“Quordle” امروز: هر پاسخ “Quordle” و نکات مربوط به 29 اکتبر 2023 را ببینید

اگر Quordlé امروز کمی خیلی سخت است، شما برای مشاوره به مکان مناسبی آمده اید. در اینجا نه تنها سرنخ، بلکه کل آن وجود دارد Quordlé راه حل. به پایین این صفحه بروید و آنجاست. اما آیا مطمئن هستید که به هر چهار پاسخ نیاز دارید؟ شاید شما فقط به یک راهنمای استراتژی نیاز داشته باشید. به هر حال، به پایین بروید و آنچه را که نیاز دارید دریافت خواهید کرد.

چیست Quordlé?

Quordlé یک بازی حدس کلمه پنج حرفی شبیه به کلمه، با این تفاوت که هر حدس، حروف را در چهار کلمه به طور همزمان اعمال می کند. برای حدس زدن صحیح هر چهار کلمه، به جای شش حدس، 9 حدس دریافت می کنید. انگار داریم با چهار نفر بازی می کنیم کلمه بازی ها در همان زمان، و اساساً همین است. اما آنقدرها هم که به نظر می رسد ترسناک نیست.

شرق Quordlé سخت تر از وردل؟

بله، اما نه به روش شیطانی.

کجاست Quordlé از؟

در وسط کلمه رونق اواخر سال 2021 و اوایل سال 2022، در حالی که همه یاد می‌گرفتند بازی‌های حدس‌زدن کلمات رایگان، درون مرورگر و یک بار در روز را دوست داشته باشند، فردی مایر سازنده می‌گوید از یکی از اولین بازی‌های بزرگ الهام گرفته است. کلمه انواع، دوردل – یکی که در آن شما عمدتاً به صورت جفت بازی می کنید کلمات بلافاصله. مستقیما. او فراتر رفت و Quordle را در 30 ژانویه منتشر کرد. خلقت مایر در پوشش داده شد روزنامه گاردین شش روز بعد، و اکنون، مایر می گوید، روزانه میلیون ها کاربر را به خود جذب می کند. امروزه، میر از طریق Patreon، جایی که او وقف می کند، درآمد متوسطی به دست می آورد Quordlé طرفداران می توانند برای اجرای بازی پازل مورد علاقه خود کمک مالی کنند.

  Teenage Engineering به تازگی یک خودروی کوچک 250 دلاری عرضه کرده است

چطور است Quordlé تلفظ شده؟

“Kwordle.” باید با «Wordle» هم قافیه باشد و مطمئناً نباید دقیقاً مانند «کشک» تلفظ شود.

شرق Quordlé استراتژی متفاوت از کلمه?

بله و خیر.

استراتژی شروع شما باید همان باشد کلمه. در واقع، اگر شما یک مورد علاقه دارید کلمه اظهارات آغازین، هیچ دلیلی برای تغییر آن در اینجا وجود ندارد. ما چیزی غنی از حروف صدادار را پیشنهاد می کنیم که دارای حروف رایج مانند C، R و N باشد. اما شما این کار را انجام می دهید.

با این حال، پس از اولین حدس خود، متوجه خواهید شد که اگر بازی کنید، همه چیز از کنترل خارج می شود. Quordlé دقیقا مثل کلمه.

در چه کاری باید انجام دهم Quordlé که من در آن انجام نمی دهم کلمه?

الف را حل کنید کلمه این پازل را می توان به یک سری تغییرات تک حرفی خلاصه کرد. اگر آن را به “-IGHT” محدود کنید، می توانید “MIGHT”، “NIGHT”، “LIGHT” و “SIGHT” را حدس بزنید و یکی از آنها احتمالاً راه حل خواهد بود – اگرچه این نیز یکی از راه های معروف برای پایان دادن به باخت است. . که در کلمه، به خصوص اگر در “حالت سخت” بازی می کنید. که در Quordléبا این حال، این نوع برنده شدن تک حرفی یک تله مرگ است و به تفاوت استراتژیک مهم بین کلمه و Quordlé: که در Quordléشما نمی توانید حدس بزنید مگر اینکه حروف زیادی را همیشه حذف کنید.

حدس زدن یک کلمه کاملا تصادفی که قبلاً می دانید راه حل نیست، به سادگی حذف سه یا چهار حرف احتمالی که هنوز امتحان نکرده اید یک حرکت ناامیدانه و وحشیانه در نظر گرفته می شود. کلمه. که در Quordléبا این حال، بخشی عادی از مجموعه ابزار استراتژیک بازیکن است.

  Readwise Reader is the ultimate app for reading the internet

آیا راهی برای دریافت سریعتر پاسخ وجود دارد؟

در تجربه ما Quordlé می تواند یک بازی کند باشد، گاهی اوقات طولانی تر از آن چیزی که برای بازی ، طول می کشد کلمه چهار بار. اما نوعی رویکرد سنگین و سنگین می تواند کارها را سرعت بخشد. استراتژی زیر نیز با کلمه اگر فقط راه حل را می خواهید و به حدس زدن تا حد ممکن اهمیت نمی دهید:

سعی کنید با یک سری کلمات شروع کنید که تمام حروف صدادار (از جمله Y) را به همراه سایر حروف رایج روی تخته قرار می دهند. ما با هر سه کلمه شانس داشتیم: “یادداشت ها”، “ACRID” و “LUMPY”. یوتیوبر DougMansLand چهار کلمه را پیشنهاد می کند: “CANOE”، “SKIRT”، “PLUMB” و “FUDGY”.

اکنون بیشتر الفبا حذف شده است و تنها در صورت استفاده از این استراتژی شانس یک یا دو حدس اشتباه را خواهید داشت. اما در بیشتر موارد، شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای حدس زدن کلمات باقی مانده را بدون هیچ حدس اشتباهی خواهید داشت.

اگر استراتژی کمک نمی کند و هنوز گیج هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد:

آیا در زبان امروزی حروف دوتایی یا سه گانه وجود دارد؟ Quordlé کلمات؟

هیچ کلمه ای وجود ندارد که حروف دو بار ظاهر شوند.

آیا امروزه از حروف کمیاب استفاده می شود Quordlé مثل Q یا Z؟

خیر

کاری که امروز انجام می دهد Quordlé کلمات با ?

A، F، H و T

برای امروز چه پاسخ هایی وجود دارد Quordlé?

آیا مطمئن هستید که می خواهید بدانید؟

هنوز زمان برای چرخش وجود دارد.

  ایالات متحده برای اولین بار ژن درمانی CRISPR را برای کم خونی سلول داسی شکل تایید کرد

باشه تو خواستی پاسخ ها عبارتند از:

  1. عقیق

  2. جنایی

  3. نفرت

  4. JETA

منبع: https://mashable.com/article/quordle-today-word-answer-october-29-2023