TikTok احتمالا بخش دیگری از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد

به نظر می رسد که TikTok در حال برنامه ریزی برای اخراج برخی از کارکنان خود در چند روز آینده است. بر اساس گزارش جدیدی از The Information، به نظر می رسد اخراج کارکنان به بخش های عملیات و بازاریابی مرتبط باشد.

در فوریه 1402، یعنی اوایل سال 2024، Bytedance، شرکت مادر شبکه اجتماعی محبوب TikTok، تعدادی از کارمندان واحد بازی های ویدیویی را به منظور کاهش هزینه ها اخراج کرد.

در همین حال، سخنگوی ByteDance در رابطه با اخراج واحد بازی گفت که کسب و کار خود را بررسی کرده و بر رشد استراتژیک بلند مدت تمرکز خواهد کرد. در آن زمان، Bytedance اشاره کرد که اخراج کارکنان در راستای اهداف شرکت بوده است.

اگر اخبار جدید در مورد اخراج کارکنان صحت داشته باشد، این دومین بار در سال جاری است که کارکنان تیک توک در معرض خطر از دست دادن شغل خود قرار دارند.

TikTok و داده ها

تخفیف ها در تیک توک ادامه دارد

برخی از کارمندان TikTok که نخواستند نام خود را فاش کنند، ادعا می‌کنند که طی چند روز آینده، TikTok از طریق ایمیل به کارکنانی که شغل خود را از دست می‌دهند اطلاع خواهد داد. به نظر می رسد که این شرکت در حال برنامه ریزی برای اخراج تعداد زیادی از کارکنان در بخش های عملیات، محتوا و بازاریابی است. به گفته منابع آگاه، کارکنانی که شغل خود را از دست می دهند، عصر چهارشنبه یا صبح پنج شنبه مطلع خواهند شد.

مشخص نیست چند نفر اخراج خواهند شد، اما منابع می‌گویند که TikTok تیم عملیات کاربر جهانی خود را رها می‌کند و اعضایی که اخراج نمی‌شوند به بخش‌های دیگر خواهند پیوست.

  بهترین گوشی های بزرگی که می توانید در حال حاضر بخرید

تیک توک هنوز در این مورد اظهارنظر رسمی نکرده است و باید دید در عمل چه تصمیمی گرفته خواهد شد و چند نفر شغل خود را از دست خواهند داد.

منبع: https://digiato.com/app/tiktok-latest-tech-company-hit-by-layoffs-employees-say-report