است. همچنین، 9to5Google شواهدی در آخرین به‌روزرسانی برنامه Fitbit (نسخه 4.06.7) پیدا کرد که نشان می‌دهد این برنامه ممکن است در آینده از دماسنج Pixel 8 Pro پشتیبانی کند. با این حال، می توانید داده های دماسنج گوشی خود را با برنامه Fitbit به اشتراک بگذارید.

آیا دمای بدن با گوشی پیکسل 8 پرو قابل اندازه گیری است؟

اگرچه هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، افزودن این ویژگی به احتمال زیاد به دارندگان پیکسل 8 پرو اجازه می دهد تا دمای بدن خود را مستقیماً از برنامه Fitbit ردیابی کنند و اطلاعات ارزشمند سلامتی را به دست آورند. علاوه بر ادغام با دماسنج پیکسل 8 پرو، به نظر می رسد که برنامه Fitbit همچنین به کاربران اجازه می دهد تا نتایج را به صورت دستی ثبت کنند.

اگر این گزارش درست باشد، پیکسل 8 پرو به دستگاه بسیار مفیدتری تبدیل خواهد شد. دمای بدن شما می تواند سرنخ هایی از وجود تب ارائه دهد و دانستن این اطلاعات می تواند از نظر پزشکی برای کاربران مفید باشد. با این حال، سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز مجوزهای لازم را برای این فناوری صادر نکرده است.

  با هزینه 500 میلیارد در سال، ما در حال بارورسازی ابرها تا حد معقولی هستیم

نسخه 4.04 این نرم افزار به تازگی منتشر شده است و اکنون میزان باتری دستگاه را در گوشه سمت چپ بالا نمایش می دهد. در حال حاضر ساعت های هوشمندی وجود دارند که دارای سنسور دمای مادون قرمز هستند و در داخل دستگاه قرار می گیرند. البته از این حسگرها برای ردیابی خواب و پیش بینی چرخه قاعدگی نیز استفاده می شود.

منبع: https://digiato.com/mobile/fitbit-pixel-8-pro-thermometer