Starship Home for the Quest 3 تلاشی برای درک واقعیت ترکیبی است

خانه سفینه فضایی، یک بازی واقعیت ترکیبی راحت برای Meta Quest 3، تلاش می کند تا به قلب “آنچه یک بازی واقعیت ترکیبی را معنادار می کند” بپردازد. به گفته توسعه‌دهنده داگ نورث کوک، که در Reddit نوشت این بازی که محیط شما را به یک سفینه فضایی شخصی‌شده و شما را به یک باغبان بین کهکشانی تبدیل می‌کند، «اولین پاسخ به این سؤال» استودیوی مستقل Creature است.

یک پست وبلاگ متا کوئست بیان می کند که بازیکنان کشتی خود را با “قرار دادن استراتژیک پنجره های مجازی، کنترل پنل ها و سایر اجزا” در اتاق خود سفارشی می کنند. در خارج از پنجره ها، تریلر بازی نشان می دهد که وقتی سیارات را ، می کنید، چیزهایی مانند موجودات فضایی، سیارات، بالای ابرها و انیمیشن های سفر را مشاهده خواهید کرد. وقتی بازیکنان روی یک سیاره فرود می آیند، تکه های گیاه را جمع آوری می کنند و در کشتی خود به آنها غذا می دهند. این بازی از شبکه خودکار اتاق Quest 3 استفاده می کند، بنابراین نیازی به مسدود ، دستی ندارید تا به هدست بگویید اشیا در کجای فضای شما قرار دارند.

این می تواند فضای شما باشد.
تصویر: موجود

خانه سفینه فضاییاین داستان بازیکنان را مسئول کاوش سیارات و نجات گیاهان بیگانه از “طاعون شومی که حیات گیاهان در سراسر کهکشان را تهدید می کند” قرار می دهد. به گفته وب سایت Creature، سایر جنبه های بازی شامل گرفتن رویاهای گیاهی، پیمایش با نقشه ستاره، پرش های فضایی بین سیاره ای و “افشای رمز و راز” بیماری مبتلا به گیاهان خواهد بود.

  به نظر می رسد که OpenAI نمی خواهد به مایکروسافت یک کرسی در هیئت مدیره بدهد

گیاهی که به شما نگاه می کند چطور؟
تصویر: موجود

همه اینها به نظر می رسد که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد – اگر درست انجام شود. به نظر نمی رسد توسعه دهنده بگوید که آیا سفینه فضایی شما در طول جلسات بازی ادامه دارد یا نه (به نظر می رسد با توجه به پاسخ کوک در Reddit مبنی بر اینکه فایل های ذخیره ای وجود خواهد داشت “بنابراین هر کدام می توانید کشتی خود را داشته باشید”، این امکان وجود دارد. اگر چنین است، این ممکن است دلیل واقعی برای قرار دادن هر روز هدفون به شما بدهد. می دانید، نوعی سنت چند صد ساله که در همه چیز یافت می شود عبور از حیوانات دارد تاماگوچی. ممکن است بگویید: «ببخشید، خانواده، من باید به زیرزمین بروم با قطارهای من بازی کن مراقب گیاهان فضایی من باش

خانه سفینه فضایی انحصاری Quest 3 است. این اولین است، با توجه به دانلود VR. در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما Creature می گوید که در سه ماهه سوم سال جاری منتشر خواهد شد.

منبع: https://www.theverge.com/2024/3/16/24103308/starship-home-meta-quest-3-mixed-reality-sim-game